Shimano Saros FA

/ 5 odpowiedzi
Czy to cos nowego ?

- X-Ship
- Aero Wrap II
- lozysk 5+1
- Rapid Fire Drag
- kosztuje ok. $130.

Pozdro., Leslaw.

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

alphard28


jeżeli chcesz ściągnąć kołowrotek za granicy, to patrz się, aby był made in japan, dłużej Ci pośmiga.
Jeszcze jedna rzecz dotycząca zakupów za granicą, dowiedz się jak jest z opłatą cła, jeżeli cię ominie to będzie się opłacało, a jeżeli nie, no to świeczka nie warta wyprawki :) (2014/03/31 08:43)

Radoslaw Wysocki


Zanim zdecydujemy się na import kołowrotka z zagranicy, warto pomyśleć nad jego serwisem. Jeśli nie występuje na polskim rynku, mogą być problemy z częściami zamiennymi. Również gwarancja może nie obejmować rynku europejskiego. Polska oferta Shimano jest na tyle bogata, że każdy znajdzie coś dla siebie. Ja osobiście polecam serię AERO. W jej skład wchodzą trzy kołowrotki: spin, match i feeder. Wszystkie modele oferowane są w rozmiarze 4000. (2014/04/03 16:11)

mscigniew-drapi


Jest to model poniżej technium FD oferowany w australi i chyba w stanach. Japońskie wersje to chyba teraz tylko Stella, sprowadzałem jeden kołowrotek z japoni i też był z Malezji . A co do tych aero to koszt 180€. I jesze jedno ja żadnych ceł nie płaciłem oczywiście z japoni nie wiem jak ze stanów. A części zamienne napewno pasują od wersji europejskich.  (2014/04/07 21:34)

piotrcarp


Nie tylko Stelka jest z japoni a wiecej maszynek np Twin Powerka , Biomastera czy Suska mozna kupic made in Japan a i wiele innych modeli:) A jak kolega sciagal z japoni malyzejczyka to prawdziwy pech lub niewiedza:( (2014/04/07 21:46)

u?ytkownik32263


Zanim zdecydujemy się na import kołowrotka z zagranicy, warto pomyśleć nad jego serwisem. Jeśli nie występuje na polskim rynku, mogą być problemy z częściami zamiennymi. Również gwarancja może nie obejmować rynku europejskiego. Polska oferta Shimano jest na tyle bogata, że każdy znajdzie coś dla siebie. Ja osobiście polecam serię AERO. W jej skład wchodzą trzy kołowrotki: spin, match i feeder. Wszystkie modele oferowane są w rozmiarze 4000.

Z całym szacunkiem ale oferta Shimano Polska jest wręcz tragiczna. Przepraszam gdzie są wersje wzmocnione SW( Stella, TW, Biomaster), Twin Powery-nie ma obecnie żadnego na stronie Shimano Europe czyli też Polska. Z napisem "made in Japan" jest tylko Stella i Vanquish, reszta to Malezja.

Jak chce się dobry młynek tej firmy trzeba ściągać z dalekiego wschodu, inaczej nie da rady. Choć oczywiście są sklepy oferujące prawdziwe JDMy ale i one ciągną bezpośrednio z Japonii. (2014/04/09 16:21)