Shimano Aero 4000 FA Feeder

/ 1 odpowiedzi

Hej, witam Wszystkich,

Planuję zakup tego kołowrotka w następnym tygodniu. Miał może ktoś do czynienia z tym młynkiem? Co o nim sądzicie? Dodam, że chcę na niego wyciągać duże brzany w UK przez kilka sezonów i nie chciałbym aby okazało się, że tak naprawdę wyrzuciłem pieniądze w błoto. Znacie jakiś dobry kołowrotek do Feedera, do maksymalnie 750 zł., w którego warto zainwestować i mieć pewność, że cię nie zawiedzie w walce z tą jakże silną rybką?

Pozdrawiam,

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.

I jak to mówią, połamania kija!!!

mscigniew-drapi


Cieżko coś znależć na temat tego kręcioła nie widziałem go nawet na żywo bo tu w sklepach go nie ma to nie Uk tylko Irlandia. Ja ostatnio zakupiłem Daiwe Balistic w rozmiarze 4000 trochę ciężki ale na oceanie dał radę . Spasowanie naprawdę na najwyższym poziomie i na EBayu widziałem go taniej niż owe shimano a jest o klasę wyżej . Ja za mojego w sklepie dałem 150€ okazyjnie. Tylko że nie ma dodatkowej szpuli. A właśnie szpula ma dosyć dużą średnicę co przekłada się na dalekie rzuty. Średnica szpuli jest większa niż shimanowskie modele 5000 np Stradic i lepiej z niej leci. A co do wagi to tylko 20gram różnicy. U mnie wyląduje on do Greysa Greyflexa 12" i będzie targał wiosenne łososie. Ale to za parę miesięcy dopiero. Mam parę shimaniaków z wyższej półki ale teraz oglądam się właśnie za jakąś lżejszą Daiwą bo naprawdę fajnie chodzą ale tylko te wyższe modele tańsze wolę coś innego. Możę Daiwę Freams z japoni teraz dobra cena. Przesyłka z japoni do Irska trwała zaledwie 7 dni od zapłaty. Kończę bo się trochę rozpisałem i udanych poszukiwań życzę. (2014/10/31 20:37)