Sandacz na spinning w styczniu

/ 10 odpowiedzi
Ej koledzy mam pytanko.
Jak złapać sandacz na spining w ciepłym styczniu 
Z góry dziękuje.

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

Jakub Woś


W ciepłym styczniu sandacz ma okres ochronny (2015/01/16 20:28)

Moskvicz


jak już podczas okresu ochronnego to chyba najlepiej iść na całość i na siaty łapać :D (2015/01/16 20:31)

Bernard51


Na wodach PZW ma okres ochronny, na wodach gminnych-publicznych od 1 lutego, więc możesz prowokować nadal jako troll. (2015/01/16 20:34)

u?ytkownik180298


Sandacz złapać w styczniu tak samo jak w listopadzie - najlepiej miedzy 18.30 - 20.00 w trzecim tygodniu miesiąca (2015/01/16 20:44)

polobmw


Ej koledzy mam pytanko.
Jak złapać sandacz na spining w ciepłym styczniu 
Z góry dziękuje.

 


Trzeba go MOCNO złapać ( mam nadzieje że pomogłem , jakie pytanie taka odpowiedż ) (2015/01/18 12:25)

darkonis


Czy to wody gminne ,czy PZW najlepiej sobie go odpuścić i dać się im wytrzeć ..Wszędzie trą się tak samo , a jest ich coraz mniej .  Ja łowię zazwyczaj do końca grudnia i potem odpuszczam sobie drapieżniki ...Pozdrawiam. (2015/01/18 12:41)

florek13


akumulatorem... przy okazji można farelkę podpiąć... (2015/03/19 15:27)

u?ytkownik32263


Widzę że wy wszyscy macie coś z głowami. Coś złego.

Grudniowe sandacze najczęściej mają dopiero zalążki ikry a trą się na przełomie kwietnia i maja. Dopiero!!! A jest to ryba "budująca" ikrę dość szybko. Dlatego są wody gdzie zedy mają okres dopiero od marca vide Regalica.

Teraz weźmy przykład szczupaka, ten ma zalążki ikry już nawet pod koniec września ale nikt nie płacze: nie łówcie bo ma ikrę! Poza tym jest kupa ryb która nie ma okresów a się je łowi (płocie, leszcze, okonie itp, itd). Więc gdzie jest tu logika?! Nie ma!!!

JESTEŚCIE HIPOKRYTAMI! (2015/03/19 18:54)

TakaJa24


Widzę że wy wszyscy macie coś z głowami. Coś złego.

Grudniowe sandacze najczęściej mają dopiero zalążki ikry a trą się na przełomie kwietnia i maja. Dopiero!!! A jest to ryba "budująca" ikrę dość szybko. Dlatego są wody gdzie zedy mają okres dopiero od marca vide Regalica.

Teraz weźmy przykład szczupaka, ten ma zalążki ikry już nawet pod koniec września ale nikt nie płacze: nie łówcie bo ma ikrę! Poza tym jest kupa ryb która nie ma okresów a się je łowi (płocie, leszcze, okonie itp, itd). Więc gdzie jest tu logika?! Nie ma!!!

JESTEŚCIE HIPOKRYTAMI!



żebyś ty był w jednej setnej tak skuteczny w praktyce co w mądrzeniu się , to było by dobrze , żyg..ć się chce od tych twoich ciągłych wywodów ,rad,  porad , może tak daj na msze w intencji tego co by ci się w końcu na tych twoich rodbuldingach i całej gamie tego cud, miód sprzęcichu w którym to jesteś takim "ekspertem" coś się w końcu wieszało. BOWIEM GADAĆ to ch...j A" ŁOWIĆ TO TRZA UMIĆ" (2015/03/20 09:39)

JKarp


I że niby dziewczyna to napisała ?JK (2015/03/20 11:12)