Rzeki górskie Dolny Ślask (Legnica)

/ 2 odpowiedzi
Siemanko wszystkim,
chciałbym zapytać sie Was chłopaki gdzie można sie wybrać za pstrągiem na rzeki górskie na DolnymŚląsku? Jestem z Legnicy i buszuję sobie po Kaczawie, lecz jej nikt nie zarybia i cieniutko z rybami. Chciałbym sie wybrać na jakąś rzekę gdzie jest dużo ryb, nie muszą to być wielkie okazy, ale żeby były ryby i można było się fajnie pobawić z wyciąganymi rybkami:)
Mały pstrąg na delikatnym kiju to też niezła zabawa, nie wspominając juz o takim 40:)
Proszę Was koledzy o propozycję gdzie wybrać się za pstrągiem na spinning.
Jaka rzeka mniej więcej na jakim odcinku itp.
Dzięki i pozdrawiam
aldente


Jesteś z Legnicy i nie wiesz, że masz pod nosem rzekę Bóbr??? Przecież tam połowisz pstrągi!
Zobacz sobie na necie wody okręgu jeleniogórskiego. Poza tym masz tu na portalu wyszukiwarkę. Jak napiszesz hasło rzeka Bóbr, to  pokaże Ci się 5 bitych stron informacji.
Poczytaj i znajdziesz! (2014/03/20 18:06)

szakal666


Rzeka Kaczawa jest bardzo ładna i rybną rzeką. Pstragi pływają w niej i to nie małe taie po 40cm sie trafiaja jak i nieraz 50-taki. Trzeba duzo chodzić i wypatrywać ciekawych miejscówek ja juz 3 rok chodze i zaczynam mieć coraz to lepsze wyniki. Mam do rzeki 10min drogi na miechote wiec po pracy nawet na godzine potrafie sie przejsc. Powiem jeszcze, ze łapie tylko na woblery ale ponoc na rippery tez ludzie maja wyniki. (2014/04/13 14:34)