Rzeka Olza w strefie przygranicznej.

/ 4 odpowiedzi
Witam chciałbym zapytać o łowisko 669...a konkretnie o rz.Olzę z dopływami nie wymienionymi w wykazie

od granicy państwa w m. Cieszyn i wzdłuż granicy polskiej wraz z dopływami na tym odcinku (Cieszyn, Kaczyce Górne, Gołkowice, Olza - z wyłączeniem odcinków poza terytorium Polski) Obowiązuje zasada ograniczonego poruszania się w strefie granicznej , wymagane zgłoszenie telefoniczne swojej obecności w placówce Straży Granicznej Cieszyn i Zebrzydowice...

Moje pytanie jest następujące chciałbym czasem połowić od odcinka zaznaczonego na czerwono na mapie w kierunku granicy Czeskiej Republiki i czy faktycznie należy swoją obecność zgłosić w w/w placówkach?czy coś się pozmieniało i jednak nie trzeba?no i w ogóle czy mogę tam łowić

https://www.google.pl/maps/place/49%C2%B049%2710.6%22N+18%C2%B034%2745.9%22E/@49.8273332,18.5735128,15z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0x0



Jędrula


Od dobrych kilku lat Polska jest w strefie schengen , nie musisz już nic zgłaszać i meldować . Łowić możesz tylko po polskiej stronie rzeki . (2015/05/03 07:38)

DaNWol


Od dobrych kilku lat Polska jest w strefie schengen , nie musisz już nic zgłaszać i meldować . Łowić możesz tylko po polskiej stronie rzeki .

czyli nic tylko kij i nad Olzę...a numer łowiska na tym odcinku dobrze wpisałem 669 (2015/05/03 11:39)

DaNWol


Od dobrych kilku lat Polska jest w strefie schengen , nie musisz już nic zgłaszać i meldować . Łowić możesz tylko po polskiej stronie rzeki .

czyli łowienie tylko z brzegu?? (2015/05/03 11:58)

Jędrula


Od dobrych kilku lat Polska jest w strefie schengen , nie musisz już nic zgłaszać i meldować . Łowić możesz tylko po polskiej stronie rzeki .

czyli nic tylko kij i nad Olzę...a numer łowiska na tym odcinku dobrze wpisałem 669




Od lat łowię na Odrze przy czeskiej granicy , można powiedzieć , że moje zestawy lądują w Czechach i już dawno przestałem się meldować w SG - j/w . Co do numeru łowiska na Olzie nie mam pojęcia , o ile się nie mylę to ostatni raz łowiłem tam 15 lat temu . Co do łowienia na śląskich odcinkach rzek ze środków pływających to wszystko masz w pozwoleniu .



(2015/05/03 12:06)