rzeka Noteć - Czarnków

/ 6 odpowiedzi
Rzeka Noteć jest to piękne łowisko które zaskakuje nawet najwybitniejszych wędkarzy!!! Znajdują się w niej wszystkie gatunki ryb z przewagą płoci...
Jest bardzo atrakcyjnym łowiskiem do połowu Klenia, Certy i Brzany.
Amatorzy skruconych zestawów najlepiej odnajdą się w tym magicznym miejscu.
Średnia głębokość łowiska wynosi od 1,7 do 2,5m...
Mieszkam nad tą rzeką od urodzenia i wiem że warto się na nią wybrać,
polecam każdemu,
w razie pytań piszcie do mnie udziele potrzebnych informacji...
pozdrawiam certa111
uklejka


Kolego Certa111, opisałeś ciekawie , chociaż krótko naszą piękną graniczną Noteć.
Ja mieszkam w Trzciance i na Noteci jestem bardzo często, faktem jest że jest to bardzo ciekawa rzeka. (2009/10/28 18:28)

certa111


oczywiście że jest to bardzo ciekawa rzeka, opisywać ją można bardzo długo ale jest również kapryśla więc nie chce wprowadzić w błąd... jestem w stanie odpowiedzieć na prawie karzde pytanie związane z białą rybą na tej rzece w czarnkowie, wystarczy zapytać
pozdrawiam sąsiada z trzcianki (2009/10/28 18:36)

uklejka


Witam jeszcze raz, ja na Noteci łowię od ponad trzydziestu lat , zestaw skrócony , bolonka, spining.
Z poradami o łowisku to masz słuszną rację , popieram Twoją inicjatywę (2009/10/28 18:49)

maksymilian 42


Certa 111, proponuję abyś na swoim blogu opisał to łowisko , dodał parę zdjęć i tam będą zaglądać Koledzy którzy będą chcieli łowić na Noteci.Po resztę zgłoszą się do Ciebie bezpośrednio,taka jest moja rada.Ja mieszkam w Trzciance tak jak Kolega uklejka i nieraz spotykamy nad tą rzeką ,która jest naprawdę wspaniałą a zarazem nieobliczalną i kapryśną rzeką , pozdrawiam maksymilian 42 (2009/10/31 23:45)

u?ytkownik21875


Witam Kolegów, często jadę przez most nad Notecią w Czarnkowie w kierunku Wałcza i dalej na moje ulubione Zalewy Nadarzyckie (polecam) i zawsze się zastanawiam czy kiedyś się nie zatrzymać i nie powędkować nad Notecią a wygląda pięknie... Panowie jak tam z drapieżnikami wygląda sytuacja i gdzie lowić w lewo od mostu czy w prawo a może jakieś miejsce mi polecicie? Pozdrawiam serdecznie! (2009/11/02 15:04)

laskaa1990


Witam Kolegów, często jadę przez most nad Notecią w Czarnkowie w kierunku Wałcza i dalej na moje ulubione Zalewy Nadarzyckie (polecam) i zawsze się zastanawiam czy kiedyś się nie zatrzymać i nie powędkować nad Notecią a wygląda pięknie... Panowie jak tam z drapieżnikami wygląda sytuacja i gdzie lowić w lewo od mostu czy w prawo a może jakieś miejsce mi polecicie? Pozdrawiam serdecznie!



wszytsko zalezy od dnia kolego :)
jesli chcial bys isc w strone płyt to tylko od strony trzcianki gdyz od strony miasta jest pelno zaczepow i wszytsko oblowione
ja przewaznie kieruje sie w strone sluzy lipicy i ide jedna i droga strona :)
jesli bys szedl na lipice dopiero wieksze okazy pojawiaja sie za liniami ... (2011/04/29 11:06)