» » » Grupy » ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

Robakomat

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/08/21 13:20

Super sprawa. Sam już myślałem o czymś takim, ale koszty inwestycyjne są spore. Ale dobrze, żeby się to rozpowszechniło. Typowe "Pogotowie wędkarskie".... :)

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/08/21 13:26

Poważnie Mastiff? Myślisz, że się to sprawdzi?
Funkcjonuje już w ogóle coś takiego? Wydaje mi się, że musi byc duża presja wędkarska w miejscu gdzie stawia się takie urządzenie.

(nie ukrywam, że na kilku odrzańskich główkach takie mogły by stać - tyle, że wypełnione woblerami!)

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/08/21 13:30
Już kiedyś pokazywali  w tv materiał o tym sprytnym urządzeniu i robiło to furorę nad miejscowym jeziorem, super sprawa , wpadam sobie po szychcie do domku , zabieram sprzęcik i w drogę , nie musząc się martwić o robaki

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/08/21 13:36

Myślę, że w miastach, miasteczkach, miejscowościach, gdzie są łowiska, rzeki, jeziora, to np. na stacjach benzynowych by takie automaty naprawdę się spisały. Pod warunkiem, że serwis obsługujący te automaty, zapewniałby zawsze świeży "towar". Oprócz robali, mogłyby być w nich haki, spławiki jakieś najprostsze, ciężarki, świetliki, żyłki itp. artykuły "pierwszej potrzeby".

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/08/21 13:41

Jak siedzę w samochodzie to muszę być pewny, że mam wszystko. Gdyby się okazało, że na miejscu urządzenie jest puste - bardzo bym się wkurzył. Dlatego pewnie nigdy nie polegał bym na tego typu maszynce. No chyba, że by zabrakło "ruchliwego mięska".

zgłoś naruszenie

Reklama

wysłano: 2010/10/04 11:41

Już kiedyś pokazywali  w tv materiał o tym sprytnym urządzeniu i robiło to furorę nad miejscowym jeziorem, super sprawa , wpadam sobie po szychcie do domku , zabieram sprzęcik i w drogę , nie musząc się martwić o robaki

A na miejscu .......karteczka z treścią  " awaria automatu " lub.......... z powodu włamania itd;itp.............

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/10/04 11:45
Ja  myślę , że zadbali by o świeżutki towarek a o włamaniach nie było by mowy, chociaż żyjemy w takim kraju a nie innym , cuda się zdarzają.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/10/04 11:53

Ja  myślę , że zadbali by o świeżutki towarek a o włamaniach nie było by mowy, chociaż żyjemy w takim kraju a nie innym , cuda się zdarzają.

Witaj kolego ............o towarek to byłbym pewny że bedzie na bierząco uzupełniany i co najważniejsze świeży , natomiast jewsli chodzi o te przyziemne cuda to pozostawiam bez komentarza, podobnie miałoby się z monopolowym w lesie ..........

Polak nie kaktus , pić musi ...   ...   ...

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/10/04 12:20

Ja raczej bardzo rzadko o ile w ogóle korzystałbym z takiego automatu. Już nie raz byłem nad Wisłą bez przynęty. Niekiedy nawet celowo. To nie przeszkodziło mi się cieszyć ciekawą zasiadką. Nad brzegiem, pod kamykami, w trawie i w wodzie jest mnóstwo świetnej przynęty. To jest frajda jak sobie wydłubię jakiegoś robaczka a później złowię na niego rybę.

zgłoś naruszenie

Reklama

85-45505 LAMPA Z PILOTEM

85-45505 LAMPA Z PILOTEM - cena opinie sklep.wedkuje.pl align

Znakomita lampa wędkarska ze świetlówką 5Wat U-Tube. Bardzo jasno świecąca i oszczędna. Działa na 4 baterie (1,5V). Kolor oliwkowo zielony. W komplecie z pilotem.

cena: 59,00 PLN

wysłano: 2010/10/04 12:33

Co do mnie to również nie liczył bym na super- expres -robakomat , jest mimo wtym wszystkim trochę niepewności, chcesz białe są pinki chcesz pinki sa białe i tak dalej, i tak dalej.............

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/10/04 20:14

Myślę że w sezonie taki robakomat napewno by się sprawdził.

Sam korzystam z czegoś podobnego, a mianowicie dwóch dziadków, którzy są stróżami na parkingu samochodowym w Pułtusku, prowadzi właśnie taką sprzedaż robali o każdej porze dnia i nocy.

Latem, często w piatek wychodząc z pracy, śmigam od razu na rybki na noc za Pułtusk. Często sklepy wędkarskie są już pozamykane lub te które są otwarte całkowicie nie podrodze, wtedy po trasie kupuję robale u tych Panów.

Ruch mają naprawdę spory, kilka razy trafiłem nawet na mała kolejkę w nocy!

Ale jak długo by taki automat cieszył nas nad wodą?

Myślę że do pierwszej nocki:)

Chyba że taki robakomat byłby monitorowany 24 na dobę:)

Pozdrawiam

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/10/04 20:38

Na stacjach benzynowych. Automaty takie, na stacjach.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/10/04 20:47
pomysl dobry na pewno nie jednemu wedkarzowi uratowal by zasiadke na rybach

zgłoś naruszenie

strona główna forum

Google