» » » Grupy » ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

Rejestr po這wu ryb potrzebny

Czy je瞠li w rejestrze w spisie 這wisk nie ma jeziora to tam nie potrzeba prowadzi rejestru po這w闚.??? 這wi tam dosy cz瘰to i zawsze zapisuje ale nie wiem czy jest taka potrzeba je瞠li niema go w spisie 這wisk na kt鏎ym prowadzony jest rejestr po這w闚. Odpowiedzcie ;)

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/05/27 21:46
na odwrocie rejestru masz nazwy i nr lowisk ktore musisz wpisywac...

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/05/27 21:47

Czy je瞠li w rejestrze w spisie 這wisk nie ma jeziora to tam nie potrzeba prowadzi rejestru po這w闚.??? 這wi tam dosy cz瘰to i zawsze zapisuje ale nie wiem czy jest taka potrzeba je瞠li niema go w spisie 這wisk na kt鏎ym prowadzony jest rejestr po這w闚. Odpowiedzcie ;)

Kazde j瞛ioro czy staw ma sw鎩 numer , musisz popyta innych wedkarzy jaki to numer. Pozdrawiam.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/05/27 21:52

Nie wiem czy dobrze my郵, ale je瞠li w spisie nie ma 這wiska to mo瞠 by tak 瞠 nie mo積a tam 這wi. Sprawd najlepiej nie w rejestrze, a w wykazie w鏚 udost瘼nionych do po這w闚 w twoim okr璕u. Je瞠li jest to jezioro w wykazie to mo瞠sz je瞠li nie ma to nie mo瞠sz, chyba 瞠 rz康zi si to 這wisko swoimi prawami. Tak te mo瞠 by.

Rejestr nie jest wykazem w鏚 wi璚 na tym si nie wzor鎩 m鏬 by b陰d przy wydruku i zosta這 to pomini皻e.

Tak jak m闚ie sprawd w  wykazie lub najlepiej zapytaj w swoim kole jedyn wiarygodn odpowied otrzymasz.

Pozdraiwma i po豉mania 篡cz.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/05/27 21:55

Nie wiem czy dobrze my郵, ale je瞠li w spisie nie ma 這wiska to mo瞠 by tak 瞠 nie mo積a tam 這wi. Sprawd najlepiej nie w rejestrze, a w wykazie w鏚 udost瘼nionych do po這w闚 w twoim okr璕u. Je瞠li jest to jezioro w wykazie to mo瞠sz je瞠li nie ma to nie mo瞠sz, chyba 瞠 rz康zi si to 這wisko swoimi prawami. Tak te mo瞠 by.

Rejestr nie jest wykazem w鏚 wi璚 na tym si nie wzor鎩 m鏬 by b陰d przy wydruku i zosta這 to pomini皻e.

Tak jak m闚ie sprawd w  wykazie lub najlepiej zapytaj w swoim kole jedyn wiarygodn odpowied otrzymasz.

Pozdraiwma i po豉mania 篡cz.

faktycznie mo瞠 by tak 瞠 to staw czy j瞛iorko prywatne ?

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/05/28 01:02
Koledzy jedyna sensown odpowied da kolega silos reszta to c騜 gdybania tylko i wy陰cznie.
prawda jest taka 瞠 je郵i 這wisko jest w pzw a nie ma go w Twoim rejestrze to: a)masz stary rejestr, b)nie ma go tam  po prostu jest za ma這 znacz帷ym akwenem.
o tyle o ile w przypadku a mo瞠sz i嗆  odebra nowy rejestr (pomijam ju tutaj fakt czemu sta這 si tak 瞠 mo瞠sz mie rejestr stary) a w przypadku b) nie musisz nic pisa w rejestrze.
Insz inszo軼i jest 瞠 podczas kontroli z PSR podaj帷 rejestr do kontroli uzyska貫m odpowied i to jest tylko dla pzw i oni tego i tak nie sprawdzaj.
Wodom Cze嗆

zg這 naruszenie

Reklama

wys豉no: 2010/05/28 09:40
Cze嗆 ,,lesiooo''! Tak koledzy ju Ci du穎 odpowiedzieli na pytanie-Najpewniej w danym kole na tym terenie gdzie te jeziorko jest! ale te zerknij w ten wykaz czy nie masz rubryki ..Pozosta貫 wody stoj帷e czy ta p造n帷e! powinien by na samym ko鎍u wykazu 這wisk, og鏊ny numer dla 這wisk nie uj皻ych w tym wykazie!
- Mimo to,jak kto tam w璠kuje to podejd i pogadaj co i jak- ale Sam upewnij si na 100% w kole pzw! Bo ja sam jestem ciekawy ,je瞠li to du瞠 jeziorko,to dlaczego go nie ma na wykazie w rejestrze! Pozdrawiam:) 

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/05/28 16:58
OKi dzi瘯uje za podpowied. Dowiedzia貫m si 瞠 to jezioro jest dzier瘸wione. I to mo瞠 by przyczyn braku wpisu w rejestrze. Ale na wszelki wypadek b璠 wype軟ia rejestr, tylko nie b璠 wype軟ia nr. 這wiska bo go nie znam ;p. 

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/05/30 00:12
Z tego co wiem to niewiele k馧 daje do wype軟ienia ten bzdurny kwit

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/05/30 07:55

Koledzy jedyna sensown odpowied da kolega silos reszta to c騜 gdybania tylko i wy陰cznie.
prawda jest taka 瞠 je郵i 這wisko jest w pzw a nie ma go w Twoim rejestrze to: a)masz stary rejestr, b)nie ma go tam  po prostu jest za ma這 znacz帷ym akwenem.
o tyle o ile w przypadku a mo瞠sz i嗆  odebra nowy rejestr (pomijam ju tutaj fakt czemu sta這 si tak 瞠 mo瞠sz mie rejestr stary) a w przypadku b) nie musisz nic pisa w rejestrze.
Insz inszo軼i jest 瞠 podczas kontroli z PSR podaj帷 rejestr do kontroli uzyska貫m odpowied i to jest tylko dla pzw i oni tego i tak nie sprawdzaj.
Wodom Cze嗆

Cz這wieku o czym ty piszesz ,nowy???????????  stary rejestr?????????? rejestr jest rejestrem tam s wpisane znacz帷e akweny , a je瞠li nie ma wody wpisanej to nad wod na tablicy jest numer 這iska (chyba 瞠 i tablice zdewastowano)wtedy zapyta albo innych w璠karzy o numer 這wiska, albo w kole do kt鏎ego nale篡sz.Pami皻aj 瞠 w rejestrze nie musi by numeru tego 這wiska.

zg這 naruszenie

Reklama

85-45505 LAMPA Z PILOTEM

85-45505 LAMPA Z PILOTEM - cena opinie sklep.wedkuje.pl align

Znakomita lampa w璠karska ze 鈍ietl闚k 5Wat U-Tube. Bardzo jasno 鈍iec帷a i oszcz璠na. Dzia豉 na 4 baterie (1,5V). Kolor oliwkowo zielony. W komplecie z pilotem.

cena: 59,00 PLN

strona g堯wna forum

Google