Rejestr połowów-brak miejsca

/ 13 odpowiedzi
witam ,skończyło mi się miejsce na wpis daty w rejestrze połowów w kole powiedzieli że dodatkowych nie wydają i zrobił mi ksero czystych kartek do wpisu czy to będzie honorowane? ,myślałem ze jak mam czas to mogę wędkować ile chcę w roku
unix


U mnie dawno się skończył.  Do rejestru dostałem też taką wkładkę dodatkową...
Jeśli boisz się, że za wpisy na tej karteczce mandat dostaniesz to zadzwoń do PSR i się dowiedz czy nie będzie problemów.Myślę, że jak napiszesz na tej wkładce nr karty wędkarskiej, imię i nazwisko, nr kola to nie powinno być problemów.  (2014/09/23 19:22)

Artur z Ketrzyna


Powinieneś dostać nowy rejestr.
U mnie (Okręg Olsztyński), pisze;
7. W przypadku wypełnienia całego rejestru przed ukończeniem sezonu wędkarz zobowiązany jest zgłosić się po następny rejestr.

Co do takich kartek, myślę że też powinni honorować. Gorzej ze strażnikami, mogą być nieźle zaskoczeni... (2014/09/23 20:52)

unix


Powinieneś dostać nowy rejestr.
U mnie (Okręg Olsztyński), pisze;
7. W przypadku wypełnienia całego rejestru przed ukończeniem sezonu wędkarz zobowiązany jest zgłosić się po następny rejestr.

Co do takich kartek, myślę że też powinni honorować. Gorzej ze strażnikami, mogą być nieźle zaskoczeni...




W moim rejestrze jest napisane dokładnie to samo. U autora  tematu na pewno także. W kole natomiast   zamiast wymieniać rejestr dają kareczkę-kontynuację wpisów...  Nie powiem, jest to dziwne i niewygodne, ale tak jest. (2014/09/23 21:11)

89krzysztof


Myślę, że jeśli na tej kartce będzie pieczątka odpowiednia, wtedy nikt się nie doczepi. (2014/09/23 21:21)

grzegorz not


Panowie w czym problem?

Przecież kolejne kartki rejestru można wydrukować ze strony PZW...

(2014/09/23 21:25)

andrzej7414


rejestry-kolejny wymysl biurokratow pzw-rozwalic to skorumpowane(i nietykalne) towarzystwo  wydajace nasze pieniadze nie wiadomo na co-a znikna niezyciowe przepisy i bedziemy lowic z przyjemnoscia a nie z obawa przed straznikiem ktory zamiast pilnowac naszych wod przed klusolami woli nekac brac wedkarska mandatami za niewypelnienie glupiej kartki ktora niczemu nie sluzy.                                             p.s zaraz odezwia sie pseudodzialacze piastujacy cieple posadki w pzw  (2014/09/23 22:06)

barrakuda81


Oho!Zaraz znowu zacznie się wojna o rejestry:-)Ja też nie mogę się powstrzymać żeby nie stwierdzić że to nic nie warty shit i mogę w nim rysować celtyckie runy a i tak nikogo to nie obejdzie ale skoro takie jest prawo...Możemy tylko sami sobie współczuć:-) (2014/09/24 07:33)

Lukasz1988


Ja w swoim kole dostałem bez problemu nawet 2 nowe rejestry. Można podobno ze strony PZW sobie wydrukować. Na nich nie ma żadnej pieczątki tylko samemu dane się wypełnia. Bynajmniej u mnie w okręgu tak jest. (2014/09/24 08:36)

sterys


witam ,skończyło mi się miejsce na wpis daty w rejestrze połowów w kole powiedzieli że dodatkowych nie wydają i zrobił mi ksero czystych kartek do wpisu czy to będzie honorowane? ,myślałem ze jak mam czas to mogę wędkować ile chcę w roku

dzwoniłem do straży rybackiej i komendant powiedział że skoro dali mi kartki ksero to powinno być honorowane a jak będą chcieli mi wypisywać mandat to żebym zadzwonił do niego (2014/09/24 09:15)

Gimmick


@UpU mnie w rejestrze jest napisane,że w przypadku braku miejsca należy wykonać przedłużenie wobec powyższego wzoru. Zrobiłem sobie taką samą tabelę,wydrukowałem i przy kontroli nie było żadnych problemów,także u Ciebie też być nie powinno (2014/09/24 17:08)

Jack14


Przykład:http://pzwszczecin.com/druki-do-pobrania/ (2014/09/24 18:20)

marciniwona


Nie wiem kto to wymyślił zę jest tylko parę kratek na wpis !Moim zdaniem powinno być 364 w końcu wykupujemy na cały rok
i płacimy za to sporą kasę ! (2014/09/24 20:43)

Lukasz1988


W ogóle rejestr połowów to jest paranoja dla mnie. Za brak wpisu, że jesteś na łowisku wystawiają mandat.  (2014/09/24 22:38)