Redakcjo-co jest grane?

/ 99 odpowiedzi

  • konto usunięte

Dwa dni temu dostałem na skrzynkę mailową spam od noreply@wedkuje.pl

WAŻNY KOMUNIKAT
Oferta Skarbnicy Narodowej
Srebrny Orzeł USA 2015
Najbardziej poszukiwana
srebrna moneta inwestycyjna świata
Srebrny Orzeł USA 2015 Czyste srebro 999/1000
Waga: 1 uncja = 31,1 g srebra
Średnica: 40,6 mm
Certyfikat Autentyczności
Emitent: Stany Zjednoczone Ameryki
Rok emisji: 2015
Preferencyjna cena: 99 zł
Zarezerwuj już teraz!
Data nadania: 27 stycznia 2015
Oferta ważna: 5 dni od momentu otrzymania
Informacja: Osobista rezerwacja Srebrnego Orła USA 2015 tylko za 99 zł
Szanowni Państwo,

Srebrny Orzeł to oficjalna, piękna i symboliczna moneta, bita z czystego srebra 999/1000, która od lat jest obiektem pożądania kolekcjonerów na całym świecie. Jej wagę, zawartość i czystość kruszcu gwarantuje Rząd Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Jak co roku, olbrzymie zapotrzebowanie na Srebrnego Orła po raz kolejny potwierdziło jego status jako najbardziej poszukiwanej srebrnej monety inwestycyjnej na świecie.

Skarbnica Narodowa ma zaszczyt zaoferować Srebrnego Orła 2015 w preferencyjnej cenie – tylko za 99 zł (+12,95 zł opłata za pakowanie i przesyłkę)
Aby dokonać rezerwacji tej srebrnej monety
w preferencyjnej cenie 99 zł prosimy wejść na stronę:


srebrnyorzel.pl

Radzimy zarezerwować tę bardzo poszukiwaną monetę już teraz,
zanim jej ściśle limitowana oferta zostanie wyczerpana!
Oficjalny Srebrny Orzeł 2015 wyemitowany przez Rząd Stanów Zjednoczonych Ameryki przesyłany jest razem z Certyfikatem Autentyczności.

Ścisły limit – tylko 1 zamówienie na osobę

W związku z okazyjną ceną, aby zapewnić każdemu szansę zdobycia tej unikalnej i poszukiwanej monety z czystego srebra, został wprowadzony system rezerwacji. Każda osoba może dokonać tylko jednej rezerwacji – ta uczciwa zasada pomoże uniknąć spekulacji.

Skarbnica Narodowa gwarantuje rzetelną procedurę przydzielania monet oraz rozpatrzenie rezerwacji ściśle w kolejności napływania.

Prosimy nie wysyłać teraz żadnych pieniędzy. Zamówienie nie wiąże się z żadnym ryzykiem ani dodatkowymi kosztami. Jeżeli moneta nie spełni oczekiwań, można ją odesłać w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
Z poważaniem,

Podpis Adam Zieliński
Adam Zieliński
Dyrektor Zarządzający
Skarbnicy Narodowej
Internetowy System Rezerwacji:

srebrnyorzel.pl

Zarezerwuj już teraz!
gwarancja jakości gwarancja autentyczności prawo zwrotu
Każda zamówiona emisja przed wysyłką jest starannie kontrolowana pod względem jakości Dzięki kontroli ekspertów mają Państwo pewność, że zakupione produkty są autentyczne Mają Państwo możliwość zapoznać się z zamówionym produktem przed finalnym zakupem
Wiadomość wysłana przez portal wedkuje.pl dla Skarbnica Narodowa Sp. z o.o., Aleja Jana Pawła II 19, 00-854 Warszawa
KRS: 0000241299, Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy
REGON: 140159953, Kapitał zakładowy: 50000 zł, NIP: 525-234-83-37

Jeśli nie chcesz go otrzymywać, po zalogowaniu w serwisie wejdź w Mój profil, a następnie edytuj profil. W dziale powiadomienia znajdziesz opcję umożliwiającą wyłączenie newslettera.


Czy kasa wam już całkowicie oczy przesłoniła????co jest qur....grane????
Bernard51


Jarku trzeba było odpisać że śrebro cię nie interesuje jak będą mieli złote to się zastanowisz.
no ni ma lekko.. reklama dominuje. (2015/01/31 15:29)

u?ytkownik108412


na to samo zwróciłem uwagę, jeszcze reklamę wędkarską zniosę, ale to gówno to już za wiele. Redakcjo nie róbcie z nas jeleni. Co jeszcze będzie bielizna erotyczna, garnki, meble, protezy lekarstwa? Jest to portal wędkarski, czy kogel mogel? Swoją drogą odradzam inwestycje w monety, od chyba 2010 roku notują doły po pęknięciu bańki spekulacyjnej, nie wtapiajcie pieniędzy w bezsens (2015/01/31 15:57)

Jędrula


Faktycznie , można się zdenerwować .

(2015/01/31 16:43)

JancioW


To ja jestem jakiś inny, bo mnie irytują takie narzekania!!
  Tomek co ty palisz, że Cię budynki (hotele)...... atakują (2015/01/31 20:01)

wirefree


A ja nie dostaje żadnej reklamy od wedkuje oprocz standardowych wedkarskich. (2015/01/31 20:41)

aldente


Podobne numery wykonywali na beatyfikację i kanonizację Jana Pawła II. Starszemu człowiekowi trudno odróżnić okolicznościową monetę od medalu pamiątkowego! Umiejętnie manipulują emocjami odbiorcy, choćby nawet przez formę tego pisma, które ma wielce "urzędową"  otoczkę.
Prawdziwe monety emituje Narodowy Bank Polski (NBP) !!! Firmy, które "wciskają" nam takie"pamiątki" działają zgodnie z prawem, bo nie używają nazwy "moneta", tylko "medal".
Nie obiecują też, że z czasem będzie rosła ich wartość.
Według mnie jest to postępowanie nieetyczne i  uważam, że właśnie dlatego Redakcja powinna się od takich firm DYSTANSOWAć. (2015/01/31 23:48)

aldente


w "guglach" wystarczy wpisać nazwę  firmy, aby znaleźć ostrzeżenia i dowiedzieć się, na jakiej zasadzie funkcjonuje rozpowszechnianie podobnych krążków! (2015/02/01 00:04)

u?ytkownik26223



Kiedy się rejestrowałem na tym portalu  ( ok 2009 roku ) czytałem regulamin .
O ile pamiętam ,nie było w nim nic o rozsyłaniu drogą elektroniczną reklam od "podmiotów współpracujących" a jedynie o Informacjach pochodzących z portalu www.wedkuje.pl. (2015/02/01 16:58)