Pstrąg potokowy hodowla - spinning na rzece. - forum ryby wędkarstwo łowisko wedkuje.pl

wedkuje

» » » » ➠ Subskrybuj✔ Subskrybujesz✕ Anuluj subskrybcję

Pstrąg potokowy hodowla - spinning na rzece.

wysłano: 2010/11/16 19:44
Brynica nie jest taka najgorsza, troszeczkę Panowie Was ponosi pisząc że nie ma tam ryb. Byłem tam dzisiaj t.j. 16.11.2010 (pierwszy raz), pogoda piękna, łowiłem na tyczkę, dużo leszczyka, krąpia i ładna płoć, ale szczerze to tylko ja połapałem, więc należy się delikatnie przygotować, zapewniam że da się utrzymać rybę w łowisku długo, tzn nie ze sprężyną i chlebem, wtedy pewnie nie bierze. Ale co najważniejsze jakiś gość wyciągną szczupaka ok 1m. I co wy na to??
Haha najlepsze jak wpuszczał go do wody, jakiś dziadek chciał go zabić:) "Ty HU... taką rybę wypuszczasz:)", oj działo się:)
Woda sama w sobie jest niesamowicie czysta (tzn. przejrzysta) ale syf w postaci papierków i opakowań po robalach. Napisze tylko jeszcze że znajomy opowiadał o pięknych leszczach, ale ja nie złapałem jednakże ryb tam jest od groma, zapewniam widać było że ta rzeka żyje!!!! I ma się dobrze, może po prostu nie należy tych ryb jeść, ale to chyba nawet lepiej.
Pozdro

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/11/16 21:02
I teraz pytanie, wg tego co tam wkleiłem, na odcinku pierwszym NIE WOLNO wędkować przy użyciu wędki wyposażonej w kołowrotek o stałej szpuli? Czyli nie można spinningowac tylko muchować, tak? Tragedia :p Natomiast poniżej tego odcinka (od mostu w Wojkowicach Kościelnych do Pogorianki) można już używać wszystkich przynęt sztucznych - czyli spinningować też. Jeżeli opłata wynosiłaby te niecałe 30zł na cały sezon to mogę sobie pozwolić, przy okazji obczaiłbym tą Pogorianke ;)

Może to głupie ale zawsze jest ....................................... multiplikator. tylko że to cholerstwo drogie i lepiej machać z nią jerkami ale w jednym Kolego się zgodzę TRAGEDIA to co się dzieje w PZW i nie tylko

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/11/17 09:12

Pisag zapytał w zeszłym roku o wody górskie w okręgu Katowickim,o połów ryb łososiowatych a Wy mu o leszczykach,krąpikach i zaporówkach....ludzie,czytajcie daty postów i ich tematy.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/02/21 20:27
Polecam Pilice

zgłoś naruszenie
wysłano: 2013/02/22 16:10
Cześć.
Jest to mój pierwszy wpis na forum więc standardowo proszę o wyrozumiałość.
Wiem że temat dość dawno dyskutowany ale może uzyskam satysfakcjonującą odpowiedź:).
Mam to samo pytanie co pisaq z tym że chodzi mi o woj.opolskie.
Mieszkam w Brzegu i według inforamtora PZW, krainę pstrąga i lipienia mam najbliżej (około 70 km.)na rzeczce Budowniczanka między Szumiradem a Tuły lub wyżej na północ, rzeczka Stobrawa, albo całkowite południe, Głuchołazy,Prudnik.Czy ktoś z Was miał do czynienia z tymi krainami?

zgłoś naruszenie

Reklama

wysłano: 2013/02/22 16:27
Cześć.
Jest to mój pierwszy wpis na forum więc standardowo proszę o wyrozumiałość.
Wiem że temat dość dawno dyskutowany ale może uzyskam satysfakcjonującą odpowiedź:).
Mam to samo pytanie co pisaq z tym że chodzi mi o woj.opolskie.
Mieszkam w Brzegu i według inforamtora PZW, krainę pstrąga i lipienia mam najbliżej (około 70 km.)na rzeczce Budkowiczanka między Szumiradem a Tuły lub wyżej na północ, rzeczka Stobrawa, albo całkowite południe, Głuchołazy,Prudnik.Czy ktoś z Was miał do czynienia z tymi krainami?

zgłoś naruszenie

strona główna forum

Google