Przynęta wędkarska konopie - gdzie kupić?

Witam kolegów!Mam pytanie dotyczące tytułowych konopi. Sporo o nich czytałem jako o niezłej wiosennej (i nie tylko) przynęcie. W sklepie wędkarskim widziałem preparowane konopie w słoiczku ale nie o takie mi chodzi. Chodzi mi o te do samodzielnego przyrządzenia (bez skojarzeń proszę). Wielu wędkarzy podaje przepisy jak je przygotować, ale nikt nie pisze gdzie je kupić. Pytałem w spożywczym, ale pani zza lady minę zrobiła jak bym nie wiem o co pytał, więc teraz pytam Was koledzy po kiju skąd Wy to bierzecie?Pozdrawiam
Krzysztof Zaborski
konto usunięte
konto usunięte
(2011/02/22 19:50)

Witam ..........na allegro ,,,

Marek Owczarz
(2011/02/22 19:52)

Powinny być na rynku targu jak zwał tak zwał takim z warzywami .Najczęściej konopie sprzedają osoby które mają kukurydze i inne mieszanki ziaren ,pasz .Ja tak kupuje w Pabianicach cena ok 5 zl za kilogram.

Mateusz Gołąbek
Tomasz Jagodziński
Krzysztof  Napieraj
Robert Smętek
(2011/02/22 22:13)

spróbuj od dilera on na pewno ma za przystępną cenę :) a tak serio to w sklepie dla gołębiarzy pozdro

Kamil Grzesiak
(2011/02/23 11:42)

spróbuj od dilera on na pewno ma za przystępną cenę :) a tak serio to w sklepie dla gołębiarzy pozdro

:D :D :D :D

Filip  Świergiel
Mateusz Fajne
(2011/02/23 14:54)

NAjlepiej zasadzić :D, wtedy będziesz miał duuużo konopii. Ale muszą mieć odpowiedni warunki aby klepały ;). A tak naprawde na allegro, w sklepie wędkarskim, na rynku. Jak wyżej napisali chłopaki, pozdro

tadeusz schilling
Michał Bączyk
(2011/02/24 08:39)

Dzięki za podpowiedzi!
Znalazłem w sklepie nasiennym za 7,30 PLN/kg. Co do Allegro - to jakaś totalna pomyłka:/ Łączenie z przesyłką wychodzi około 30,00 PLN/kg czyli jakieś 4x drożej (opłaca się tylko przy odbiorze osobistym). Ale mimo wszystko dzięki za info, że tam też można to kupić.
Pozdrawiam

Tomasz Demianiuk
Zbigniew Wiktorowicz
Mateusz Augustynowicz

Strasznie drogo jak 10 zł za 1 kilogram konopi ceny wachaja sie w granicach 4-6zł a najlepiej kupic na targu lub w sklepie zoologicznym konopie beda na 100%

Mateusz Bilicki
(2011/02/26 11:55)

Witaj.:D Ja konopie kupuje w centrali nasiennej :d tam prawie zawsze sa :D na targach to moze tak nie wystepuja w mojej okolicy zbyt czesto :D ale mozna kupic wlasnie w dobrym sklepie zoologicznym lub prazone konopie w sklepie wedkarskim :D doskonala zaneta do zwabiania bezluskich grubasow w nasze lowisko :)
pozdrawiam i polamania :D

konto usunięte
konto usunięte
(2011/02/28 18:43)

http://allegro.pl/konopie-wedkarskie-skuteczna-zaneta-na-ryby-8-20zl-i1456337795.html

ja kupuje wszsytkie zanęty pochodzenia roślinnego u tego gościa. Polecam w stu proecentach

Dodaj wpis