Problem - wędka Sanger Anaconda Base

/ 2 odpowiedzi
witam szanownych karpiarzy. Zakupiłem wędzisko Sanger Anaconda Base 3,6m 2składy 3.00-3,25lbs w sklepie wysyłkowym Askari.pl. Od razu podkreślam, że jest to pierwsze składowe wędzisko w mych rękach, dotychczas posiadałem jedynie wędki teleskopowe. Wczoraj dotarła do mnie długo wyczekiwana nowa wędeczka i po rozpakowaniu od razu pojawił się problem, składy nie chcą się złożyć tak jak powinne (chyba). Siłowałem się z 15 minut, żeby złożyć je do kupy lecz nie udała mi się ta sztuka, zabrakło około 1cm a poźniej drugie tyle męczyłem się, żeby rozdzielić i tak nie do końca złożone części. Chciałbym się dowiedzieć czy może być to wada konstrukcja mojego egzemplarza (czyli powód do reklamacji) czy też te wędki tak mają???? przypominam że nigdy nie miałem składówki
Timur2148


Jeśli piszesz o tym że składy nie zachodzą całkowicie na siebie i jest jeszcze 1 cm rezerwy to tak ma być. Gdyż w ten sposób producent daje taką ''zakładkę" gdy te połączenie się wytrze od składania i rozkładania to po pewnym czasie będą dochodzić do siebie. (2013/03/21 18:02)

Hubert6661


Tak ma być ;) To z czasem może się troche wytrzeć i skład będzie głębiej wchodzić.  Wędka na pewno nie traci na wytrzymałości!  (2013/03/21 18:46)