Power Pro 0,14 Hi-vis green

/ 11 odpowiedzi / 2 zdjęć
Witam dziś zakupiłem plecionkę jak w temacie, (w sklepie) była w cenie atrakcyjnej, ale generalnie cały asortyment sklepu jest w takich cenach (wyprzedaż). Do czego zmierzam, trochę zastanawiają mnie jej "szczegóły" : średnica 0,14, długość - 150 m., wytrzymałość - 5kg... Zazwyczaj jest chyba 0,13 lub 0,15, 137 m. itp.
Trochę za późno już na "modlenie" się nad nią, ale w sklepie cena mnie "zaczarowała":). Plecionka wygląda na oryginalną, sklep też nie jest pierwszym lepszym z brzegu, ale jednak...co myślicie?
lasvegas


Niestety wtopiłeś. PP jest jedną z najczęściej podrabianych plecionek. Nie możesz jej zwrócić? (2014/08/12 18:14)

skryty


już chyba nie, (zresztą jak na cenę za którą ją kupiłem to wydaje się całkiem niezła) na pudełku jest drobna data 2007 r. może wcześniej takie robili, czy jak...  (2014/08/12 18:32)

skryty


może fotki coś powiedzą..? (2014/08/12 19:25)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

skryty


może zapytam tak: czy jest jakaś "oznaka" pozwalająca od razu stwierdzić że to podróbka, czy po prostu okaże się po paru wędkowaniach (nie wiem straci kolor, rozpuści się w wodzie:)? (2014/08/12 20:39)

lasvegas


może zapytam tak: czy jest jakaś "oznaka" pozwalająca od razu stwierdzić że to podróbka, czy po prostu okaże się po paru wędkowaniach (nie wiem straci kolor, rozpuści się w wodzie:)?

Po prostu nie ma czegoś takiego jak Power Pro 0,14 na szpuli 150m. Jeżeli już kupiłeś i nie możesz oddać, to napisz nam później czy się rozpuściła w wodzie czy nie ;) (2014/08/12 21:29)

skryty


ku...wa czy w tym kraju są naprawdę same oszusty ku...wy i złodzieje? dobrze chociaż, że nie kosztowała(45 zł) tyle co oryginalna , bo bym musiał chyba kogoś zabić...(sprzedawcę?!), no nic może wytrzyma choć do końca sezonu (w sensie plecionka, nie sprzedawca:) (2014/08/12 21:39)

lasvegas


Sprzedawca albo wiedział co sprzedaje, albo matoł i nie powinien być sprzedawcą. Człowiek uczy się na błędach, pozdro i połamania kija!! (2014/08/12 21:49)

robban


ku...wa czy w tym kraju są naprawdę same oszusty ku...wy i złodzieje? dobrze chociaż, że nie kosztowała(45 zł) tyle co oryginalna , bo bym musiał chyba kogoś zabić...(sprzedawcę?!), no nic może wytrzyma choć do końca sezonu (w sensie plecionka, nie sprzedawca:)
Skryty , czy oryginalne są u Was po 45 zł.??   Oryginalna chyba z 90 zł. Chyba ze cos zle w zdaniu sklepałeś ? Raczej wtopa z ta Twoja plecka. Pozdrawiam 
(2014/08/12 22:32)

domino979


http://www.naspinning.pl/podrobki-power-pro/ (2014/08/12 22:48)

skryty


ku...wa czy w tym kraju są naprawdę same oszusty ku...wy i złodzieje? dobrze chociaż, że nie kosztowała(45 zł) tyle co oryginalna , bo bym musiał chyba kogoś zabić...(sprzedawcę?!), no nic może wytrzyma choć do końca sezonu (w sensie plecionka, nie sprzedawca:)
Skryty , czy oryginalne są u Was po 45 zł.??   Oryginalna chyba z 90 zł. Chyba ze cos zle w zdaniu sklepałeś ? Raczej wtopa z ta Twoja plecka. Pozdrawiam 


no właśnie pisałem że cena mnie "zaczarowała", a gość tak ładnie mówił że tylko ceną może konkurować z pozostałymi sklepami w mieście, generalnie wszystkie rzeczy były  sporo przecenione (chyba likwidują sklep czy jak, bo jakoś pustawo było) także pomyślałem, że to okazja... i nie wiem czy dzwonić do niego jutro, mi to sprzedał czy dać spokój, może trochę plecionka wytrzyma?

(2014/08/12 23:35)