» » » Grupy » ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

Gda雟k - 這wiska karpiowe

Metody: Grunt, Karp, Sp豉wik
Ryby: Kr徙

utworzony: 2012/04/29 21:26

Prosz o jakie informacje na temat fajnych staw闚 z karpiami , mog by prywatne . najlepiej 瞠by by造 blisko Gda雟ka . Dzi瘯uje z g鏎y .

SUCHY.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/04/29 21:46

Troszke wiecej ambicji kolego.\ja w tym roku zdalem karte i oplacilem skladki. moim marzeniem rowniez jest karp...na ktorego nie moge sie doczekac.barazie lwoie tylko plocie,jazie i karasie,ale wiem ze kiedys sie uda.czytaj na forum jak i czym neca starzy karpiarze a napewno ci sie uda.pwowdzenia

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/04/29 21:47
kolego ja bede wedkowal na jezirze osuszyno ale na spining jezioro jest ok.40 km od gdanska ale karpie tam zlowiono nawet ok.22 kg i jest tam sporo karpiarzy,dodatkwo masz tolpyge,okonia duzego,szczupaki ,lin jest tez duzy jezioro jest w okolicach kartuz jak bedziesz zainteresowany to dam ci namiary na wlasciciela lowiska ma tez lodki na miejscu. jak cos to daj znac ja zaczynam tam 1 maja na szczupaka  pozdrawiam....

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/04/29 23:04
Gdzie szuka karpia hmmm w sumie  wszedzie tam gdzie woda jest  sygnowana logiem PZW  bo to chwast kt鏎ego jest  wszedzie pe軟o o ile gumofilce nie zd您yli   przetrzebi populacji tych paszak闚 :).

Wejd na strone PZW   Twojego okr璕u nastepnie poszukaj zakladki zarybienia  i   zobaczysz ile i igdzie  tego  dziadostwa  wpu軼ili :P

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/05/02 13:53

Prosz o jakie informacje na temat fajnych staw闚 z karpiami , mog by prywatne . najlepiej 瞠by by造 blisko Gda雟ka . Dzi瘯uje z g鏎y .

SUCHY.

masz pod nosem najlepsze prywatne 這wisko karpiowe w polsce WYGONIN

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/05/06 22:47

http://forum.wedkuje.pl/f,lowiska-karpiowe-okolice-trojmiasta-tczewa-mal,472518,0.html

zg這 naruszenie

Reklama

strona g堯wna forum

Google