» » » Grupy » ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

Pora na okonia

Witam wszystkich w璠karzy i mam pytanie jaka by軼ie mi polecili por na okonia wiecz鏎 czy rano o w豉郾ie i s造sza貫m 瞠 na okonia wiosna bardzo dobrze jest ustawi si z ros闚k na haku w璠ki sp豉wikowej i w豉郾ie mam pytanie czy to ju jest czas na ros闚k czy jeszcze nie ( chodzi mi przewa積ie o zalewy ( 篡rardowski )). I czy jest w og鏊e sens ju 這wi na ros闚k ?? czy te lepiej na boczny trok albo ma貫 jigi ??? prosi bym o odp ;) a jae郵i na ros闚ke to czy n璚i czym czy nie trzeba i czy przy brzegu czy jak najdalej ?? z g鏎y dzi瘯uje za odp ;))

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/04/17 13:28
Hej!!
Moim zdaniem mo積a probowa okonka na ros闚k. Ja chodze na staw, gdzie jest masa karasi i trafia sie oko. To w豉軼iwie 篤irowisko. Ale woda fajna, do趾i sa i rosliny, korzenie itp. By貫m tam 2 tygodnie temu i z這wi貫m 2 karasie i okonia ok. 15 sm. Towarzystwo wr鏂i這 do wody. Siedzialem ok. 40 minut. Ale czerwony robaczek poskutnowa :))
Pozdrawiam

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/04/17 16:13

Wspomn 瞠 oko dobrze 瞠ruje przy niskim ci郾ieniu

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/04/17 18:33
nie wiema jak u was ale u mnie okonc poki co na tarle i w ogole nie gryzie a  lowienie na  splawik i  robaka jak najbardziej  skuteczna metoda ale niestety mog Ci sie wiesza   takie  15cm pisklaki .

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/04/18 08:14
Ja najwi璚ej okoni z這wi貫m na spina . polecam t metod - jest to aktywne w璠kowanie .
闚 na g堯wki do 4 g i ma貫 twisterki lub obrot闚ki .
pozdrawiam :)

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/04/18 08:25
Ja najwi璚ej okoni z這wi貫m na spina . polecam t metod - jest to aktywne w璠kowanie .
闚 na g堯wki do 4 g i ma貫 twisterki lub obrot闚ki .
pozdrawiam :)

Kolego, nie ma regu造 na ci篹ar g堯wki. Je郵i 這wisko ma dajmy na to oko這 60cm g喚boko軼i to taka 4g g堯wka mo瞠 ewentualnie by stosowana do oczyszczania dna. 

A oko bierze i na sp豉wik i z gruntu, jak r闚nie na spinning. I je郵i dobrze 瞠ruje, to ka盥a pora jest dobra, nawet w 鈔odku dnia po這wisz. 

zg這 naruszenie

Reklama

wys豉no: 2012/04/18 10:17

Przyznam ,瞠 osobi軼ie zachowa豚ym umiar  w po這wie okoni , cho熲y do maja . Noce s nadal bardzo ch這dne ( aura przypomina marzec lub pocz徠ek kwietnia sprzed lat , kiedy tom pogoda by豉 du穎 豉skawsza ni幢i teraz ) ; dlatego oko nie tylko dobrze 瞠ruje w pobli簑 brzeg闚 ,ale i r闚nie nierzadko szuka miejsca do rozrodu ! Ostatnie zab陰kane sztuki  mo積a nakry na karesach ,  nawet na pocz徠ku maja - dlatego w璠karz powinien pami皻a ,瞠 wiosna w豉軼iwie jest por roku do嗆 niewygodn , gdy chodzi o po堯w poszczeg鏊nych gatunk闚 ryb.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/04/18 10:27

Ja 這wie na spining trok boczny ma貫 twisterki dos這wnie paproszki i efekty s 豉dne;)

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/04/18 10:28
Wed逝g mnie bez wzgl璠u na g喚boko嗆 這wiska bardzo skuteczny na okonie jest trok boczny z ci篹arkiem 8-12 g i paproszkiem na odpowiednim haczyku.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/04/18 10:28
Przyznam ,瞠 osobi軼ie zachowa豚ym umiar  w po這wie okoni , cho熲y do maja . Noce s nadal bardzo ch這dne ( aura przypomina marzec lub pocz徠ek kwietnia sprzed lat , kiedy tom pogoda by豉 du穎 豉skawsza ni幢i teraz ) ; dlatego oko nie tylko dobrze 瞠ruje w pobli簑 brzeg闚 ,ale i r闚nie nierzadko szuka miejsca do rozrodu ! Ostatnie zab陰kane sztuki  mo積a nakry na karesach ,  nawet na pocz徠ku maja - dlatego w璠karz powinien pami皻a ,瞠 wiosna w豉軼iwie jest por roku do嗆 niewygodn , gdy chodzi o po堯w poszczeg鏊nych gatunk闚 ryb.

Najlepiej zacz望 這wi o lipca. A bior帷 pod uwag, 瞠 w pa寮zierniku mo瞠 ju by do嗆 ch這dno, to mamy jakie 4 miesi帷e 這wienia. Dobre i to, nieprawda ? :) 

zg這 naruszenie

Reklama

wys豉no: 2012/04/18 10:55
Ano w豉snie, powiem Ci 瞠 bylo troche bra ale jak napisalem taki z 15 cm. A na spining probowalem i na to i na to i nic :( jaka kl徠wa czy jak ?? :) No mialem kilka pieknych okoni ale to grunt, ros闚ka, ewentualnie splawik. Na spining nic :( czy ja nie takie przynety stosuje czy co sam nie wiem
Pozdrowionka :))

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/04/18 12:31
Nie zawsze z這wisz okonia. Raz si wydarzy, innym razem si nie uda... 

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/04/21 10:20
Nie wiem jak u was na 這wiskach,ale ja by貫m wczoraj na kanale 瞠ra雟kim 這wi貫m na bocznego troka i nic, nie z這wi貫m nawet 10 cm okonka. Ale za to z這wi貫m ma貫go leszcza

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/04/21 11:30
ja 這wi貫m  :PP na spina na splawik i grunt 瘸den si  nie skusi :( chyba jeszcze musz poczeka

zg這 naruszenie
wys豉no: 2012/04/21 20:27
Zawsze jest pora na du瞠go okonia 

zg這 naruszenie

strona g堯wna forum

Google