Ponton Proscan Marine

/ 3 odpowiedzi
Prosze o opinie.330 z podłoga sztywna ( sklejka ) koszt. Gdzie nabyć.Pozdrawiam.
marekzalewski


Witam. W lipcu kupilem promarine navigator ze sztywna podloga ze sklejki za 1950 zl na allegro. Tylko 1 sprzedawca tzn konto nalezy do wlascicieli firmy. Jestem b zadowolony. Ponton wytrzymal naplyw na korzenie wystajace z wody przy niewielkiej predkosci ale strachu sie najadlem. Nic sie nie stalo. Kupilem 320 z mysla o plywaniu i lowieniu we dwoch. Spelnia te funkcje b dobrze. Przyzwoicie wykonczony i wyposażony wygodny. Jest sporo miejsca na wedki wedkarzy i rozne torby plecaki. W sumie plywalem tez w 3 dorosle osoby plus 12latek. Miejsca starczylo;) i komfort plywania nie ulegl pogorszeniu. Mam do niego silnik elektryczny osapian 40. W najbliższa sobote wyplywam na Wisle w Warszawie to dam znac jak ponton sprawuje sie na duzej wodzie i silnym nurcie. Jak bym nie napisal to nie kupuj;) (2013/10/30 10:22)

marekzalewski


Dodam ze czas rozlozenia i zwodowania to ok 15 min wiec mozna szybko i sprawnie rozpoczac i zakonczyc wedkowanie. Nie porownam do pontonow tokarexu bo to moj pierwszy, cenowo tanszy. Jednak jest uważam solidny. Najwięcej zabawy jest po powrocie do domu. Trzeba go napompowac umyć wysuszyc. Dla mnie to nie problem bo nie mieszkam w bloku i ponton stoi napompowany w garazu. Mam nadzieje ze moja opinia cos pomoże w razie pytan pisz... (2013/10/30 10:29)

miecz-gaz


Witam. Z góry zakładam że do tego pontonu nie zamontuje silnika spalinowego ?,tylko elektryka, lecz pływać po nurcie lepszy jest spalinowy który podoła oporom rzeki, nie ogranicza czasowo pływania ile paliwa tyle płyniesz. Cuma w mieście dolatujesz po paliwo i dalej płyniesz.Pozdrawiam i dzięki za info. (2013/11/04 06:25)