Pomoc w znalezieniu łowiska woj. Lubuskie

/ 8 odpowiedzi
Witam panowie jest to mój pierwszy post i piszę go z myślą że otrzymam od was pomoc. A mianowicie chodzi mi o namiary na łowiska głównie chodzi mi o jeziora no i może większe stawy żwirownie itp. ale muszą one znajdować się w woj. Lubuskim. Moja metoda połowu to głównie grunt więc przyłowem mają być karpie, liny, leszcze, płocie,amury itp. Chce nadmienić że nie posiadam karty PZW ale mam zamiar ją wyrobić w tym roku. Najlepiej aby był to zbiornik na który można wykupić karnet na cały sezon. Aha poproszę o konkretne informacje czyli nazwę, adres, telefon,ceny a może link.Może to wygląda śmiesznie ale przeniosłem się niedawno i nie znam wód tego województwa. Pozdrawiam
gwarek55


Witaj!   Mieszkam w woj.lubuskim ale należę do okręgu Zielona Góra i nie możemy wędkować w okręgu Gorzowskim ,chyba że opłacimy 100%skł.okręgowej.Znam kilka dobrych akwenów w obu okręgach tylko napisz w którym okręgu. (2012/04/13 19:19)

MASTINO


Nie znam u nas łowisk, na których można wędkować bez karty wędkarskiej. Są łowiska "specjalne", ale na nich również trzeba mieć kartę wędkarską. Bez tego dokumentu, to na komercje Dychów, albo pod Międzyrzecz. (2012/04/13 19:32)

t0mi


Nie znam u nas łowisk, na których można wędkować bez karty wędkarskiej. Są łowiska "specjalne", ale na nich również trzeba mieć kartę wędkarską. Bez tego dokumentu, to na komercje Dychów, albo pod Międzyrzecz.


Do komercji dodam jeszcze Nowe Miasteczko i Przemków z południa województwa.

 

(2012/04/13 20:00)

BeataPB


Witam. Zapraszam do siebie Łowisko Admar Dąbie Lubuskie więcej na www.lowiskodabie.pl

Łowisko działa na zasadzie "złów i wpuśc". Staw żwirowy 2h wody główne ryby to karp, amur, płocie, sandacz

(2013/03/26 17:40)

Pumarr


Pozwolę się podpiąć pod pytanie, które łowiska w okręgu Zielona Góra polecacie? 
Swoją drogą możecie coś więcej powiedzieć o jeziorze Jelito/Giełt? Jak tam wygląda rybostan? (2013/03/26 18:11)

buba0sparx


Witam. Zapraszam do siebie Łowisko Admar Dąbie Lubuskie więcej na www.lowiskodabie.pl

Łowisko działa na zasadzie "złów i wpuśc". Staw żwirowy 2h wody główne ryby to karp, amur, płocie, sandacz

 

 

Witam , jak duże karpie pływają w tej wodzie ?

Czy można wędkować po zmroku?

Ile kosztuje łowienie za dobę?

(2013/03/27 07:33)

tomeqbrzez


Z czystym sumieniem polecam to łowisko, byłem tam kilka razy w zeszłym roku. Ryby biorą, właściciele mili. Można ryby wypuszczać - nie trzeba ich zabierać i płacić dodatkowo. Dla kogoś, kto nie ma karty (ja oczywiście mam) to świetna alternatywa.

Witam. Zapraszam do siebie Łowisko Admar Dąbie Lubuskie więcej na www.lowiskodabie.pl

Łowisko działa na zasadzie "złów i wpuśc". Staw żwirowy 2h wody główne ryby to karp, amur, płocie, sandacz

(2013/03/27 08:03)

wirefree


Bardzo dziwne to pytanie bo na komercji bedzie duzo drozej niz w PZW, a na wodach PZW w lubuskim jest duuzo ryby. Ale jak ktos lubi burdeliki to jego sprawa.  (2013/03/27 09:31)