Pomoc w doborze sprzętu

/ 1 odpowiedzi

Hej.

Spinninguje już ładnych pare lat z tym , ze czesto zmianiałem miejsca zamieszkania dlatego tez okupilem sie w różne sprzęty od tych na rzeki wysprzedajac jednoczesnie sprzet na zaporowki i odwrotnie :).

Jednakze zainwestowalem w wedziska "na miare" robione , ktorych nie chciałbym sie pozbywac ; mianowicie Talon 7 - 21 cw 270 cm EX Fast i Talon 18 - 35 cw 270 cm Ex Fast dodatkowo posiadam "standardy" Shimano Lesathe 5 - 20 cw 270 cm i Shimano Lesathe 3 - 12 cw 240 cm.

Ale do rzeczy. Obernie będę łowił na zbiorniku sandaczowym z niewielkim okoniem i jak we wszystkich Polskich wodach szczupakiem. Co do wędki o największej gramaturze nie mam problemu bo na sandacza jest baaardzo ok. to z rersztą mam "zagwozdkę". Nie zabardzo je sprzedawać - bo nikt mi takiej fortuny nie zwróci ale może wykorzystać ?

Dlatego też zwracam się do Was z prośbą o poradę - jak uzbroilibyście pozostałę kije na zbiornik j/w żeby móc je w pełni wykorzystać ?

Myślałem o Drop Shot ; małe wobki na 5 - 20 cw + jigg ; trok na 3 - 12 cw ale mam już mętlik.

Serdecznie dziękuję za Wasze rady i spostrzeżenia