» » » Grupy » ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

Polska instrukcja obsługi Lowrance Mark-4

Mam prośbę,czy ktoś posiada polską instrukcję do tego modelu.Sklep dołącza instrukcję po polsku,ale do modelu elite 5 z gps.Twierdzą ,że dystrybutor dołącza tą instrukcje bo menu jest takie samo.Proszę o pomoc.Świeży nabytek a nie chcę czegoś zepsuć.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/08/07 14:40

I kolejny leniuszek - Google Twoim przyjacielem są !! Znaleziono około 2,490 wyników (0,18 s)...

Ludzie nauczcie się korzystać z opcji szukaj w Googlach, a nie pisać bzdurne wpisy na forum!!

Po raz kolejny ręce opadają - znów kolejny user, któremu trzeba wszystko znaleźć i podać na tacy....

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/08/08 16:57
Zanim opadną panu ręce i nazwie pan kogoś leniuszkiem,to prosze podać konkretny link z polska instrukcją obsługi do Lowrance  Mark-4, a nie do Lowrance x4.Ja niestety nie znalazłem tak,że proszę o link.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/08/08 18:35

No cóż... podaj jak, podaj link, załóż za mnie konto na pobieraczku, ściągnij za mnie plik, wyślij mi, a jeszcze lepiej podam ci numer telefon to zadzowń do mnie i jak ściągniesz instrukcjęto mi ją przeczytaj.... 

Ja zrobiłem za ciebie pierwszy krok i zrobię za ciebie drugi krok - resztę załatw we własnym zakresie...

Link do pobieralni - http://469.medulyqo.mil.pl/

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/08/08 20:10
Dziękuję,ale to jest link do lowrance  elite 4 a nie mark 4 są to dwie różne echosondy.Więcej uprzejmości i uśmiechu na codzień.Czekam dalej na link do lowrance Mark-4.czyli na trzeci krok.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/08/08 21:14

No cóż... podaj jak, podaj link, załóż za mnie konto na pobieraczku, ściągnij za mnie plik, wyślij mi, a jeszcze lepiej podam ci numer telefon to zadzowń do mnie i jak ściągniesz instrukcjęto mi ją przeczytaj.... 

Ja zrobiłem za ciebie pierwszy krok i zrobię za ciebie drugi krok - resztę załatw we własnym zakresie...

Link do pobieralni - http://469.medulyqo.mil.pl/

Skąd tyle zgryzoty i niechęci do ludzi.Mimo to dalej oczekuję na link do polskiej instrukcji do Lowrance Mark-4 .Z góry dziękuję!

zgłoś naruszenie

Reklama

wysłano: 2012/08/08 21:32

Skąd tyle zgryzoty i niechęci do ludzi.Mimo to dalej oczekuję na link do polskiej instrukcji do Lowrance Mark-4 .Z góry dziękuję!

Cześć
Gdybyś śledził na bieżąco tematy to wcale byś nie dziwił.
Jaka wędka?
Czy dobra wędka?
Jaka żyła?
Jaki atraktor?
Jaki bat ...4,5,6,7,8m ?
Na ile wędek?
czy mogę?

"Jakie ryby mogę łowić tą wędką? | 9 lincwanaryb… od 9 min
Jaki feeder do 100-115 zł | 2 dawid510890 od 13 min
Propozycje feedera do 120 zł ? | 10 wujek1306 od 29 min
Konger Graffiti Tele Foat 400/25g opinie… | 1 Adam01 od 35 min
A co powiecie na temmat tej blaszki | 1 Fishv od 50 min
Ciężar wurzutu na żywca? | 5 bazzo od 50 min
Wędkarze z Piły pomożecie ? | 0 pioter94 od 50 min
Rozmiary stoperów L,M,S | 0 kzyhu1111 od 54 min
Wątróbka drobiowa a wieprzowa do wędkowa… | 16 stahu89 od 1 godz
Czym zastąpić białe robaki? | 9 kacper22873 od 1 godz
Wędka na grunt i na żywca | 5 kzyhu1111 od 2 godz
Wędka Trython Telescope Mikado | 3 kzyhu1111 od 2 godz
Jaxon HARMONY CARP 360/3Lbs , opinie . | 6 MisterMAGis… od 2 godz"

To tylko część " kwiatków ". Nie dziw się, że w końcu puszczają nerwy.

Mimo szczerych chęci nie potrafię znaleźć po polsku instrukcji.

Sprzedawca ma obowiązek dołączyć instrukcję po polsku do każdego urządzenia.

JK

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/08/08 22:24
Panie Januszu!Rozumiem,że mogą puszczać nerwy,ale traktowanie kogoś  jak gówniarza i obrażanie bez uprzedniego sprawdzenia dostępności w/w instrukcji to już po prostu przesada .Czekam więc dalej pokornie na link od p.Ukleja 142 ,  a w bardziej cywilizowanym świecie ,w którym ja żyję stwierdzenia:  myliłem się-przepraszam.Ja po prostu proszę a jak ktos nie jest w stanie pomóc to niech da sobie na wstrzymanie.A jak jest z podejściem sprzedawców do obowiązku dostarczania instrukcji po polsku to  próby wyegzekwowania tego to paranoja o czym się właśnie przekonałem.Pozdrawiam

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/08/09 09:05
Cześć
W każdym Starostwie masz komórkę odpowiadającą za prawidłową relację Klient-Sprzedawca.
Idź, napisz czy zadzwoń do tego Sprzedawcy i powiedz mu grzecznie, że takie jest prawo. W przypadku " olania " tematu powiedz, że powiadomisz Urząd Ochrony Konsumenta o takim fakcie.

JK

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/08/09 11:14

Przecież link jest podany - Link do pobieralni - http://469.medulyqo.mil.pl/

Wpisanie Instrukcja obsługi Lowrance Mark-4 nie jest uziążliwa...

KJak napisałem - nie pobiorę za Ciebie tej iinstrukcji z pobieralni i nie prześlę Ci jej mailem..

Czytanie nie powinno sprawiać problemów w XXI wieku kiedy wszyscy mająobowiązek szkolny wykonać ...

zgłoś naruszenie

Reklama

wysłano: 2012/08/09 11:32
Cześć
To jest chyba ten sławny "pobieraczek" :-(((

Jeśli to jest to o czym myślę to NIE RADZĘ SIĘ REJESTROWAĆ !!!

Niby jest za darmo a potem ludziska dostają monity do zapłaty.

JK

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/08/09 15:28
Cześć
To jest chyba ten sławny "pobieraczek" :-(((

Jeśli to jest to o czym myślę to NIE RADZĘ SIĘ REJESTROWAĆ !!!

Niby jest za darmo a potem ludziska dostają monity do zapłaty.

JK

Witam!
Wiem co to za strona,a link podany przez ukleja 123 to link do lowrance elite 4 a nie lowrance Mark-4.Jest to nowe echo i nie ma z tego co wiem polskiej instrukcji obsługi.Przynajmniej ja jej nie znalazłem i dlatego mój post.A ukleja 124 jak zwykle swoje w stylu : czytanie nie powinno .......Człowieku przerost formy nad treścią.Za grosz poczucia dobrego smaku.
A Tobie drogi Januszu jeszcze raz dziękuję za miłą wymianę zdań i dobre rady,bo o to w tym forum przecież chodzi.Pozdrawiam serdecznie!!

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/08/09 17:48

Ukleja to ukleja tamto. A kolego co ?? Manna z nieba ma spaść ?? Dałem linka do wersji spolszczonej... Nie podoba się - to daję linka do instrukcji trzech modeli: Elite 5, Elite-4 % Mark-4...

http://www.lowrance.com/upload/Lowrance/Documents/Manuals/SONAR_COMBO_OM_EN_988-10161-001.pdf

Też nie ?? Daję linka do wersji angielskich wszystkichg modeli f-my Lowrance i co ??... Tłumaczyć mam jeszcze instrukcję ?? Czytać się nie chce... Na stronę producenta się wejść nie chce... Sciągnąć instrukcji się nie chce. To co mam jeszcze zrobić ?? Sciągnąc i pocztą przesłać ??

http://www.lowrance.com/Products/Marine/Mark-Series/Mark-4/Downloads/

Skąd się takie okazy biorą... NIe tylko ręce opadają...

Masz kawę na ławę - a tłumacza znajdź sobie w innym miejscu!!

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/08/09 17:52

Na pierwszej stronie instrukcji masz swój model - http://www.lowrance.com/Products/Marine/Mark-Series/Mark-4/Downloads/

A może na zdjęciu w tej instrukcji jest nie ten model niż Mark-4 Chartplotter/Fishfinder ??

Czegoś nadal nie kumam...

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/08/09 17:58

A tu masz dane mailowe dealera f-my Lowrance w Polsce - PARKER POLAND SP.Z O.O
05-152 CZOSNOW philip.scott@parker.com.pl

Tu masz stronę www dealera - http://www.parker.com.pl/

Jeszcze mam szukać ??

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/08/09 18:02

Tu masz dane kontaktowe i mapkę dozjadową do firmy w Polsce:

http://www.parker.com.pl/kontakt/

oraz formularz kontaktowy z firmąi jej przedstawicelem... Napisać za ciebie prośbę do firmy??

Te same dane masz dołączone do każdego ich wyrobu, no chyba, że kupowałeśna Alledrogo... Dane sądołączane w postaci gwarancji. paragonu/faktury zakupu, etc., itp., itd....

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/08/09 18:46
Człowieku!
Przeczytaj tytuł posta,bo już się gubisz.Instrukcja w  j. polskim.A ty podajesz linki do stron na których już byłem,ale są po angielsku.Więc skończ,bo bezradność w podaniu polskiej instrukcji przerosła twoją osobę mimo buńczucznych zapowiedzi.Miłego dnia życzę i mniej piany na ustach.

zgłoś naruszenie

wysłano: 2012/08/10 18:35
witam zadzwon do tego gościa

http://allegro.pl/echosonda-lowrance-mark-5x-pro-gwarancja-i2550717858.html

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/08/10 19:28
Dzięki za podpowiedź,dochodzę powoli co i jak na podstawie instrukcji z elite 5.Menu zmieniłem na polskie a do różnic w menu jednej i drugiej dochodzę na podstawie komentarzy użytkowników echosond Lowrance i powoli dochodze co i jak.Pozdrawiam!

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/08/10 20:05
Panu @ukleja wyraźnie ostatnio ryby nie biorą bo jakiś mocno znerwicowany:) chłopak wyraźnie od początku pyta o konkretną rzecz czyli o instrukcję pl do danego modelu echa - tak się składa, że faktycznie jej nie ma nigdzie w necie za to są  po naszemu do innych modeli. Więc czytam obiektywnie cały wątek i nie bardzo rozumiem skąd tyle w w/w userze złości... Ale to takie polskie:)

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/08/28 12:15
Złości - wolne żarty... User nie potrafi dotrzeć poprzez net do dystrybutora sprzętu i wykonać telefon z zapytaniem...

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/08/28 20:18
Złości - wolne żarty... User nie potrafi dotrzeć poprzez net do dystrybutora sprzętu i wykonać telefon z zapytaniem...

Ryby dalej nie biorą?!Człowieku odpuść sobie to ciągłe pouczanie wszystkich na tym forum.Nie możesz konkretnie pomóc to zamilcz,trochę kultury!!

zgłoś naruszenie

strona główna forum

Google