Polecane jednostki na wyprawy dorszowe.

/ 69 odpowiedzi / 2 zdjęć
ppawi78


Dokładnie jak pisze Balonstyle. Ja byłem 31. 10 na Nauticu i sytacja identyczna: sporo pływania, kródkie napłynięcia, ryba  porozrzucana i bardzo płytko max 40 m.

 

(2011/11/01 10:56)

leszcz


Wypływam parę razy do roku,na Grecie.Można powiedzieć że to jednostka dla twardzieli.Kawa herbata i kanapki we własnym zakresie,niema warunków ani możliwości to trzeba przyjąć do wiadomości.Do łowiska na pierwszy dryf dopływa w około godzinę.I jak by nie pisać to od szypra zależeć będzie czy wyprawa się uda czy zakończy się kompletną klapą.Choć są (zdarzają się dni bezrybia)gdzie najlepszy szyper nie pomorze.I jeżeli były jakieś marne wyprawy, to nie zmienia faktu że jest to dla mnie jednostka na której będę pływał tak długo jak się da.Każdy z czterech szyprów z którymi pływałem jest profesjonalistą .TU NAJWIĘKSZY SZACUN DLA ARTURA!!! (2011/11/05 10:44)

baloonstyle


Z Arturem pływałem po zatoce i po morzu, strasznie spoko gość :)) (2011/11/07 13:14)

egzekutor


byłem kilka razy na UST 52 bardzo polecam. pływa daleko na ławice i troche połpapalismy:) (2011/11/07 15:58)

baloonstyle


Witam serdecznie.

zapraszam serdecznie na bloga, jest kolejna baza z telefonami tym razem do armatorów z Zatoki Gdańskiej.
Dziś najprawdopodobniej powstanie tez Łeba.
Mam nadzieje że będą to użyteczne wpisy.

pozdrawiam :)) (2011/11/30 14:40)

ambatczew



Brook
0
Kuter "ORION-R" Władysławowo. Gorąco polecam. Byłem 5 razy i za każdym razem mieliśmy najwięcej dorszy. Miła i profesjonalna obsługa + posiłek + bardzo szybka łódź- To gwarantuje miłą atmosferę i udany połów.

Dokładnie też tylko pływam na Orionie i powiem tak bajabongo;) (2011/12/18 20:36)

u?ytkownik87662


A ja tylko dodam. W listopadzie chciałem zamówić miejsce na ADMIRALE i już nie bylo. Co się okazało. Sklepy wędkarskie zamawiają terminy i szary człowiek pozostał bez możliwości łowienia. Bez komentarza. (2011/12/19 10:14)

zbikk24


Kolego pływam na Admirale średnio co miesiąc wykluczając miesiace lipiec sierpien i kłopotu nie zaóważyłem z miejscami zgodze sie ze na weekendy graniczy z cudem załapanie sie na rejs ale w tygodniu zawsze znajdzie sie miejsce (2011/12/19 18:42)

doemka


Polecam  kuter  PAWEŁ-SZ w Darłowie.
Załoga jak i kuter super. (2011/12/20 11:55)

ambatczew


Witam,interesuje mnie Kołobrzeg lub Władysławowo rejs 10 godz.jeżeli to możliwe proszę o polecenie sprawdzonych łódek.Pozdrawiam A.J.

zdecydowanie orion r albo admiral 1 i 2 (2011/12/20 17:57)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

ambatczew


oczywiście z Władysławowa nr kontaktowy Orion R 504173256 Pan Robert a co do Admirała 1 i 2 to terminy już zajęte na cały sezon 2012 (2011/12/20 18:02)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

baloonstyle


Wejdź do mnie na blog, tam znajdziesz kontakty do armatorów z Zatoki Władka i Łeby. (2011/12/21 09:13)

hakuba1



Brook
0
Kuter "ORION-R" Władysławowo. Gorąco polecam. Byłem 5 razy i za każdym razem mieliśmy najwięcej dorszy. Miła i profesjonalna obsługa + posiłek + bardzo szybka łódź- To gwarantuje miłą atmosferę i udany połów.

Dokładnie też tylko pływam na Orionie i powiem tak bajabongo;)


Byłem na ORIONIE 2012.07.07 i też połapałem. Jak wyżej ORION godny polecenia!!!!!!!!!!! (2012/07/12 13:16)

maro_33


polecam Sezar to motorówka zabiera do 8 osób, najlepiej zebrać skład i umówić się z gościem, my tak robimy, zero tłoku nik ci nie plącze zestawów. warto polecam (2012/08/17 15:03)

Pasjonata


Ja mogę śmiało polecić "BOMIK" z Darłowa-Darłówka, byłem w zeszłym roku pod koniec sierpnia i byliśmy wszyscy bardzo zadowoleni, popłynęli "na czuja" w inne miejsce niż wszyscy i wygraliśmy na tym - taki instynkt rybaka chyba :) W tym roku również płyniemy Bomikiem 29 kwietnia 5 osób - rezerwacja na ich stronie (o ile aura pozwoli) a jak nie to termin się przesunie, jest tydzień zapasu :) Nie polecam tych czerwonych kutrów, jacyś wypasieni, nie zapisali nas na umówiony termin parę miesięcy wcześniej bo ...zapomnieli albo mieli cały kuter zarezerwowany i olali temat, do Bomika poszedłem i z radością nas przyjęli - POLECAM.http://www.wedkowaniemorskie.eu/index.php (2013/03/07 11:14)

mors88


Ja moge polecic z Wladyslawowa Marinero. jak dla mnie pierwsza klasa. Szyper Artur wporzadku gosc. (2013/03/20 17:20)

michal223311


witam Koledzy.

w maju wybieramy się ekipą na dorsze i to na 3 dni.
wypływamy z Kołobrzegu statkiem PELICAN możecie powiedzieć mi coś na temat tej jednostki? (2013/03/24 00:36)

sumik1974


Sory że nie na temat w Kołobrzegu polecam Hydre byłem w lipcu i połowili wszyscy ja osobiście miałem tyle ryb że aż wstyd o tym się przyznawać po połowie rejsu.Drugą połowę rejsu tylko sportowo łowiłem i nikt mi nie powie że ryba złowiona nie nadaje się do wypuszczenia, a jeśli nawet to chociaż mewy sobie pojadły.Na ok. 20 szt. wypuszczonych tylko 2 szt. nie odpłynęły.

A teraz byłem w Władysławowie u OSTREGO  i było kiepsko ja 3 szt  reszta nie wiele więcej.Padł jeden podał 5 kg i chyba ze dwie trójki,tylko na rufie i tam najwięcej połowili,gdzie też łowił z załogi,a reszta to koledzy.
Był duży niesmak wśród łowiących na dziobie bo nie połowili.
Obsługa kiepska,skrzynie sami wędkarze sobie rozstawiali,przy zaczepach małe zainteresowanie załogi.
Kiepsko napływał i źle się ustawiał.
Plątanina niesamowita,nawet do tego stopnia że splątał się wędkarz który był na dziobie z tym który był na rufie.
Jednostka przystosowana max na 8 osób a nie na 13 jak było i jeszcze jedno miejsce na kij było wolne.
Na jednostce Sztorm najmniej po 20 szt. każdy i wszyscy zadowoleni  nie mieli okazów ale coś wyciągali nie tak jak u nas.Ryba brała i można było połowić tylko trzeba było stać na płytkie wodzie do 30m,a my nawet do 90m doszliśmy.

Osobiście nie polecam tej jednostki. (2013/10/22 11:05)