Pokrowiec Dragon PCV

/ 2 odpowiedzi
Witam szanownych kolegów!
Spodobał mi się sztywny pokrowiec na wędziska z Dragona ale nigdzie w okolicy nie mają go w żadnym sklepie wędkarskim stacjonarnym bym mógł go pomacać i przyjrzeć mu się z bliska.
Czy ktoś posiada ten pokrowiec o podzieli się uwagami na jego temat!? Głównie chodzi mi o to jak on wygląda w środku i ile faktycznie pomieści wędzisk 3-składowych?!

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

robson270


Ja posiadam, taki 160 cm, jeśli chodzi o jego pojemność to 3 mocniejsze kije spinningowe to max, da się może jeszcze upchać 4 ale to już jest ryzykowne. Co do wykonania, spokojnie nadaje się do transportu wędzisk, lecz lepiej go nie przyciskać niczym cięższym bo jest tylko usztywniany i wyłożony miękką gąbką, nie jest natomiast tak sztywny jak klasyczna tuba na wędziska. (2015/04/30 23:44)

Daishi


Dziękuję za opinię kolego! Czyli producent trochę przesadził z tą pojemnością podając że wejdzie do niego ok. 5-6 wędzisk spinningowych lub 3-4 wędziska typu feeder bądź karpiówki. Ja osobiście chciałbym do niego zmieścić 4 wędki tj.(karpiówkę, feederek, matchówkę i spinning).To że nie jest sztywny jak klasyczna tuba to mi nie przeszkadza bo ma on tylko służyć do transportu wędzisk w samochodzie a nie do samolotu. Mówisz w środku jest miękka gąbka - a czy posiada może jakieś dodatkowe paski na rzepy do przymocowania wędek?! Jak z wagą ? - jest znośnie?, czy ten materiał jest w miarę nieprzemakalny? Prosiłby jeszcze o odpowiedź na te pytanka! Podoba mi się i chętnie bym go zakupił ale tak jak piszesz mogę mieć problem żeby te moje wszystkie kijaszki pomieścić  - z drugiej zaś strony nie bardzo inni producenci mają się czym pochwalić w tego typu pokrowcach- coś tam "jaxon" wypuścił w tym roku podobnego ale też bez żadnych szczegółowych informacji na temat .Chyba że Tobie lub innym kolegom wpadło coś w oko podobnego? Pozdawiam! (2015/05/01 00:32)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.