Podsumowanie wędkarskie sezonu

/ 42 odpowiedzi

W związku ze zbliżającym się końcem roku może napiszecie jakie były Wasze osiągnięcia wędkarskie.

Ja w tym roku zacząłem spinningować, sprzęt to Dragon HD Pike 10-35g, kołowrotek Dragon Team FZ 935iz, żyłka 0,22, przynęty to gumy oraz slidery Salmo

Od połowy roku złowionych zostało ok 20 szczupaków w przedziale 35-60cm  - które po pamiątkowym zdjęciu wróciły do wody..największy ok właśnie 60 cm..jak  na pierwszy rok myślę, że było udanie, po za tym ok 20 okonków w tym dwa ok 35-38cm..jak na warunki wędkowania w okolicach Pruszkowa myślę, że było nawet ok..

A jak u Was?

Zapraszam do dyskusji i dokonywania wpisów...

u?ytkownik167673


Jak na początek przygody ze spinningiem to dobry wynik. A rybki z Utraty czy z okolicznych stawów? (2013/12/22 18:41)

Mietusik


Ja w tym roku kupiłem swojej żonie na imieniny silnik do łajby Osapian 55lbs..... Sprawuje mi się super:D.

Później na urodziny kupiłem jej piękną wklejkę Dragona,.... idealnie leży mi w dłoni :D .

Tylko taka mała nauczka: Pięć samotnych wypadów i d...pa. Następny wypad z rodzinką, pół zalewu zbiczowałem i lipa. Gdy napływałem na nową miejscówkę, na chwilę dałem żonie kija, żeby tylko przytrzymała i .... ciach, zacięła suma 89cm.

...Chyba oddam jej swoje prezenty ... :) :D:D:D

(2013/12/22 19:07)

ryukon1975


Ja w tym roku kupiłem swojej żonie na imieniny silnik do łajby Osapian 55lbs..... Sprawuje mi się super:D.

Później na urodziny kupiłem jej piękną wklejkę Dragona,.... idealnie leży mi w dłoni :D .

Tylko taka mała nauczka: Pięć samotnych wypadów i d...pa. Następny wypad z rodzinką, pół zalewu zbiczowałem i lipa. Gdy napływałem na nową miejscówkę, na chwilę dałem żonie kija, żeby tylko przytrzymała i .... ciach, zacięła suma 89cm.

...Chyba oddam jej swoje prezenty ... :) :D:D:D





Może lepiej poproś o kilka lekcji, może żona nauczy Cię łowić ? :)

(2013/12/22 19:18)

tomeqbrzez


Ten rok był dla mnie lepszy od poprzedniego.
Po pierwsze: złowiłem ponad 250 ryb, o stówkę więcej niż rok wcześniej.
Po drugie: pierwszy raz w życiu złowiłem suma, jazia i rozpióra:)
Po trzecie: życiówka lina 39 cm i 1,00 kg.
Po czwarte: jak na totalnego amatora jesienią na spinning w 4 wypady złowiłem 11 szczupaków w przedziale 30-44 cm.

Wiem, że osiągnięcia mierne, ale mnie cieszą:)

Pozdrawiam!

życiowy linek: (2013/12/22 19:33)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Mietusik


Ja w tym roku kupiłem swojej żonie na imieniny silnik do łajby Osapian 55lbs..... Sprawuje mi się super:D.

Później na urodziny kupiłem jej piękną wklejkę Dragona,.... idealnie leży mi w dłoni :D .

Tylko taka mała nauczka: Pięć samotnych wypadów i d...pa. Następny wypad z rodzinką, pół zalewu zbiczowałem i lipa. Gdy napływałem na nową miejscówkę, na chwilę dałem żonie kija, żeby tylko przytrzymała i .... ciach, zacięła suma 89cm.

...Chyba oddam jej swoje prezenty ... :) :D:D:D





Może lepiej poproś o kilka lekcji, może żona nauczy Cię łowić ? :)





Chyba muszę wziąć u żonki kilka lekcji, w sumie wspólne nocne zasiadki mogą być .... cieplejsze:)




(2013/12/22 19:41)

marcink82


Okoliczne stawy, zalew w Komorowie, a także rzeka Wkra w rodzinnych stronach (ale tam tylko okonki) (2013/12/22 20:09)

ryukon1975


Ja w tym roku kupiłem swojej żonie na imieniny silnik do łajby Osapian 55lbs..... Sprawuje mi się super:D.

Później na urodziny kupiłem jej piękną wklejkę Dragona,.... idealnie leży mi w dłoni :D .

Tylko taka mała nauczka: Pięć samotnych wypadów i d...pa. Następny wypad z rodzinką, pół zalewu zbiczowałem i lipa. Gdy napływałem na nową miejscówkę, na chwilę dałem żonie kija, żeby tylko przytrzymała i .... ciach, zacięła suma 89cm.

...Chyba oddam jej swoje prezenty ... :) :D:D:D





Może lepiej poproś o kilka lekcji, może żona nauczy Cię łowić ? :)





Chyba muszę wziąć u żonki kilka lekcji, w sumie wspólne nocne zasiadki mogą być .... cieplejsze:)






Widzisz, dwa w jednym same korzyści. :)

(2013/12/22 20:15)

Iras1975


Ten sezon to jakiś dramat...


Zacznij zadawać się z fachowcami. (2013/12/22 21:00)

Iras1975


I nie dyskutuj z amatorami. (2013/12/22 21:15)

u?ytkownik145328


Ten sezon to jakiś dramat...


Pewnie to przez te kormorany i bobry - może w przyszłym sezonie odlecą i odpłyną i będzie już lepiej - ale jak można poczytać na forum niektórzy jednak całkiem ładnie połowili !?  (2013/12/22 21:40)

u?ytkownik145328


znak zapytania jest po to , że może niektórzy i tak z ilości złowionych ryb mogą być nie usatysfakcjonowani - dla niektórych nawet jedna normalna ryba złowiona w sezonie sprawia , że jest on udany

dla mnie np. też nie był zbyt dobry - bo złowiłem o wiele mniej medalowych ryb niż w poprzednich sezonach / jedynie ok. 50 /
(2013/12/22 21:53)