Podbierak wędkarski kosz 50-60 cm z klamrą

/ 3 odpowiedzi
Cześć, szukam podbieraka z taką klamrą jak na załączonym foto.
Interesuje nie kosz 55-60 cm, rękojeść z 1,5 do 2,0m 3 składowa/teleskopowa.

Ktoś maże wie gdzie takie coś dorwę. Przeglądałem oferty różnych sklepów. Ale z taką klamrą nie znalazłem żadnego. A wiem jak inne potrafią być wadliwe i potrafią się psuć.

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

troc


Podzielam zdanie Kolegi- rzecz trwała, bezawaryjna- mój ma chyba ze dwadzieścia parę lat właśnie w tej konfiguracji, kosz 60 cm, długość 2,50m- jedynym mankamentem (do usunięcia zresztą) są plastikowe elementy blokujące elementy teleskopowej sztycy, co opisałem w jednym z artykułów czas temu. Nie powiem, jest dobry lecz niestety przestarzały, będzie na pewno problem ze zdobyciem nowego... (2015/06/26 19:50)

Artur z Ketrzyna


Tem ma coś ok 10 lat. I wszytko działa. Plastikowe łącze zaciskowe rozkładanej rękojeści też.
Jedynie raz zgięła mi się rękojeść ale wsunąłem ją dalej i wszytko działa tyle że skrócił się o ko 10-12 cm.
Jedynie wężyk łączący ramiona się niszczy. I trzeba go co jakiś czas wymienić. (2015/06/27 08:51)

Artur z Ketrzyna


znalazłem, jutro maja mi sprowadzić. Firma Rumpol. I tu ten zawis jest aluminiowy tylko zatrzask plastikowy. (2015/07/01 21:52)