Pod namiot na rybki PZW Katowice

/ 6 odpowiedzi
Witam Serdecznie wszystkich Wędkarzy.Zacznę od początku- białą kartę mamy od roku.Zaczęło się od syna ,który ma lat 16,potem on mnie  zachęcił do wędkowania,a w tym roku opłaciliśmy  po raz pierwszy składki .Planujemy wypad pod namioty na rybki ,więc stąd moja prośba do Was,czy znacie jakieś ciekawe miejsce pod taki wypad?Generalnie najlepiej byłoby,gdyby można było podjechać samochodem pod samą wodę :),bo jak czytam tu niektóre wpisy,że samochody zostały okradzione,to naprawdę nie chce tego przechodzić.Bardzo proszę o pomoc i z góry serdecznie dziękuję za nią.Pozdrawiam .
dobrywedkarz


Ponoć warta polecenia jest Odra. W wiekszości miejsc mozna blisko podjechac wody. Jednak od paru lat jest ponoć krucho z rybą. Duża presja wedkarska i zniszczenia wykonane przez pogłębiarki.  (2015/01/18 19:34)

dobrywedkarz


Nie zmienia to jednak faktu, że na leszcza można liczyć. Prz odrobinie szczęścia trafi się sandacz a nawet brzana. W wiekszości jednak nie są to potwory.  (2015/01/18 19:35)

berthold


pszczyna - łąka namiot i auto da rade , rzeczyce- dzierżno duże auto i namiot pod nosem , przeczyce strona południowa to samo a z wiosny zanim zbokole na skuterach wodnych nie ruszą to pogoria 4 oraz dziesiątki mniejszych sadzawek typu 10 ha (2015/01/18 20:40)

zbynio5o


Berthold, jak wygląda sprawa biwakowania (namioty) na Pławniowicach w pozostałych miejscach  niż od strony Niewiesza, bo tam jest ewidentny zakaz ?Chodzi mi np.o płyty, grusze, ogólnie lasek dookoła zbiornika. (2015/01/18 21:02)

zbynio5o


:(( Sorry, chyba za trudne pytanie zadałem. Pozdrówka :))) (2015/01/21 00:24)

berthold


tydzień minie w domu nie było ale namiot tak zwany z dnem tam odpada bo się czepiają i mandatami straszą ale zawsze możesz rozciągnąć parasol ogrodowy np 3x3 z zamykanymi bokami bez dna i gitara , od tzw płyt w stronę pławniowic mniej szaleją ale za to w pasie tego lasku regularnie patrolują , wiadomo najlepiej jak byś wg nich auto postawił na parkingu $$ i kupował kebaby $$ po to to robią tylko i wyłacznie (2015/01/23 18:22)