Płaski koszyk z gumką - montaż

/ 9 odpowiedzi
mam do was pytanie jak montować te koszyczki do metody ( http://sklep-wedkarski-gozdawa.pl/plaski-koszyk-z-guma-do-metody-feeder-elasticated-flat-method-feeder.html )  nie rozumiem  czy przypon  zaczepiać za te oczko na gumce czy jakoś inaczej a jeśli tak to czy podczas holu ryby ta gumka nie pęknie ???    jak byście mogli to dajcie propozycie gotowych haków z przyponem włosowym 
sebaworoch


Koszyczek posiada amortyzator gumowy do którego montuje się przypon z haczykiem (2014/08/06 14:43)

prexpl


ok ok ale jak ryba pociągnie to się to nie urwie  (2014/08/06 14:44)

sebaworoch


Nic się nie stanie a brania są agresywniejsze niż na zwykłym koszyku. (2014/08/06 14:48)

sebaworoch


A haki używam takie, tylko trzeba zamawiać w UK. (2014/08/06 14:50)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

prexpl


dzięki wielkie bo się trochę cykałem  (2014/08/06 14:50)

prexpl


no ja koszyczki zamawiałem z tego sklepu  z linku    a koszyczek z przyponem zaczepiać do żyłki spiką z krętlikiem czy jakimś węzłem  (2014/08/06 14:55)

sebaworoch


Zwykłym przyponowym (2014/08/06 16:07)

Orsi1


Koszyczek przywiązujesz do żyłki a do tego kółeczka na gumce dajesz przypon :) ta gumka raczej nie ma prawa się urwać chyba że jest przeparciała no to na pewno kiedyś pęknie... Miałem taką sytuację wczoraj z koszyczkami guru x-safe. Jeśli możesz to po wędkowaniu rozłóż w domu te koszyczki aby guma wyschła (oczywiście jeśli w drennanach to możliwe bo w guru na pewno) Polecam robić przypony samemu... haczyki kosztuję 6 zł 5m plecionki 4 zł i możesz robić sobie takie przypony jakie chcesz. co do mocowania to polecam kończyć przypon węzłem perfection loop a następnie założyć to do koszyka przekładając haczyk przez powstałą pętelkę ;) (2014/08/16 13:04)