Pilica - okolice Białobrzegów

/ 3 odpowiedzi
Witam kolegów wędkarzy.

W najbliższy weekend wybieram się w okolice Białobrzegów, a że Pilica będzie w pobliżu na trasie podróży
chciałem podpytać o jakieś ciekawe miejsca na zarzucenie wędki.
Nie(stety;) będę poławiał z "drugą połówką", więc fajnie byłoby żeby w tym miejscu dało się zainstalować jakiś leżaczek w pobliżu wody :)
Czy ktoś może podrzucić nazwę jakiejś miejscówki nad Pilicą w okolicach Białobrzegów, gdzie warto spróbować szczęścia? :)

PS. Mam kartę na okręg mazowiecki - czy muszę dokupić jakieś pozwolenie?

Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.



GBH


W najbliższy weekend ma być ponad 30 stopni... :-). Więc raczej leżaczek. W samych Białobrzegach są jeziorka, z których jedno połączone jest kanałem z Pilicą. Wygodne do wędkowania brzegi, ale o tej porze roku raczej nie połapiesz.... Można w samej rzece, powiedzmy na odcinku między starym a nowym mostem (droga gruntowa) po lewym brzegu, ale maksymalnie do 9.00. Potem kajakarze Cię rozjadą :-).
ps. To Okręg Radomski - nie ma porozumienia z Mazowieckim więc musisz dorzucić 15 zł za dniówkę, np. przez internet: http://pzwradom.pl/eokon-kup-zezwolenie-przez-internet/

Pzdr (2015/06/12 07:57)

zielony401


Tak jak wyżej kolega napisał.Wędkowanie level hard.Lepiej wez jeszcze jedną połówke ,lodówke turystyczną do przetrzymywania i delektuj się pogodą:P szkoda twojej dopłaty:) Pozdrawiam

(2015/06/12 11:27)

wodnylowca


Dziękuję za obie porady!
Udanego weekendu życzę ;) (2015/06/12 14:02)