Petycja dot. dwóch zezwoleń.

/ 4 odpowiedzi
Witam!
Widzę, że nie ma tu jeszcze takiego tematu więc ja napiszę.
Jest to petycja: "o prowadzenie dwóch zezwoleń wędkarskich: sportowego na obecnym poziomie cenowych, ale z koniecznością przestrzegania zasady „złów i wypuść”, oraz podstawowego (droższego), równoznacznego z możliwością zabierania ryb.      Także każdy okręg PZW musiałby mieć jedno łowisko z zasadą „Złów i wypuść”. Dodatkowo obowiązywałby bezwzględny zakaz gospodarki rybackiej na wodach śródlądowych zarządzanych przez PZW."~karpmax.pl

Podpisywać można tu:
http://www.petycjeonline.com/ogolnopolska_petycja_o_wprowadzenie_wdkarstwa_sportowego_pzw

Moim zdaniem to całkiem dobry pomysł. Tylko trudny do wprowadzenia. Nad wodami musiało by się pojawić więcej strażników PSR tudzież SSR. Wymagało by to dużo większych nakładów finansowych.

A co wy o tym myślicie? Zapraszam do dyskusji.

halski021


Poroniony pomysł , chyba nie ma szans w naszym społeczeństwie:( (2014/01/07 17:58)

sudercom


Pomysł może i dobry ale nie osiągany u nas przez najbliższe 2 pokolenia... co do odlowów rybackich - myslisz że PZW z tego zrezygnuje? / wiesz jakie z tego czerpia zyski !? (2014/01/16 08:54)

Bernard51


Witam!
Widzę, że nie ma tu jeszcze takiego tematu więc ja napiszę.
Jest to petycja: "o prowadzenie dwóch zezwoleń wędkarskich: sportowego na obecnym poziomie cenowych, ale z koniecznością przestrzegania zasady „złów i wypuść”, oraz podstawowego (droższego), równoznacznego z możliwością zabierania ryb.

????
Ilu by ten droższy wykupywało?
  (2014/02/04 06:21)

zenfr


Witam!
Widzę, że nie ma tu jeszcze takiego tematu więc ja napiszę.
Jest to petycja: "o prowadzenie dwóch zezwoleń wędkarskich: sportowego na obecnym poziomie cenowych, ale z koniecznością przestrzegania zasady „złów i wypuść”, oraz podstawowego (droższego), równoznacznego z możliwością zabierania ryb.

????
Ilu by ten droższy wykupywało?
 

Ja pytam.Kto z Was dyskutantów przeczytał Ustawę o rybactwie śródlądowym i Prawo wodne???????? (2014/03/11 19:35)