Penn Affinity LC 8000.vs.Shimano Big Baitrunne

/ 4 odpowiedzi
Co wybrać , klasyke czyli Shimano Big Baitrunner Long Cast  czy moc i niezawodność             Penn Affinity LC 8000. 


u?ytkownik152316


jak shimano to prawie na pewno uzywany, bo BBLC jest sprzedawana jego nowsza wersja juz tylko (2014/08/16 16:58)

Radoslaw Wysocki


Zdecydowanie Shimano!!!! Jest niezawodny, mocny, a jego możliwości rzutowe deklasują konkurencję!! Nie ma się nad czym zastanawiać. (2014/08/24 12:18)

JKarp


Zdecydowanie Shimano!!!! Jest niezawodny, mocny, a jego możliwości rzutowe deklasują konkurencję!! Nie ma się nad czym zastanawiać.

A masz te Shimano lub porównywałeś z PENN Affinity 8000 czy tylko powtarzasz to co mówią inni?
Ja mam te Penny drugi sezon i niczym się nie różni od Shimano jeśli chodzi o możliwości rzutowe. Różnią się zdecydowanie ceną. Poza tym BBLC teraźniejsze są zupełnie inne od tych wcześniejszych może nie na niekorzyść ale jakość wykonania jest inna.

JK (2014/08/24 12:39)

u?ytkownik27096


Potwierdzam słowa Janusza a nawet więcej wydaje mi się, że Affinity 8000 ma większą szpulą od BBLC nie chodzi o pojemność ale o wielkość. Używam affinity od początku sezonu i nie mogę złego słowa powiedzieć. Stary model BBLC faktycznie to klasyka i bezawaryjność potwierdzona latami używania przez setki ludzi.  (2014/08/25 16:58)