Nowy kij Kongera

/ 8 odpowiedzi

  • konto usunięte

Wędkarstwo spinningowe
witam znalazłem fajny niedrogi kij spinningowy konger virago twist -R długość 2,70 ma grafitowy blank mase wyżutu do 10 g waży 160 g i kosztuje 139 zł niby niedrogi ale...

CZY KTOŚ MOŻE MA TAKĄ WĘDKĘ JAK ONA SIĘ SPRAWUJE ?
czy mógłby mi ktoś powiedzieć coś więcej o tym kiju.....
Waldi Fish


Co kolego chcesz łowić tym kijem, bo sądząc po jego masie wyrzutowej, jest to kij do połowu drapieżników lżejszego kalibru za pomocą lekkich przynęt? (2012/04/29 14:32)

89krzysztof


Biorąc pod uwagę nick autora, myślę że głównie z okoniami się zabawia :)  (2012/04/29 14:53)

taymer


witam

przecież to jest typowe wędzisko na okonia / sama rękojeść na to wskazuje /

 

(2012/04/29 16:49)

u?ytkownik44916


witam

przecież to jest typowe wędzisko na okonia / sama rękojeść na to wskazuje /

 


Rękojeść? Parę latek już spinninguję ale po rękojeści nie poznam do czego konkretnie wędka służy ;P A tak na poważnie, ma trochę zaniżony ciężar wyrzutu. Pałeczki po 15g bez problemu lecą w łowisko. Ogólnie - niedrogi kijek, a całkiem do rzeczy:) Nie rozczarujesz się. Szczytówka delikatna, blank mocny, jedynie do czego można się czepić to lekkie przesztywnienie na miejscu łączenia wklejki z blankiem. Ale to w sumie występuje w każdej wklejce, więc koniec końców, całkiem porządny patyk. (2012/04/29 19:51)

taymer


Witam

Minęło troszkę czasu i mam zastrzeżenia co do tego kija – tuż przed zakończeniem gwarancji oddałem go do serwisu bo zauważyłem że jest pęknięty ( dokładnie strzela podczas wyginania drugiej części (szczytówki) a uszkodzenia nie widać ). Był on sporadycznie używany ponieważ używam kilku wędzisk.  

Jest lekka i praca samego wędziska jest naprawdę miła, lecz po tak krótkim czasie eksploatacji jest w serwisie .

Pozdrawiam

(2013/02/28 18:29)

taymer


Witam

Dostałem od gwaranta nowe wędzisko - zachował się wzorcowo.

Pozdrawiam

(2013/03/11 11:57)

arcybiskup


Taki kijek mój tata miał w zeszłym roku i niestety w ciągu roku pękł w dwóch miejscach ( szczytówka). Ktoś opisywał niedawno ten kijek na blogu i tez narzekał że się łamią ;p i było zdjęcie pokazane pęknięcia i praktycznie w tym samym miejscu kij połamał się mojemu tacie i nie była to wina użytkowania :)

Pozdrawiam. (2013/03/11 14:27)