Nowe przynęty firmy Relax. Wasze opinie. - forum wobler blaszka opinie wedkuje.pl

wedkuje

utworzono: 2011/09/11 13:19

Nowe przynęty firmy Relax. Wasze opinie.

Post został dodany w grupie:

Przynęty gumowe to bardzo popularny rodzaj przynęt spiningowych stosowanych przez p…»

604 wędkarzy
233 wątków
SubskrybujSubskrybujeszAnuluj subskrybcję

Co sądzicie o gumkach OHIO firmy RELAX? Jeszcze nie miałem okazji ich przetestować, są jeszcze dość trudno dostępne w małych sklepach wędkarskich. Zamówiłem już takie i jestem ciekaw ich skuteczności. Czy są dobre w opadzie?

zgłoś naruszenie
wysłano: 2011/09/11 14:19
nie posiadam jeszcze ani jednej z nowych gum Relax'a, ale mogę powiedzieć ze relax zrobil duży krok w przód, porzucając stare dobre wzornictwo na zmiany, które dokonał. Chyba większość kolegów spinningistów używała/używa nadal starych latwo dostępnych kopyt relaxa na pewno z różnymi wynikami. 
Mam wrażenie ze relax postanowił dogonić trochę firmę Dragon.
Kształt gum relaxa jest ciut podobny do Dragonowskich, lecz wg. mnie nadal relax pozostaje w tyle jesli chodzi o malowanie (wizualne odczucie). Mimo to nie twierdze ze przez to są te gumy mniej łowne :) widocznie nie są robione stricte pod wędkarza lecz pod ryby. 
Podsumowując myślę ze wcześniej czy później zaopatrzę się w te gumy. 

zgłoś naruszenie

wysłano: 2011/09/12 22:21
polecam ten wytwór relaksa i to właśnie w tym kolorze

zgłoś naruszenie
wysłano: 2011/09/12 22:24

Podgl?d zdjęć na forum tylko
dla zalogowanych użytkowników.

załóż konto lub zaloguj się

zgłoś naruszenie
wysłano: 2011/09/12 22:26
Mi średnio , nawet bardzo średnio sprawdziły się jak na razie te przynęty choć jak na mój gust pięknie chodzą w opadzie na wodzie stojącej z lekkimi główkami. Ale rybom nie przypadły do gustu. Dragonowskie Lunaticki są o niebo lepsze i to zarówno na sandacze jak i szczupaki. A testowałem tylko 4" w 5 wariantach kolorystycznych.

zgłoś naruszenie

Reklama

wysłano: 2011/09/12 22:33
na Wiśle sprawują sie wzorowo, a właśnie teraz we wrześniu najlepiej za to lunatyki coś słabo sobie radzą w porównaniu z wiosną

zgłoś naruszenie
wysłano: 2011/09/12 22:49
Ostatnio zakupiłem 2 szt. na testy - Relax Ohio 4 (10cm) - perła(niby biały)+ niebieski grzbiet + czerwony ogonek i pod pyszczkiem. Do tego 10g/5.0 głowka. Pięknie chodzi w opadzie, przy szarpnięciach lusterkuje. Wczoraj byłem na rybkach i z jednej zostały wióry. Owszem jest bardzo podobna do Dragon Lunatic, ale dragon jest sztywniejszy i nie ma takiej pracy. (także testowałem) i bez wątpienia jestem za Ohio. Jak dla mnie rewelka. Pozdrawiam !

zgłoś naruszenie

strona główna forum

Google