Nęcenie ryb w czerwcu

/ 5 odpowiedzi

jak nęcić w czerwcu płoć lin karaś karp

już można dawać więcej zanęty i nęcić pelletem kulkami i ziarnami ?


Morciaty


Myślę, że miesiąc to nie jest klucz do nęcenia. Ilość, skład, smak, zapach zanęty którą zamierasz podać, ,musi zależeć od temperatury wody, żerowania ryb, warunków atmosferycznych(pogody). Nie ma tak że jak w kalendarzu czerwiec to wszystko co masz sru do wody. Musisz sam to sprawdzić i poświecić kilka wypadów aby otrzymać odpowiedź. (2015/05/30 17:34)

zielonomi


https://www.youtube.com/watch?v=R1bR0QMzRKo&list=PLCgvUAtvcNJS19bTuphcG8oiNXtsn6OuD&index=
4  
Zobacz jak on to robi.Pozdrawiam (2015/05/31 11:40)

dendrobena


U nas na łowisku Owińska od dwóch miesięcy kol.nęcą tak zmyślnymi zanętami że się w głowie nie mieści.Jak na razie brań lina i karasia brak. Tej ryby jest dużo. Nie ma reguły.Powodzenia. (2015/06/13 06:42)

umicha


A mnie się wydaje że tym rybom to się już żygać chce od tych zanęt (2015/06/13 22:54)

u?ytkownik130601


jak nęcić w czerwcu płoć lin karaś karp

już można dawać więcej zanęty i nęcić pelletem kulkami i ziarnami ?



No można dawać już wiecej zanety ale bez przesady,o płoci ci nie napiszę bo nie interesuje mnie ta ryba. Lin-Karaś? na lina ziarna i mikro kulki 10mm max 14mm tylko nie kukurydza z puszki drobnica szybko sobie z nią poradzi bo jest miekka,na karpia to różnie bywa z tymi zanętami wsypiesz do wody nie właściwą mieszanke i automatycznie ryby bedą na nią źle reagowały i dużo zależy od tego jakie duże te karpie chcesz łapać. (2015/06/14 11:43)