» » » Grupy » ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

Koledzy gdzie mo積a dosta spr篹ynki od zamykania kab陰czka w ko這wrotku? Mam dwa ko這wrotki gdzie mi p瘯造 spr篹ynki od zamykania kab陰ka a reszta jest dobra. Ko這wrotki s逝篡造 mi kilka lat i s dobrej firmy jedynie nie wytrzyma造 spr篹ynki .Wprawdzie dorobi貫m sam ale chyba nie dobra貫m odpowiedniego drutu spr篹ynuj帷ego lub co 幢e wykona貫m bo nie domyka si do ko鎍a i czasami podczas holu ryby potrafi si otworzy. Szkoda by by這 dobry sprz皻 wyrzuca. A tak naprawd gdzie mo積a dosta w miar oryginalne cz窷ci zamienne do ko這wrotk闚 (najlepiej droga internetowa) .

zg這 naruszenie
wys豉no: 2009/05/29 23:31

Czasami na allegro pojawiaj si spr篹ynki do niekt鏎ych modeli, ja dorabiam z agrafek. Najwa積iejsze by przy monta簑 nie zmieni w豉軼iwego kszta速u kab陰ka-przy nowych ko這wrotkach cz瘰to si to zdarza. Ja przewa積ie po za這瞠niu nawet oryginalnej spr篹ynki musz kilkakrotnie korygowa rozszerzenie i kszta速 kab陰ka, aby w 瘸dnym po這瞠niu nie ociera o mocowanie. Najlepiej spr篹yny kupowa przez sklep lub serwis, z kt鏎ego naby貫 ko這wrotek, ale to wymaga osobistej wizyty. Kiedy takie elementy by造 w komplecie, teraz trzeba o nie b豉ga w serwisach.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2009/05/30 00:01
Wszystko w porz康ku tylko gdzie te serwisy mo積a znale潭 bo sprz皻 sklepy przywo膨 z hurtowniki i trudno si dopyta o serwis a jak przyjmuj to tylko na gwarancji i to d逝go trwa co zazwyczaj ko鎍zy si wymiana na drugi.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2009/05/30 00:40
W niekt鏎ych sklepach w璠karskich mo積a kupi spr篹ynki ”uniwersalne” z kt鏎ych mo積a dorobi spr篹yn kab陰ka do ka盥ego ko這wrotka . Wykonane z odpowiedniego drutu spr篹ystego z kt鏎ego zwini皻e s zwoje spr篹yny ( dwa lub trzy ) a ramiona spr篹yny trzeba tylko odpowiednio zagi望 i obci望 na wz鏎 uszkodzonej spr篹yny .

zg這 naruszenie
wys豉no: 2009/07/25 15:47
Witam koledzy, powie mi kto gdzie mog dokupi spr篹ynk do wolnego biegu ko這wrotka, albo z czego mo積a dorobi? za podpowied serdeczne dzieki.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2009/07/25 16:16

kazik, w sklepie gdzie sie zaopatruj le膨 uniwersalne spr篹ynki do kab陰k闚,tyle ,瞠 to w Bydgoszczy...

zg這 naruszenie

Reklama

wys豉no: 2011/01/11 11:47
A czy kto mo瞠 wie gdzie (i czy w og鏊e) mo積a dosta rys techn ko這wrotk闚. Chodzi mi o Jaxon RDM 300. Rozsypa mi si podczas rozk豉dania i walcz ze spr篹yn bo nie wiem jak j zamontowa aby dzia豉 prze陰cznik obrot闚 prawo - lewo.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2011/01/11 11:55
Za陰czam zdj璚ie aby zobrazowa problem.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2011/01/11 11:57
Za陰czam zdj璚ie prze陰cznika...

Podgl康 zdj耩 na forum dost瘼ny jest tylko dla zalogowanych u篡tkownik闚.

za堯 konto lub zaloguj si

zg這 naruszenie
wys豉no: 2011/01/11 12:00
...i nieszcz瘰nej blaszki spr篹ynowej. ㄠczy ona dwa elementy prze陰cznika tzn sam prze陰cznik r璚zny z elementem pod szpul. M鎩 problem polega na tym, 瞠 mi wyskoczy豉 podczas rozbierania i nie mam poj璚ia jak by豉 za這穎na. Czy kto ma ten ko這wrotek i mo瞠 mi pom鏂?

Podgl康 zdj耩 na forum dost瘼ny jest tylko dla zalogowanych u篡tkownik闚.

za堯 konto lub zaloguj si

zg這 naruszenie

Reklama

Pokrowiec na siatk Jaxon UL-PO0845

Pokrowiec na siatk Jaxon UL-PO0845 - cena opinie sklep.wedkuje.pl align

Pokrowiec na siatk Jaxon UL-PO0845 Kolekcja toreb, pokrowc闚 do w璠zisk, chlebak闚 - nawi您uj帷a do starych, tradycyjnych wzor闚. Pokrowiec TR na siatki 45 cm, 鈔ednica: 45 cm.

cena: 41,00 PLN

wys豉no: 2011/01/11 12:11
Mam ten sam problem, dwa ko這wrotki w miar nowe i ca貫. Uszkodzone tylko spr篹ynki. Raz mi je naprawiali w serwisie ale to na gwarancji wysy豉貫m je paczk a teraz to nie wiem gdzie je naprawi.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2011/01/11 12:17
W Rzeszowie taki ko這wrotek z p瘯ni皻 spr篹yn mo積a odda do naprawy w kilku sklepach.Sprzedawcy maj kontakt z lud幟i kt鏎zy zajmuj si naprawami sprz皻u.Wymiana spr篹yny czy 這篡ska jest naprawd tania.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2011/01/11 12:54
Blaszka spr篹ynowa na zdj璚iu nie jest p瘯ni皻a. Jest ca豉. Wyskoczy豉 z "pewnego" miejsca 陰cz帷ego dwa ruchome elementy prze陰cznika i nie wiem jak j tam spowrotem w這篡 aby wszystko by這 cacy. Moja w璠karska cierpliwo嗆 przez ten badziew coraz bardziej dostaje po d... :)

zg這 naruszenie
wys豉no: 2011/01/13 17:34
Z serwisami jest coraz gorzej, m.in. dlatego, 瞠 robota niewdzi璚zna a zarobek znikomy. Te boryka貫m si z tym problemem gdy mam (chyba z sentymentu) troch leciwego sprz皻u. Proponuj zawsze pozostawi oryginaln, nawet p瘯ni皻 spr篹ynk na wz鏎. W sklepach medycznych mo積a kupi drut dentystyczny DENTAL, r騜nej grubo軼i. Jest to wysokiej klasy nierdzewny materia, kt鏎y mo瞠 pos逝篡 do wykonywania wielu rzeczy. Ja np. z KLoleg wykorzystuj go do wyrobu wir闚ek. jedynym problemem na kt鏎y mo瞠my natrafi to spr篹ysto ww. materia逝. Aby perfekcyjne wykona oczko lub okre郵one zagi璚ie nale篡 mie dobrej jako軼i i r騜nych kszta速闚 szczypczyki i c捫ki do jego przecinania. Ma貫 imade趾o te mo瞠 by potrzebne. Przyjemnego majsterkowania.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2011/03/05 09:14

s firmy,kt鏎e dorabiaj spr篹yny-dorabia貫m do ko逍ak闚 i bramy gara穎wej.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2011/03/14 18:21

Prowadzi貫m kiedy Komis-naprawa sprz皻u w璠karskiego przez 5 lat, ale po wprowadzeniu nowego podatku musia貫m zrezygnowa z prowadzonych przeze mnie us逝g.Na szcz窷cie wiadomo軼i zosta造.Bardzo ch皻nie Wam pomog, za wymian spr篹ynki bra貫m 5z razem ze spr篹ynk oczywi軼ie. Jeszcze mi zosta這 ich  z 50szt.Pozostaje problem transportu.Ja mieszkam w Suchej Psinie mi璠zy G逝bczycami a Kietrzem woj opolskie.Bogdan Pietrzak

zg這 naruszenie
wys豉no: 2011/03/14 18:23

Zr鏏 wi璚ej zdj耩 z ka盥ej strony, mog by mniejsze.Mo瞠 Ci pomog.

zg這 naruszenie

wys豉no: 2011/03/14 18:54

Tofik83 Je瞠li na tym bia造m ternamicie (plastyku) jest spr篹ynka z cienkiego druciku to ona jest w豉郾ie od biegu wstecznego.Je瞠li nie to zr鏏 wi璚ej zdj耩 w豉郾ie tego plastyku, a postaram si pom鏂.A najlepiej by by這 jakby mia skaypa i pokaza mi to.Wtedy na pewno bym Ci pom鏬.M鎩 skayp to bogdanjadzia1.Porad udzielam bezp豉tnie. Pozdrawiam i zapraszam innych w璠karzy.Bogdan.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2011/03/15 08:22

...i nieszcz瘰nej blaszki spr篹ynowej. ㄠczy ona dwa elementy prze陰cznika tzn sam prze陰cznik r璚zny z elementem pod szpul. M鎩 problem polega na tym, 瞠 mi wyskoczy豉 podczas rozbierania i nie mam poj璚ia jak by豉 za這穎na. Czy kto ma ten ko這wrotek i mo瞠 mi pom鏂?

Teraz sobie przypomnia貫m 瞠 t spr篹ynk trzeba zabudowa do prze陰cznika blokady biegu wstecznego a jej miejsce znajduje si pod pokryw - (dekielkiem).Poruszaj prze陰cznikiem biegu wstecznego w jedna i drug stron i mo瞠 zauwa篡sz dla niej miejsce patrz帷 od strony z瑿atki.Wk豉da si j zaokr庵lonym ko鎍em do przodu.Je瞠li ta informacja ci nie pomog豉 to wy郵ij mi par zdj耩 na GG 33439319, abym m鏬 ci narysowa strza趾 miejsce dla tej spr篹ynki.Pozdrawiam Bogdan.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2014/01/04 14:36
jak lubisz troszk pomajstrowa to wykorzystaj podobnej grubo軼i spr篹yn od czego innego , totnij odpowiedni liczb zwoi z ma造m nadmiarem i delikatnie c捫kami wygnij uchwyty

zg這 naruszenie
wys豉no: 2014/01/09 01:03
Mo瞠 u kowala w ku幡i.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2014/01/09 01:04
Koledzy gdzie mo積a dosta spr篹ynki od zamykania kab陰czka w ko這wrotku? Mam dwa ko這wrotki gdzie mi p瘯造 spr篹ynki od zamykania kab陰ka a reszta jest dobra. Ko這wrotki s逝篡造 mi kilka lat i s dobrej firmy jedynie nie wytrzyma造 spr篹ynki .Wprawdzie dorobi貫m sam ale chyba nie dobra貫m odpowiedniego drutu spr篹ynuj帷ego lub co 幢e wykona貫m bo nie domyka si do ko鎍a i czasami podczas holu ryby potrafi si otworzy. Szkoda by by這 dobry sprz皻 wyrzuca. A tak naprawd gdzie mo積a dosta w miar oryginalne cz窷ci zamienne do ko這wrotk闚 (najlepiej droga internetowa) .

Niedawno dawa貫m koledze Jarkowi

zg這 naruszenie
wys豉no: 2014/03/15 22:16
Panowie siemka porzebuje pomocy ! ot霩 rozebralem mistralla amundsona 3000 na czesci i nie moge zlozyc ktos ma jakis schemat tego ko這wrotka ? Prosze o info na priv HELP !

zg這 naruszenie
wys豉no: 2014/03/15 22:28
Tutaj masz kilka kolowrotkowrozkreconych to moze sie cos przyda bo to wszytko podobnie wyglada i mozna cos podpatrzyc:) http://forum.wedkuje.pl/f,konserwacja-kolowrotkow,701377,0.html

zg這 naruszenie

strona g堯wna forum

Google