Namiot-przepisy na łowiskach

/ 4 odpowiedzi
Witam!!!
Będąc na rybach rozmawiałem z kolegą o tym i o tamtym i zeszliśmy na temat SSR i kolega opowiedział mi zdarzenie gdy był na Dzierżnie na rybach i kontrolujący poprosił go o pokazanie namiotu a że była w nim podłoga po krótkiej rozmowie musiał wypiąć podłogę a że był tam 3 dni strażnik następnego dnia pofatygował się sprawdzić czy podłoga w namiocie jest nadal wypięta i stąd moje pytanie - skąd się to wzięło, mam regulamin z 2012 r i nic tam na ten temat nie pisze - pozdrawiam wszystkich wędkarzy
zarowka


nie raz jest tak że masz zakaz rozbijania namiotów a namiot bez podłogi to jest według nich parasol też sie już z tym spotkałem...niby jest to bez prawne ale po co sie z debilami kłócić..nie po to jedziemy nad wodę żeby się denerwować tylko wypocząć...pozdro (2013/08/18 17:35)

martino 1971


O tym czy można rozbić namiot  na danym akwenie czy nie decyduje właściciel zbiornika przeważnie elektrownia strażnicy mogą ewentualnie zwrócić uwagę w większości przypadków ktoś uprzejmy dzwoni po policję albo straż miejską i oni cię każą. (2013/08/18 18:32)

Roxola


Z niedowierzaniem przeczytałam, że coś takiego może być na Dzierżnie.To zbiornik na którego brzegach panowała (odkąd pamiętam) wolna amerykanka.Dziwi mnie, że do namiotu ktoś miał zastrzeżenia. Ale faktycznie może być taki zakaz wprowadzony....  tylko że to chyba nie o ten zbiornik chodzi. (2013/08/19 00:20)