Moje Ciekawe Spostrzeżenia :)

/ 34 odpowiedzi
Jako że zainteresowały mnie ostatnio konkursy na wedkuje.pl
oraz wypowiedzi dwóch kolegów :

jasiek310
nagrody ciekawe ale jak zwykle wiadomo kto wygra :) wystarczy spojrzec na poprzednie wyniki i widac ze wygrywaja te same osoby :) [2014-12-11 11:38:]

krisbeer
nagrody ciekawe ale jak zwykle wiadomo kto wygra :) wystarczy spojrzeć na poprzednie wyniki i widać ze wygrywają te same osoby :) [2014-12-11 11:38:] jasiek310, gdzie ty widziałeś w konkursach sms dane wygrywających osób? [2014-12-11 12:32:]

danczos
jasiek310 ma rację wystarczy przejrzeć kilka ostatnich konkursów sms i widać jak wyniki się powtarzają ,cóż może to szczęście :D [2014-12-11 12:43:]

Postanowiłem to przeanalizować i to co zobaczyłem mnie zdumiewa.Bardzo proszę spojrzeć poniżej, to wyniki konkursów sms z tego roku.Szczęście, szczęście i jeszcze raz szczęście :)

Wygraj ekstremalny sprzęt w konkursie SMS - wyniki!

I miejsce - posiadacz numeru rozpoczynającego się od 510, a kończącego się na 602

II miejsce - posiadacz numeru rozpoczynającego się od 797, a kończącego się na 823

III miejsce - posiadacz numeru rozpoczynającego się od 884, a kończącego się na 120

IV miejsce - posiadacz numeru rozpoczynającego się od 693, a kończącego się na 230

V miejsce - posiadacz numeru rozpoczynającego się od 537, a kończącego się na 326

VI miejsce - posiadacz numeru rozpoczynającego się od 666, a kończącego się na 852

Kołowrotki pod feeder - wyniki konkursu SMS!

I miejsce - posiadacz numeru rozpoczynającego się od 507, a kończącego się na 501

II miejsce - posiadacz numeru rozpoczynającego się od 601, a kończącego się na 418

III miejsce - posiadacz numeru rozpoczynającego się od 697, a kończącego się na 793

IV miejsce - posiadacz numeru rozpoczynającego się od 721, a kończącego się na 411

V miejsce - posiadacz numeru rozpoczynającego się od 881, a kończącego się na 119

VI miejsce - posiadacz numeru rozpoczynającego się od 505, a kończącego się na 571

VII miejsce - posiadacz numeru rozpoczynającego się od 782, a kończącego się na 894

VIII miejsce - posiadacz numeru rozpoczynającego się od 882, a kończącego się na 241

Wyniki gorącego konkursu SMS!

I miejsce - posiadacz numeru rozpoczynającego się od  535, a kończącego się na 827 

II miejsce - posiadacz numeru rozpoczynającego się od  884, a kończącego się na 120

III miejsce - posiadacz numeru rozpoczynającego się od  503, a kończącego się na 776

IV miejsce- posiadacz numeru rozpoczynającego się od  605, a kończącego się na 171

V miejsce  - posiadacz numeru rozpoczynającego się od  797, a kończącego się na 877

VI miejsce - posiadacz numeru rozpoczynającego się od  690, a kończącego się na 957

Wyniki drapieżnego konkursu SMS!

I miejsce - posiadacz numeru telefonu rozpoczynającego się od 663 a kończącego się na 018

II miejsce -  posiadacz numeru telefonu rozpoczynającego się od 507 a kończącego się na 501

III miejsce - posiadacz numeru telefonu rozpoczynającego się od 884 a kończącego się na 120

IV miejsce - posiadacz numeru telefonu rozpoczynającego się od 504 a kończącego się na 004

V miejsce - posiadacz numeru telefonu rozpoczynającego się od 795 a kończącego się na 502

VI miejsce - posiadacz numeru telefonu rozpoczynającego się od 692 a kończącego się na 530

VII miejsce - posiadacz numeru telefonu rozpoczynającego się od 518 a kończącego się na 301

VIII miejsce - posiadacz numeru telefonu rozpoczynającego się od 518 a kończącego się na 343

IX miejsce - posiadacz numeru telefonu rozpoczynającego się od 669 a kończącego się na 772

X miejsce - posiadacz numeru telefonu rozpoczynającego się od 723 a kończącego się na 385

Wyniki konkursu SMS z firmą Robinson

I miejsce: posiadacz numeru telefonu rozpoczynającego się od 663 a kończącego się na 401

II miejsce: posiadacz numeru telefonu rozpoczynającego się od 698 a kończącego się na 822

III miejsce: posiadacz numeru telefonu rozpoczynającego się od 884 a kończącego się na 120

IV miejsce: posiadacz numeru telefonu rozpoczynającego się od 882 a kończącego się na 494 V miejsce: posiadacz numeru telefonu rozpoczynającego się od 694 a kończącego się na 663 VI miejsce: posiadacz numeru telefonu rozpoczynającego się od 722 a kończącego się na 722 Wyniki konkursu SMS z firmą Jaxon! I miejsce - posiadacz numeru rozpoczynającego się od  501, a kończącego się na 842 II miejsce - posiadacz numeru rozpoczynającego się od  511, a kończącego się na 089 III miejsce - posiadacz numeru rozpoczynającego się od  798, a kończącego się na 148 IV miejsce  - posiadacz numeru rozpoczynającego się od  604, a kończącego się na 364 V miejsce  - posiadacz numeru rozpoczynającego się od  605, a kończącego się na 818 Wyniki konkursu SMS z firmą Robinson! I miejsce - posiadacz numeru rozpoczynającego się od  515, a kończącego się na 945 II miejsce - posiadacz numeru rozpoczynającego się od  507, a kończącego się na 501 III miejsce - posiadacz numeru rozpoczynającego się od  664, a kończącego się na 266

IV miejsce - posiadacz numeru rozpoczynającego się od  601, a kończącego się na 316

V miejsce - posiadacz numeru rozpoczynającego się od  794, a kończącego się na 424


89krzysztof


Nie ma mojego numeru nigdzie, to chyba dlatego, że nie wysyłam smsów...
Dziwne, że tyle osób bierze udział, a dwie osoby wygrywają coś praktycznie w każdym losowaniu. (2014/12/15 16:53)

Zionbel


Nie ma mojego numeru nigdzie, to chyba dlatego, że nie wysyłam smsów...
Dziwne, że tyle osób bierze udział, a dwie osoby wygrywają coś praktycznie w każdym losowaniu.
Zgadzam się :) (2014/12/15 16:56)

Zionbel


Nie ma mojego numeru nigdzie, to chyba dlatego, że nie wysyłam smsów...
Dziwne, że tyle osób bierze udział, a dwie osoby wygrywają coś praktycznie w każdym losowaniu.
Zgadzam się :)Pragnę zauważyć że to wygrane max do III miejsca :)

(2014/12/15 16:57)

u?ytkownik26223


jestem bardzo ciekawy co szanowna redakcja na to. (2014/12/15 17:05)

pakul1206


Też to zauważyłem, ktoś już kiedyś pisał że wygrywają ciągle te same osoby.Pewnie rodzina kogoś z redakcji.Ciekawe kiegy usuną wątek? (2014/12/15 17:19)

u?ytkownik97234


Cóż za dziwny zbieg okoliczności he??? Brawo za spostrzeżenie.
(2014/12/15 17:30)

Majster 81


Kiedyś było takie hasło

STAŁA LISTA

Brak komentarza (2014/12/15 17:46)

vmaxer


Nie bójmy się użyć, słów. To śmierdząca sprawa. Mnie to nie dziwi, żyjemy w Polsce. (2014/12/15 18:10)

SVT


A co dziwne,w konkursie Jaxona nie brały te osoby udziału. ;) PS: Może rozgryzły system wysyłania SMS. Lub wysyłają setki SMS. (2014/12/15 18:14)

Zionbel


A co dziwne,w konkursie Jaxona nie brały te osoby udziału. ;) PS: Może rozgryzły system wysyłania SMS. Lub wysyłają setki SMS.

Ale nagrody Jaxona ,,wygrywaly,, choćby tego kijaszka sumowego :) (2014/12/15 19:28)

Bernard51


Grzesiek  -   007 James Bond
No no brawo za spostrzegawczość! (2014/12/15 19:47)

krisbeer


Zostałem tu zacytowany, byłem przekonany że to jedynie jakaś spiskowa teoria, ale.... Może jednak ktoś ma naprawdę cholerne szczęscie (2014/12/15 21:22)

robban


Jak ,maja takie szczęście , to niech w totka zagrają !!!! Lepiej się opłaci :)) A, za wygrane pieniądze , taki sobie sprzęt kupią , ze HEJ !!!!!!!!  (2014/12/15 21:49)

grzegorz not


Gdybym miał takie szczęście jak właściciele tych numerów to już dawno bym w Totka grał a nie sms'y w konkursie jaxona wysyłał... (2014/12/15 22:03)

Zionbel


Zostałem tu zacytowany, byłem przekonany że to jedynie jakaś spiskowa teoria, ale.... Może jednak ktoś ma naprawdę cholerne szczęscie

Kris zacytowalem kawałek waszej wymiany zdań.
Spory za taka prywatne ale to na potrzeby tego wpisu.
Jeden z tych numerów ma więcej szczęścia bo w zeszłym roku tez trafiał.
Ja myślałem ze to bajka ale po sprawdzeniu takie oto zobaczyłem fakty.
Nagrody trafiane przez te numery to kolowrotki i wędki.

Sprawa jest prosta i ma dwie możliwe opcje :

1). Albo konkursy sms na Wedkuje.pl  z gory ustawione bo wygrywaja te same        osoby

2). Albo Wedkuje.pl zostaje stale oszukiwanie i ktoś tak malo interesuje się swoja    praca ze przez rok tego nie zauważył :)

Czy tak czy tak to trochę żałosnie wypada w tej kwestii Wedkuje.pl :)

(2014/12/16 06:33)

Zielan


Konkurs prowadzi jakaś firma zewnętrzna, zasady wybierania zwycięzcy są jak wiecie kontrowersyjne. Organizator wie ile jakiego dnia przychodzi smsów, mając takie dane można wpasować się lub też po prostu oszukać redakcję i podsunąć nieprawdziwe informacje. (2014/12/16 07:27)

nizgor


Wysyłajcie dalej smski, ktoś się nieźle bawi i zgarnia sprzęt nam z przed nosa. (2014/12/16 07:52)

Jędrula


No ciekawe bardzo te spostrzeżenia .

(2014/12/16 07:54)

u?ytkownik65213


Zostałem tu zacytowany, byłem przekonany że to jedynie jakaś spiskowa teoria, ale.... Może jednak ktoś ma naprawdę cholerne szczęscie

Kris zacytowalem kawałek waszej wymiany zdań.
Spory za taka prywatne ale to na potrzeby tego wpisu.
Jeden z tych numerów ma więcej szczęścia bo w zeszłym roku tez trafiał.
Ja myślałem ze to bajka ale po sprawdzeniu takie oto zobaczyłem fakty.
Nagrody trafiane przez te numery to kolowrotki i wędki.

Sprawa jest prosta i ma dwie możliwe opcje :

1). Albo konkursy sms na Wedkuje.pl  z gory ustawione bo wygrywaja te same        osoby

2). Albo Wedkuje.pl zostaje stale oszukiwanie i ktoś tak malo interesuje się swoja    praca ze przez rok tego nie zauważył :)

Czy tak czy tak to trochę żałosnie wypada w tej kwestii Wedkuje.pl :)



Według mnie jest jeszcze trzecia opcja. Ktoś wysyła po prostu mnóstwo smsów jednego dnia.

Byłem raz laureatem drugiego miejsca w konkursie sms-wym. Wysłałem około 20 sms jednego dnia( na szczęście już mi dawno przeszło). Z premedytacją wysłałem je jeden po drugim i to się sprawdziło. Myślę że właściciele tych numerów robią podobnie. Jest to jakaś metoda.

(2014/12/16 08:37)

Zionbel


Jest to tez opcja :) (2014/12/16 09:21)

Grzesiek75


Po co płaczecie i gracie , nie stać was na żyłkę, spławik itd., zbojkotować te szemrane konkursy, nie grać. (2014/12/16 09:28)

KkLuki


Zionbel na prezesa PZW :))
rozwiąże wszystkie problemy hehe
u?ytkownik26223


Po co płaczecie i gracie , nie stać was na żyłkę, spławik itd., zbojkotować te szemrane konkursy, nie grać.




Grzegorz ja jeszcze ani razu nie wysłałem smsa ,więc wiesz ... jakby sie nie  "burze" bo temat mnie bezpośrednio nie dotyczy ale czytając regulamin konkursów sms sprawa jest dziwna .

11. Tryb wyłaniania zwycięzcy:
O ile zapowiedź konkursu nie stanowi inaczej prawo do nagrody otrzymuje nadawca SMS, który:
a. został wysłany w dniu o największej liczbie wysłanych SMS w czasie trwania danego konkursu
b. jest pierwszym wysłanym SMS po połowie liczby wysłanych SMS w danych dniu konkursu (50% + 1)
c. w przypadku większej liczby nagród niż jedna, sposób wyłaniania zwycięzcy stosuje się odpowiednio dla nadawców SMS wysłanych w dniach o największej wysłanej liczbie SMS w kolejności od największej do najmniejszej ich liczby w czasie trwania danego konkursu. Liczba nagród nie może prekraczać liczby dni trwania danego konkursu.



z tego wynika że nie wygrywa osoba z największą liczbą wysłanych smsów no i skąd niby ta osoba ma wiedzieć ile w danym dniu smsów zostało nadesłane i kiedy jest akurat te 50% smsów
a  jakoś nie chce mi sie wierzyć że ktoś wysyła po 20-30 smsów dziennie przez cały okres trwania konkursu .poza tym piszą wprost że nie jest to gra losowa
16. Konkurs nie jest grą losową, której wynik w szczególności zależy od przypadku
czyli mi coś tu smierdzi (2014/12/16 10:00)

Artur z Ketrzyna


Po co płaczecie i gracie , nie stać was na żyłkę, spławik itd., zbojkotować te szemrane konkursy, nie grać.

Też dobre rozwiązanie.
 
Ale ja nie jestem przeciw takim konkursom. Choć regulamin jest kiepski... Tylko dlatego tak skonstruowany by nie podlegał grom losowym.
Kto che niech bierze udział, ma do tego prawo.
Tak samo ma prawo takie konkursy organizować wedkuje.pl

Tyle że czasami nie widać innych spraw do których się zobowiązali swoimi obietnicami...
Zaniedbali parę spraw, itd.


My zawsze będziemy podejrzliwi że coś jest nie tak.
Tak nasza natura...

Tak jest i w przypadkach konkursów, gdzie musimy zamieścić jakąś myśl wypowiedź itd. Ilu z nas uważa że kto inny powonień wygrać?
(choć ostatnio koledzy wykryli coś dość ciekawego. A mianowicie jeden z wygranych postów był dodany po terminie, może przeoczenie, ale jak naprawili swój błąd to im się chwali...)

Ale jak by dali nam możliwość głosowania na zwycięzców. To kto by wygrywał?
Ten co więcej ma tu kumpli, zwolenników jak zawał tak zwał.
Ja w niektórych konkursach biorę udział  będę brał. Bo dobrze jest coś od czasu do czasu wygrać.
Czy mnie stać to kupić, to moja sprawa. Ale będąc szczerym, to większości nie. I powiem że faktycznie żebym tego nie dostał do testów, czy nie wygrał. To bym tego nie kupił, bo po za moim zasięgiem.
A jak bym kupił, to wiesz jaką drakę bym miał w domu?
Ostatnio wyrzygano mi że 50 zł wydałem na zakup gum przez internet. W sklepie ich nie dostanę, tak więc raz w roku zamawiam se przez internet, niedużą partię.
A tak wygrałem, nie wydałem na to kasy, i kobita nie będzie strzępić się na demną że co by nie kupiła w to miejsce. Kurcze niech se popatrzy ile wydaje na inne rzeczy bez których też można się obyć...
Tak więc, moim zdaniem jest to pozytywna część portalu. I wolę ich tysiące niż reklamy... (2014/12/16 10:02)


Sklep wedkuje.pl

Mistrall Aqua Method Feeder