Mikrojigi opinie i testy

/ 6 odpowiedzi
Szukam namiarów na mikrojigi. Chciałbym zakupić kilka- kilkanaście sztuk. Jakoś ciekawie wykonane. Może ktoś poleci coś ciekawego?
TECHNICZNY


wejdz na www. zyłkaihaczyk. (2013/05/10 10:36)

89krzysztof


O jakie mikrojigi konkretnie Ci chodzi ? (2013/05/10 12:15)

bonek18


Dzięki kolego TECHNICZNY. Zakupiłem tam własnie kilka sztuk na próbę
Chodziło mi o mikrojigi na wzdręgi, aczkolwiek inny białoryb też będę na to próbował łowić (2013/05/10 13:24)

wirefree


Z tymi wzdręgami nie jest znów tak rózowo bo Jigi interesują je co prawda ale jak szybko skumają że to nie robal to tracą zainteresowanie. Pozatym to agresywnie atakuja tylko w niektórych porach roku tak że można je złowić bo wiekszosci konczy sie na odprowadzeniu przynety.  Ale na Mikrojiga złowiłem juz kilka okoni i szczupaczków.

 

(2013/05/10 14:35)

wirefree


Z tymi wzdręgami nie jest znów tak rózowo bo Jigi interesują je co prawda ale jak szybko skumają że to nie robal to tracą zainteresowanie. Pozatym to agresywnie atakuja tylko w niektórych porach roku tak że można je złowić bo wiekszosci konczy sie na odprowadzeniu przynety.  Ale na Mikrojiga złowiłem juz kilka okoni i szczupaczków.

 

(2013/05/10 14:35)

bonek18


Wiem jednak że łowią je systematycznie. Czyli się da i to nie raz w dużych ilościach.Dojdą to się okaże, popróbuje. zawsze można połapać okonie lub pstrągi. Na pewno się u mnie nie zmarnują. Ale jestem dobrej myśli i mam nadzieje że krasne będą współpracować :) (2013/05/10 21:28)