Medalowe ryby

/ 18 odpowiedzi
Witam, chciałem się dowiedzieć od was kolegów, czy ktos z was zgłaszał jakieś medalowe ryby ? dostaliście coś poza tą odznaką ? gdzie najlepiej zgłaszać ?
pozdrawiam
aldente


najlepiej wogole nie zglaszac...ale na poczatku kazdy tak ma...:-) (2014/09/19 19:45)

jasiek310


No tez wlasnie chce sie dowiedziec czy dają do tego jakies fanty :) (2014/09/19 20:05)

frotto


A co oni Ci mogą dac serdeczny uscisk dłoni prezesa albo jakiś śmieszny pucharek heh to jest bez sensu ja mam na koncie ładne ryby ale ich nie zgłaszam ponieważ musiał bym zdradzic łowisko itd a szkoda mi tych ryb bo jak zdradzisz łowisko i ktoś inny je złapie to może nie byc tak łaskawy jak ty więc trzeba się dobrze zastanowic nad tym zgłoszeniem (2014/09/19 21:42)

matip52


Zawsze można troszkę pokłamać :D (2014/09/19 22:06)

Artur z Ketrzyna


No tez właśnie chce się dowiedzieć czy dają do tego jakieś fanty :)

Dostajesz medal i dyplom. I są też przyznawane nagrody, ale to dla najlepszych...

Do jakiej gazety. Najlepiej tej co czytasz. Lub się wyżej kwalifikujesz. A możesz i do wszystkich...

Czy warto zgłaszać, nic na tym nie tracisz, a możesz coś zyskać... (2014/09/19 22:13)

jasiek310


Kiedys czytałem ze niektóre gazety dają również nagrody rzeczowe stad tez moja ciekawosc (2014/09/20 00:53)

Artur z Ketrzyna


Kiedys czytałem ze niektóre gazety dają również nagrody rzeczowe stad tez moja ciekawosc


Dlatego pisze że dają nagrody, w konkursach. Np ryba miesiąca, czy też roku. Możesz otrzymać jakąś nagrodę rzeczową. Najlepsza fota itd.

Kurcze redakcja "Wedkuje.pl" mogła by taką paradę rekordów zorganizować...

Mnie zaproponowano by swego okonia opublikował w;
http://www.rybazycia.pl/page-2.html

Ale mi coś nie wychodziło... i nawet nie pomogła ta osoba co proponowała...
Tam tez jakieś skromne upominki możesz dostać... (2014/09/20 08:08)

Radziko85


A ja tam wekuje by się zrelaksować, a co do rekordów. To nie mam takich medalowych... Tak wiec nie wiem czy bym je zgłosił. (2014/09/20 09:01)

u?ytkownik37642


No tez właśnie chce się dowiedzieć czy dają do tego jakieś fanty :)

Dostajesz medal i dyplom. I są też przyznawane nagrody, ale to dla najlepszych...

Do jakiej gazety. Najlepiej tej co czytasz. Lub się wyżej kwalifikujesz. A możesz i do wszystkich...

Czy warto zgłaszać, nic na tym nie tracisz, a możesz coś zyskać...

Haha ten owy medal Artur o którym piszesz to zwykła wpinka np. do kamizeli,a ten dyplom to wkładka do legitymacji wędkarskiej,a nagrody-nie wiem o czym mówisz...no chyba,że nagrodą jest publikacja zdjęcia w gazecie:) (2014/09/20 09:13)

jasiek310


Dokładnie, redakcja ma tu wielu sponsorów i jakby czytelników drobnymi nagrodami upominali to nic by sie nie stalo:) trzeba im podsunac taki pomysl :) (2014/09/20 10:59)

Daishi


Za zgłoszenie ryby do " Wędkarskiego Świata",jeśli zaznaczysz w formularzu zgłoszeniowym że ryba wróciła do wody to oprócz publikacji w gazecie ,odznaki i dyplomu dostaniesz od redakcji czapeczkę z daszkiem ,paczkę agrafek z krętlikami i wiszący zapach do auta.
Jeśli zgłosisz do "Wiadomości Wędkarskich " to też dostaniesz odznakę ,mały certyfikacik do niej ale nie zawsze opublikują Twoje zdjęcię z rybą w gazecie tylko będzie sam wpis tekstowy - nie wiem czym się kierują że raz publikują łowcę z rybą a innym razem nie. Po zgłoszeniu musisz poczekać ok. 3 miesiące na publikację w gazetach a następnie podobny czas na przyznane upominki.Tak to wygląda bo sam czasami zgłaszam! Zawsze zostanie jakaś pamiątka dla następnych pokoleń. (2014/09/20 15:28)

89krzysztof


Za zgłoszenie ryby do " Wędkarskiego Świata",jeśli zaznaczysz w formularzu zgłoszeniowym że ryba wróciła do wody to oprócz publikacji w gazecie ,odznaki i dyplomu dostaniesz od redakcji czapeczkę z daszkiem ,paczkę agrafek z krętlikami i wiszący zapach do auta.

O zapachu ryby ? :) (2014/09/21 09:08)

u?ytkownik27096


Zgłaszałem dwie ryby do WW raz złoty medal to dostałem małą odznakę certyfikat i dodatkowo miałem przyznaną nagrodę miesiąca wędka karpiowa i kołowrotek Mikado. Drugim razem rekord polski i też wędka i kołowrotek mikado.Jedyny minus tej zabawy to to, że trzeba podawać wodę na której się złowiło okaz.  (2014/09/21 15:07)

jacenty75


Kiedys czytałem ze niektóre gazety dają również nagrody rzeczowe stad tez moja ciekawosc


Za nagrodę miesiąca (WW 11.2011) dostałem wędkę i kołowrotek. Za "zwykłe" rekordy dostajesz medale w postaci znaczka tak jest w WW.   (2014/09/22 11:09)

Bernard51


Z reguły organizują konkursy gazety związane z PZW ( tak było, nie wiem jak teraz ) i rekordy dotyczyły też na wodach PZW. (2015/01/26 06:44)