Mam taki sen...

/ 23 odpowiedzi
grzesiu92


Hahaha ^^ Znam takich co od 15 lat tak robią a lowia na wodach pzw ;-) ^^^ (2012/10/05 11:26)

Bernard51


Ciekawe masz sny ,ale malo realne ! (2012/10/05 12:10)

u?ytkownik120039


Tak jest! Jeśli nie damy składki stracą dzierżawę, bo skąd wezmą? Może wtedy powstanie zupełnie nowy, inny związek na normalnych zasadach. Związek związkowców a nie dyrektorów okręgów okraszonych warszawskim betonem. Wciąż się waham ale prawdopodobnie nie zapłacę w 2013.Parafrazując jedno z ulubionych haseł współczesnej młodzieży ( CHWDP ) - CHWDPZW (2012/10/05 12:15)

89krzysztof


Nie wiem co bierzesz przed snem, ale odstaw to. Kiepsko u Ciebie z pasją, jaką jest wędkarstwo, skoro jesteś tak bez niczego odstawić wędki na 12 miesięcy.  (2012/10/05 12:29)

u?ytkownik120039


Nie wiem co bierzesz przed snem, ale odstaw to. Kiepsko u Ciebie z pasją, jaką jest wędkarstwo, skoro jesteś tak bez niczego odstawić wędki na 12 miesięcy. 
Może właśnie dlatego że jest pełen pasji i miłości do wędkarstwa stać go na takie poświęcenie?
(2012/10/05 13:04)

u?ytkownik120039


Jeśli PZW upadnie dzięki temu jestem za i się dołączam do "strajku"! (2012/10/05 13:06)

u?ytkownik120039


Hehe - przypomniało mi się - kiedyś mój Kolega odesłał książeczkę wojskową Kwaśniewskiemu, dwa razy... Może by tak zacząć wysyłać legitymacje do ZG? :))) (2012/10/05 13:39)

Imatyta


Gdyby wszyscy wędkarze w Polsce tak uczynili to i ja bym to zrobił, ale prawda jest inna. Emerytów wali wszystko i będą to płacić gdyż dla nich się to kali, bo wyławiają wszystkie ryby zaraz po zarybieniu. Następne 70% wędkarzy nie ma neta lub nie używa go, a co za tym idzie nie czyta żadnych forum. Więc to że wszyscy na portalu wedkuje.pl nie zapłacą, nie będzie jakimś wielkim ciosem gdyż jest to zaledwie 10% wędkarzy jak nie mniej. (2012/10/05 16:15)

perwer


Mi sie śnią fajne kobitki i wygrana w totka ,ale każdy ma różne pragnienia .
 

Jak kiedyś przyśni mi sie PZW ,to bedzie znaczyc, że jest pora odwiedzić doktora. (2012/10/05 16:44)

Piotr 100574


Mi sie śnią fajne kobitki i wygrana w totka ,ale każdy ma różne pragnienia .
 

Jak kiedyś przyśni mi sie PZW ,to bedzie znaczyc, że jest pora odwiedzić doktora.





:))))))))))dobrze napisane (2012/10/05 17:00)

ryukon1975


Mi sie śnią fajne kobitki i wygrana w totka ,ale każdy ma różne pragnienia .
 

Jak kiedyś przyśni mi sie PZW ,to bedzie znaczyc, że jest pora odwiedzić doktora.





:))))))))))dobrze napisane







Ze mną jeszcze chyba też nie jest najgorzej bo jeszcze nie mam koszmarów z PZW  na pierwszym planie czy też w tle.:))) (2012/10/05 17:08)

krucyemen


Mi sie śnią fajne kobitki i wygrana w totka ,ale każdy ma różne pragnienia .
 

Jak kiedyś przyśni mi sie PZW ,to bedzie znaczyc, że jest pora odwiedzić doktora.





:))))))))))dobrze napisane







Ze mną jeszcze chyba też nie jest najgorzej bo jeszcze nie mam koszmarów z PZW  na pierwszym planie czy też w tle.:)))




LUDZIE CO WY PALICIE  (HAHAHA)  (2012/10/05 20:28)

zibipilkarz


Mi sie śnią fajne kobitki i wygrana w totka ,ale każdy ma różne pragnienia .
 

Jak kiedyś przyśni mi sie PZW ,to bedzie znaczyc, że jest pora odwiedzić doktora.





:))))))))))dobrze napisane







Ze mną jeszcze chyba też nie jest najgorzej bo jeszcze nie mam koszmarów z PZW  na pierwszym planie czy też w tle.:)))




LUDZIE CO WY PALICIE  (HAHAHA) 


Ryby mi się nieraz śnią ale co do PZW czy PZPN to jeszcze nie . Oby  tak pozostało !! a co do artykułu to piszesz kolego bardzo mądre rzeczy. PZW to w zasadzie wody w większości całkiem dzikie , zarybiane raz na 5 lat i wszystko jest na nich odłowione w cholere więc żeby coś złapac trzeba nieraz się naprawdę pomęczyc co nie miara (2012/10/05 22:18)

Iras1975


Witam Kolegów,

Zapraszam do przeczytania mojego wpisu, który przez Redakcję nie został zauważony. Może nie jest wart uwagi?

Mam taki sen...

Chętnie poznam Wasze opinie?

Pozdrawiam



Zmień tytuł na: Mam takie marzenie/a

A tak poważniej, to PZW "zagarnęło" zbyt wiele wód i wielu wędkarzy nie stać na wypady po np 50 (i więcej) kilometrów dziennie. Choć w sumie w tym sezonie mogłem sobie odpuścić opłacanie składek, nie miałem ani jednej kontroli na wodach PZW... To może się opłacić.;)

(2012/10/05 23:02)

89krzysztof


Witam Kolegów,

Zapraszam do przeczytania mojego wpisu, który przez Redakcję nie został zauważony. Może nie jest wart uwagi?

Mam taki sen...

Chętnie poznam Wasze opinie?

Pozdrawiam



Zmień tytuł na: Mam takie marzenie/a

A tak poważniej, to PZW "zagarnęło" zbyt wiele wód i wielu wędkarzy nie stać na wypady po np 50 (i więcej) kilometrów dziennie. Choć w sumie w tym sezonie mogłem sobie odpuścić opłacanie składek, nie miałem ani jednej kontroli na wodach PZW... To może się opłacić.;)


Ja miałem jedną, dosłownie 15 sekund trwała, bo spieszyli się, do gościa, co do którego istniało podejrzenie łowienia bez zezwolenia. ;) 
Ale codo snu, nadal uważam, że jest nierealny.. 
(2012/10/05 23:18)

Lin1992


Powiem tak PZW nie podoba się wielu wędkarzą ale tak naprawdę to nic z tym nie zrobimy ponieważ jeśli się nie zapłaci składek a pójdzie się na ryby to jak będzie kontrol to za cenę mandatu opłacisz składki a jak dostaniesz kilka mandatów??? - masakra. Dlatego ja łowie tylko na wodach GR płace raz na rok 280zł całe gospodarstwo (brzeg i łódka) i to wydaje najlepsze rozwiązanie ale nie wszędzie tak się da zrobić. My wędkarze mamy dwa wyjścia albo zmienić hobby albo zacisnąć zęby i grać według zasad prezesów i dyrektorów... Ale przecież wszyscy wiemy że pierwsze rozwiązanie nie wchodzi w grę. :) Pozdrawiam. (2012/11/04 07:20)

robmar2007


Dziękuję za wszystkie wpisy. Powiem tak: nie zachęcam Was do porzucenia pasji wędkowania, ale do celowego niepłacenia składek przez jeden rok. Zaoszczędzone pieniądze można wydać na łowisku specjalnym lub na inny cel, ale przecież nie chodzi o porzucanie wędkarstwa.

Gdyby w jedym roku kibice nie poszli na mecze naszej ligi, może ktoś wreszcie zastanowiłby się dlaczego piłka w Polsce jest na takim słabym poziomie. Tak jak w sklepie: nie ma klientów - biznes upada. Zresztą... Można połowić nie będąc członkiem PZW - np. na morzu:))

Pamiętajcie, jeden rok!!!:)

(2012/11/20 18:49)

Waldi Fish


Sny bywają piękne, choć mało realne. (2012/11/25 17:12)