Mam problem z dodaniem wpisu.

/ 6 odpowiedzi

Od pewnego czasu nie mam opcji dodania wpisu "jak było na rybach". W menu zniknęła ta możliwość. Czy u Was jest podobnie?

SVT


Od pewnego czasu nie mam opcji dodania wpisu "jak było na rybach". W menu zniknęła ta możliwość. Czy u Was jest podobnie?


Tak coś się dzieje ze stroną, najwidoczniej któryś z moderatorów nie ma zielonego pojęcia i nagrzebał tam gdzie nie powinien. Ja akurat jak dodaję lub przeglądam "Dodane brania na pewnych łowiskach" to nakładają mi się wpisy. Tak samo mam jak czytam komentarze i wpisy konkursowe "hasło reklamowe" to wszystko się nakłada. Czasami jak wchodzę na pewien wątek, wywala się jakaś reklama (Adblock posiadam), która przenosi na swoją stronkę i jest w nieskończoność loading. Pewnie ktoś wsadził paluchy w bazę danych i asyste aksamit wyłączył. Baza danych nie jest zabezpieczona, stąd ten syf. (2014/04/09 12:29)

bluehornet


Przeceniasz Kolego SVT uprawnienia moderatorów :). Moderatorzy nie mają możliwości technicznych ingerowania w układ strony i zawartość menu czyli w bazę danych. (2014/04/09 18:55)

rafson2006


ciekawe kiedy naprawią te błędy... (2014/04/13 10:18)

gosku


Chciałbym założyć bloga ale nie wiem jak? Nigdzie nie ma takiej opcji? Czy konieczne jest konto VIP? (2014/04/14 11:50)

spines21


Chciałbym założyć bloga ale nie wiem jak? Nigdzie nie ma takiej opcji? Czy konieczne jest konto VIP?


http://www.wedkuje.pl/pokaz.php?pokaz=kontent&idKontent=40 (2014/04/14 16:03)