Łowisko - Skoszewy

/ 8 odpowiedzi
Witam kolegów po kiju orientujecie się który z tych zbiorników w Skoszewach należy do PZW Łódź???

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik96474


To nie dostałeś kolego rejestru na Łódź? W środku jest wykaz wód okręgu. (2013/02/26 21:50)

krystian252


hoplita czytaj ze zrozumieniem, w Łódzkim nie ma rejestrów tylko dostajesz wykaz wód, a ja się pytam który to zbiornik PZW.         (2013/02/26 23:10)

Pietrzak


Odp. nr. 1. Zresztą była tam tabliczka o zakazie łowienia na nr.2 bo ryby odbywały tam tarło, co do nr.3 to nie wiem. Ostatnio byłem tam chyba z 3 lata temu jak jeszcze opłacałem PZW Łódź. (2013/02/26 23:16)

dizzy76


To nie dostałeś kolego rejestru na Łódź? W środku jest wykaz wód okręgu.


Hoplita nie odpowiadaj pytaniem na pytanie:)Kolega zapytał konkretnie a ty zawsze swoje...
Krystian Skoszewy stawy nr 1 i 2 wyłączone z wędkowania całkowicie, staw nr 3 należał do Łodzi i był kiedyś wyłączony z porozumień, bardzo ciekawy zbiornik, głęboki,trochę rybki w nim pływało (przynajmniej parę lat temu, jak opłacałem kartę w Łodzi tak jak Kolega Pietrzak :) hehehehe) nawet złapałem tam kiedyś piżmaka z gruntu :) (2013/02/27 07:38)

krystian252


Czyli tylko został staw nr. 3 do wędkowania z porozumieniem Łódzkiem :) a wiecie czy jest tam gdzieś blisko zbiornika jakiś parking czy coś aby bezpiecznie zostawić autko? Pietrzak i dizzy76 Dziękuję wam za wcześniejsze odp. (2013/02/27 13:05)

u?ytkownik136513


jest zjazd  ztrasy i małe miejsce postojowe w lesie jeżeli zdecydujesz się na miejscówkę 

przy znaku to będziesz widział auto. ...ale ryby na skoszewach przeszły do historii 

PZW łódż z zarybianiem  zapomniała o tym miescu  ryb tyle co kaczki przyniosą .

POWODZENIA

(2013/02/27 14:00)

robert-lowi


witam, znalazłem to na telefonie w fishexpercie, mówię, nie jest daleko, przeszukałem fora na ten temat, mówię- jadę na karpia i szczupaka.  A tam zajeżdżam i co? Wody nie ma, wały rozwalone, podobno sprawa świeża,bo sprzed tygodnia, PZW musi się za to wziąć.

(2013/07/12 15:03)

Granademis


Wiadomo coś względem tego zbiornika?Kiedy będzie woda? Pzw powinno udostępnić zbiornik jak najszybciza co zbierają pieniądze?! (2014/03/14 15:26)