Łowisko Okoń Janówek - opinie

/ 153 odpowiedzi
JKarp


Znam dobrze Właściceli i jakoś trudno mi uwierzyć w to piszesz.
JK (2015/06/16 12:14)

lemoniada


też wiem chyba kto jest właścicielem ale często jest tam taki starszy facet i on jest bardzo nie miły , nie wiem czy to jest pracownik czy właściciel jeśli właściciel to gościowi się troszke w glówce poprzewracało (2015/06/16 12:24)

lemoniada


Znam dobrze Właściceli i jakoś trudno mi uwierzyć w to piszesz.
JK
jeśli masz tel. do właściciela a nie na łowisko to poprosze o numer do niego ( jeśli to możliwe ) to nie pierwsza taka sytuacja z tym człowiekiem (2015/06/16 12:28)

szpygiel


Witam serdecznie , lowisko jest samo w sobie ok ale obsługa DRAMAT !!! siedzi starszy facet ( pracownik chyba ) i robi łaske że przyjmie rezerwacje !! ostatnio dzwoniłem to mnie spuścił z wodą jak zwruciłem mu uwage że jest arogacki i opryskliwy , podał się za własciciela. panowie nie może tak być że koleś który z nas żyje robi łaske że przyjmie kogoś na łowisko albo nie !!! szczyt chamstwa w najlepszym wydaniu !!


Bywam regularnie na okoniu od roku co weekend. Nigdy nie miałem problemów z obsługą. Nie spotkałem się z chamstwem ale też w "d" nikt mi nie właził. Rzeczowo, pomocnie, krotko i na temat, tak moim zdaniem wygląda obsługa na okoniu :) (2015/06/16 12:37)

lemoniada


widać dzisiaj pan dostał okresu i nie jest to jego dzień , ja i paru moich znajomych miało z nim już spinki  (2015/06/16 12:41)

lemoniada


moim zdaniem - ham i prostak ja napewno nie będe mu kasy nabijał - i tyle w temacie ;) (2015/06/16 12:42)

lemoniada


moim zdaniem - ham i prostak ja napewno nie będe mu kasy nabijał - i tyle w temacie ;) (2015/06/16 12:42)

JKarp


Nadal nie wierzę, że mówisz prawdę. Poza tym w bardzo złym tonie i guście jest obrażanie kogoś samemu pozostając anonimowym.Dodam, że kiedyś dość często bywałem na Okoniu i widziałem naprawdę różne zachowania. Dość często byli to ludzie ( ???? ) myślący, że skoro zapłacili to jest im wolno już wszystko. Krzyki, śpiewy, brak poszanowania dla złowionych ryb, obrażanie innych, wyzywanie. 
Zgadzam się z opinią Kolegi szpygiel - nie wylewnie ale pomocnie, krótko, prosto i na temat. JK (2015/06/16 14:25)

szpygiel


Nadal nie wierzę, że mówisz prawdę. Poza tym w bardzo złym tonie i guście jest obrażanie kogoś samemu pozostając anonimowym.Dodam, że kiedyś dość często bywałem na Okoniu i widziałem naprawdę różne zachowania. Dość często byli to ludzie ( ???? ) myślący, że skoro zapłacili to jest im wolno już wszystko. Krzyki, śpiewy, brak poszanowania dla złowionych ryb, obrażanie innych, wyzywanie. 
Zgadzam się z opinią Kolegi szpygiel - nie wylewnie ale pomocnie, krótko, prosto i na temat. JK

Moge dodac jeszcze, że z poczuciem humoru :) (2015/06/16 14:29)

JKarp


Jak byłem tam bodaj trzy tygodnie temu Pan Andrzej zrobił mi psikusa ;-)Ja sobie smacznie jeszcze kimam w namiocie a tu słyszę pip pip piiiii.... Chcę szybko wyjść z namiotu bo przecież branie a tu ...cisza. Postanowiłem jeszcze chwilę poleżeć gdy znowu słyszę pip, pip, piiiii i teraz już moment jestem na zewnątrz i widzę Pana Andrzeja jak doskonale preparuje branie na jednej z wędek ;-)Oczywiście znamy się na tyle długo, że doskonale wiedział o tym, że Jego żart zostanie odebrany przeze mnie właściwie. 
JK (2015/06/16 15:14)

lemoniada


super że macie takie relacje ;) i takie zdanie a co do anonimowości to trudno żeby podawać swoje dane osobowe 8( wybaczcie ale jestem zarejestrowanym użytkownikiem i to chyba wystarczy . jeszcze raz powodzenia i połamania kija na "super" atrakcyjnym łowisku z jeszcze bardziej "super" obsługą -dla mnie to typ bez elementarnego wychowania i braku szacunku do ludzi dzięki którym egzystuje! (2015/06/16 17:08)

JKarp


A kto mówi o danych osobowych ?Fotka,Prawdziwe imię i nazwisko i wtedy hejtuj do woli :-))))
A tak na poważnie - jest to jedno z łowisk komercyjnych które nie przypomina dziury z wodą i z rybami. Nie powiem, że podoba mi się ilość pomostów i w ogóle pomosty jako takie ale jest to łowisko nastawione na zysk ( jak każde inne ). Jest to łowisko, które trzeba znać żeby tam połowić. Jest to łowisko trudne i himeryczne na którym ryby reagują jak na normalnej wodzie. Niejeden fachowiec poległ bo myślał, że wystarczy trafić przynętą w wodę żeby łowić.Widziałem naprawdę wielu sfrustrowanych wędkarzy, którzy wręcz mieli pretensje do obsługi, że ryb tam nie ma. JK (2015/06/16 17:23)

szpygiel


20.06, sobota. Stanowisko 25 i 26.
10 jesiotrów (od 8 do 5 kg), amur 8 kg i kilka karpi do 4 kg.
Jesiotry tylko na stanowisku 25 :) (2015/06/24 09:30)

szpygiel


W sobote 27.06 trwa festiwal jesiotrow :)
Tym razem 8 sztuk w tym jeden 9 kg ktorego wyciągnela moja żona :)
Poza tym to karpie do 5 kg, leszcze, sazan i jaz. Ile czego sztuk bylo to nie powiem bo w pewnym momencie stracilem rachube :) (2015/06/29 14:57)

szpygiel


Sobota, 04.07, stanowiska 12 i 13.
Ze stanowiska 12 zarzucałem jak najdalej w stronę stanowiska 53, tak żeby dorzucić do płytkiej wody. Efekt to kilkanaście karpi do 4 kg. Na stanowisku 13 rzucałem nie dalej jak 5 metrów od pomostu. Efekt to kilka karpi do 4 kg. Kolega obok na stanowisku 10 zarzucając 2 metry od brzegu złowił kilka karpi od 6 do 10 kg :)
Jak na tak trudne stanowiska to wynik chyba całkiem fajny :) (2015/07/07 10:49)

Daniel N


Witam mam pytanie. Jak wygląda sytuacja z drapieżnikami? (2015/07/12 17:49)

szpygiel


Witam mam pytanie. Jak wygląda sytuacja z drapieżnikami?


Jestem pewny ze drapieżniki tez tam są :) (2015/07/13 11:15)

szpygiel


Sobota, 11.07, stanowiska 16 i 17.
Rewelacji nie było. Jesiotr 9 kg, 4 karpie (2,4,5 i 8kg) leszcz 1.5kg i jaz 1 kg
Kolega na stanowiskach 14 i 15 wyhaczył karpia 16 kg i 5 karpi w granicach 6-10 kg. Tylko pozazdrościć :) (2015/07/13 11:16)

u?ytkownik124082


Dzień dobry kolegom.
Czy może mi ktoś dać jakieś rady odn. stanowisk 22 i 23 ?
Na mapce widzę górkę ok.2 m , czy jest daleko ?
Jadę na nockę.
Pozdrawiam Remek (2015/07/15 20:10)

szpygiel


Czwartek, 16.07, stanowiska 7 i 8.
Całkiem fajnie było, 8 karpi (od 10.5 do 7kg), 3 sazany (od 8 do 7 kg), 4 jesiotry (od 8 do 4 kg) i jaź :)
W sobotę, 18.07 będę testował stanowiska 9 i 10, miło by było mieć powtórkę ze czwartku :) (2015/07/17 10:20)

szpygiel


Dzień dobry kolegom.

Czy może mi ktoś dać jakieś rady odn. stanowisk 22 i 23 ?

Na mapce widzę górkę ok.2 m , czy jest daleko ?

Jadę na nockę.

Pozdrawiam Remek


Jeśli bym się zdecydował łowić z tych stanowisk
to z 23 bym rzucał przed siebie lub ewentualnie lekko w lewą stronę (w
nocy może stanowisko 24 będzie wolne) ale tak aby pozostać na płytkiej
wodzie, byle nie za daleko, bo dalej robi się głęboko (polecam mapę
łowiska).


Stanowisko 22, tu bym rzucał nie dalej jak 5 metrów od pomostu.


Polecam łowienie na metodę :)
(2015/07/17 10:22)

szpygiel


Sobota 18.0, stanowisko 9 i 10
Tylko karp 9 kg i sazan 7 kg poza tym nic godnego uwagi

Środa 22.07, stanowisko 25 i 26
Dużo brań ale kiepska skuteczność zacięć, na 40 brań tylko 16 wyciągniętych ryb (karpie 9,8,7 kg poza tym reszta poniżej 4 kg)

Sobota 25.07, stanowisko 25 i 26
Byłem tyldo do godziny 13-tej wiec nie mam sie zbytnio czym chwalić ale przynajmniej skuteczność mi wzrosła :) (2015/07/30 15:09)

400d


Witam,

Czy może mi ktoś dać jakieś rady odn. stanowisk 18 i 19. Plan jest pojechac tam okolo 25ego sierpnia po raz pierwszy. Bylbym bardzo wdzieczny jakby ktos mogl polecic najlepszy sposob lowienia. Interesuje mnie karpi i jesiotr. Mam taki typowy zestaw karpiowy, zylka 0,32, kolowrotki z wolnym biegiem, rod pod. Chodzi mi tylko o przynety bo nie wiem na co lowic. Jakiego systemu najlepiej uzywac do kulek proteinowych? Czy uzywac woreczkow PVA? Czy w ogole lowic na kulki, albo moze wybrac kukurydze?

Jakich systemow uzywacie na kulki proteinowe?

O ile slyszalem stanowiska 18 i 19 sa polaczone, obok siebie? Mam zamiar byc tam z przyjacielem i bardzo bym chcial takie wspolne stanowisko dla dwoch.

Dziekuje! (2015/08/10 19:43)

Nodar


Witam,Kuku i robaki na włosie czy na haku????? (2015/08/13 16:29)

Nodar


witam,na co lowiles? (2015/08/13 16:47)