Łowiska Radom

/ 34 odpowiedzi
kasalka


"borysekk" na spining jak najbardziej polecam po długości Wisły, od Koloni Nadwiślańskiej przez Solec, Chotcza, Gniazdków, Lucimia do Janowice. Jak chcesz coś na spławik to prócz Borowca tzw "Kaczy Dół" w Lucimii. Nie wiem jak to jest w rejestrze. Miejscowi nazywają "kaczy dół". Niby ujście Zwolenki/niby Wisła. Wiosną karasie biorą jak uklejki, spławika nie potrzeba. Rzucasz i jest na haku. (2012/02/07 03:22)

borysekk


"borysekk" na spining jak najbardziej polecam po długości Wisły, od Koloni Nadwiślańskiej przez Solec, Chotcza, Gniazdków, Lucimia do Janowice. Jak chcesz coś na spławik to prócz Borowca tzw "Kaczy Dół" w Lucimii. Nie wiem jak to jest w rejestrze. Miejscowi nazywają "kaczy dół". Niby ujście Zwolenki/niby Wisła. Wiosną karasie biorą jak uklejki, spławika nie potrzeba. Rzucasz i jest na haku.

dzięki śliczne,jeżeli mi tylko czas na to pozwoli to z pewnościa wybiorę się brzegiem wisły na mały spacerek z wędką:) tego "kaczego dołu" może też poszukam;) małe posiedzenie nad wodą w odpowiednim towarzystwie z odpowiednim trunkiem w wiosenny wieczorek to czysta przyjemność:))) (2012/02/07 13:39)

Spajk


nadeszła wiosna jakies wieści z okolicy ?  (2015/04/14 09:57)

Husqvarna


Ja w przyszłym tygodniu będę testował Staw Górny w Pionkach i okolice. Może mnie wywieje jeszcze ze spinningiem wzdłuż Zagożdżonki, albo na jez. Czaple. Zdam relację na pewno :)  (2015/04/17 23:04)

zielony401


To ciepło się ubierz bo pogoda podobno ma nie rozpieszczać:/ Połamania kolego.Pozdrawiam:) (2015/04/18 06:48)

Husqvarna


Chyba przytargałem z Albionu trochę słońca, jak się okazuje. Byłem na Stawie Górnym wczoraj, "z marszu" niestety i tylko jakąś płocinę, jak palec, wyhaczyłem. Dzisiaj z rana natomiast już kolejne 3, i spaliłem koncertowo piękne branie na grunt ( człowiek po ponad 6 miesiącach przerwy łowi nieco paralitycznie ). Sąsiad jednak wyciągnął karpika 30cm i podobnego linka oraz parę leszczyków, także przynajmniej w Pionkach coś się rusza. Koło 7 widać też było, że drapieżniki żerują całkiem aktywnie. Z rzeki chyba zrezygnuję jednak, brzegi zbyt rozmokłe. Jeszcze dwa dni mam na łowienie w okolicy, więc pewnie zbiorę wszystko później w relację, a niech z okolic też się czasem coś pojawi do poczytania :) (2015/04/22 14:35)

herman84


witam kolegów. dzisiaj zajrzałem do chałupek na mały rekonesans i ku mojemu zdziwieniu mimo ze niedawno było zarybiane kolesie łowili szczupaki po ok 70 cm kolega miał branie na 90% karpiowe ale zepsuł ja natomiast na bacika same płocie i krasnopióry od 15 do 25 cm rewelacja normalnie zbiornik przepiękny cisza i spokój cóż chcieć więcej.  (2015/05/01 21:20)

Husqvarna


Ktoś coś na temat Radomki pod kątem spinningu ostatnio próbował? Warto się wybrać, czy strata czasu? W Pionkach orzą wodę blachami, jakby złoto można było wytargać, bez rezultatu... Ale pięknego sandała dzisiaj na kopyto wyciągnąłem. (2015/05/11 19:49)

zielony401


Na Radomce to samo. Drobny okoń i szczupak. Czasami uwiesi się cos większego ale to nielicznym i przy dużej dawce szczęścia (2015/05/11 23:20)