Łowiska komercyjne w k/Gliwic/Sierakowice

/ 12 odpowiedzi
zna ktos fajne lowiska komercyjne w okolicy gliwic dodam ze sierakowice , toszek , centawa, przegedza znam ale pojechal bym gdzie indziej
wolny123


Na Dzierznie , licencyjne , na śląsku nie ma ciekawych komercyjnych (2009/07/28 08:54)

przemo97


jest jeszcze łowisko "Spyry Ludwika" w Mikołowie. Można tam złowić karpia, amura i karasia- te gatunki masz potwierdzone przeze mnie że tam są :D. Co roku zarybiają tam karpiem- w tym roku wrzucono 500 kg. Polecam to łowisko. (2012/08/05 17:40)

tomek1777


polecam zbiornik sekcyjny " LIN" - http://www.lin.e-zabrze.pl/news.php - podaje ci stronkę  z regulaminem ,opłatami itp.Czasem tam bywam bo z Zabrza jestem,wiec niedaleko mam  i fajne ryby można tam pociągnąć.Przeważnie nastawiają sie na karpie bo jest go tam sporo nawet i sztuki powyżej 10 kg nie są rzadkością - pozdrawiam (2012/08/05 20:59)

crisgo


Jest jeszcze ciekawy zbiornik w Rudzińcu, karpie mniejsze i większe, amury, karasie... (2014/01/31 12:00)

crisgo


kilka razy łowiłem też na zbiorniku komercyjnym w Bujakowie. Staw głęboki, można połowić karpie, amury i ponoć również drapieżnika. (2014/01/31 12:03)

pawelex89


A gdzie to jest dokłądnie? mają jakaś stronkę, cokolwiek? (2014/04/15 19:43)

patryk-kociemba


W Knurowie za hotelem Leśnym jest staw komercyjny z karpiem i amurem, choć nie bylem to słyszałem dobre opinie o nim.
(2014/04/15 20:06)

Dave1985


http://www.wedkuje.pl/lowisko,staw-komercyjny-zalesie,53894

Klimatyczny stawy, czysto,cicho, w tygodniu żywej duszy nie zobaczysz, porobione pomostki, przy każdym stanowisku śmietniczek, można zrobić grilla, jest miejsce na ognisko z zadaszeniem.Właściciel super gościu... Złapiesz nie musisz brać, a czasem właściciel prosi żeby mu nazbierać, bo później sprzedaje. Także, pod koniec łowienia jak wyciągnie się zdobycze z siaty to można fajną fotkę strzelić :)
Na łowisku jest chyba tylko karp, większości kilówki do dwóch kilo ale zdarzają się fajne sztuki, zawsze łapałem na kuku.
Jak nie płaciłem karty to bywałem tam kilka razy w roku, bardzo fajne miejsce>Polecam ! (2014/04/16 08:50)

Dave1985


Tu znalazłem nawet fotkę z tej komercji :)
jak dobrze pamiętam to coś około 3 kg (2014/04/16 08:54)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

dadasiek


W Knurowie za hotelem Leśnym jest staw komercyjny z karpiem i amurem, choć nie bylem to słyszałem dobre opinie o nim.


mieszkam kilkaset metrów od tego łowiska.

jeśli komuś nie zależy na złowieniu rybki a odpoczynku, browarek i coś na zą to jest ok.

byłem w ostatnią sobotę i zero. kompletnie nic się nie działo.

 

http://www.miplo.pl/point.php?p=56KDVef1

szukam informacji czy ww. staw jest już otwarty. nie znalzłem nigdzie telefonu do właściciela :(

może ktoś poratuje.

 

Jeśli chodzi o inne łowiska komercyjne w ok. Gliwic, to w Pilchowicach (ul. Stanicka) jest fajne łowisko. Dwa stawy, jeden głębszy drugi raczej do 1 metra. Sporo karpia, karasi, szczupak też się trafił.

Łowisko czynne bedzie od 1 maja (tego dnia też bedzie najazd ludzi, także nie polecam tegodnia :))

 

Kilka km dalej, jest kolejne łowisko. Pirat w Stanicy. W tym roku jednak nieczynne z powodu powiększania zbiornika.

 

pozdrawiam.

(2014/04/16 09:43)