Łowiska 3 stawy Chrząstawa Wielka/ Mała ...

/ 4 odpowiedzi
Jesteście w stanie powiedzieć mi coś o tych 3 stawach w Chrząstawie ? 30 km od Wrocławia .
Na którym stawie najlepiej zapolować na karpia z gruntu ... Mam zamiar jutro się wybrać ... Wiem że nie trzeba tam żadnych zezwoleń/karty tylko 5 zł od wędki . Nie mam zamiaru brać żadnych zdobyczy wszystkie trafią do wody. Macie swoje jakieś łowiska  ? WIem że pewnie nikt nie powie gdzie coś może być ale zawsze warto spytać ... No i jak tam ogólnie to wygląda? 

tmk


Hej,
Do chrząstawy zajechałem z kumplem pierwszy raz w tym roku ale tylko w dzień "tegorocznego objazdu miejscówek"   Nie zrobiły na nas wrażenia dwa kwadratowe stawy i rzędy ławek co 10m a na dodatek z drugiej strony kąpielisko z plażą. :(
Nie łowie na komerchach i może dlatego jestem negatywnie nastawiony. Wole dzicz, namiot i ognisto. No i dla mnie wada ,że nie można sobie podjechać pod łowisko tylko na parking (nie wiem czy płatny.) 
To tyle co mogę powiedzieć, nie łowiłem tam i nie zamierzam wracać.

Pozdrawiam (2012/03/17 18:45)

mr m


Byłem ... Tragedia. Byliśmy w 7 "ekip" wszyscy na grunt, 4 osoby na spławik i 2 osoby na spinning. Nikt nie miał ani jednego brania . No porażka totalna . Nie polecam łowiska a nawet odradzam ! 

(łowiliśmy na stawie 1 i 2 ... na 3 było zbyt dużo osób. (2012/03/18 16:23)

mastifff


Kol. Bromar juz niejednokrotnie stanowczo odradzał te "łowiska". To typowe miejsca imprezowych wypadów wódko-piwno-grillowych.

 

(2012/03/18 18:43)

tmk


dzięki za informacje, to tylko potwierdza moje wrażenie z tego łowiska. Jednak się nie myliłem.
pozdrawiam kolege. (2012/03/18 18:44)