» » » Grupy » ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

Starorzecze Wis造 - 這wienie podlodowe

witam wybieram si w ta niedziel na rybki podlodowe
do鈍iadczenie w璠karskie mam spore zar闚no na spiningu jak i metodach gruntowych ale w przer瑿li nigdy jeszcze nie 這wi貫m
moim 這wiskiem b璠zie rozleg貫 (ok 40m szer. i 3km d.) starorzecze Wis造 g喚boko嗆 tam dochodzi do 3m ryby kt鏎e tam wyst瘼uj to g堯wnie okonie leszcze p這tki jazie kr徙ie klenie i szczupaki kt鏎ych na jesieni wyci庵ni皻o tam wyj徠kowo du穎
mam zamiar polowa na te szczupaki z b造stka a tak瞠 pr鏏owa szcz窷cia na sp豉wik
poczyta貫m du穎 na forum ale chcia豚ym jeszcze dosta kilka praktycznych rad
czy najlepiej 逕oi w najg喚bszych miejscach ? jaki dobra grunt sp豉wika? czy czerwone robaki b璠 dobre i czy warto jeszcze w kuku zainwestowa?  jakie przyn皻y ze spiningowego arsena逝 najlepiej wybra i jak nimi 這wi? i jak kto ma jeszcze inne praktyczne rady na 這wisko mojego typu mile widziane

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/12/03 19:00
Jesli jutro wybierasz sie na rybki z pod lodu i szukasz rady jak 這wi w przer瑿lu,najpierw polecam zapozna sie na internecie jak mozna wydostac sie z przerebla.Polecam r闚niez wiadomosci ile wytrzymie ludzki organizm w wodzie ponizej i w okolicach zera stopni.Dobre tez beda porady co zrobic zeby nie wych這dzic organizmu itd.Mysle ze dobrze tez zapoznac sie o ryzyku jakie podejmujesz balansuj帷 na kruchym lodzie.Jesli mimo wszystko dalej jestes przekonany i chetny,to ja polecam sp豉wiczek.Najlepeij 這wic na g貫bszej wodzie ,praktycznie na samym gruncie.Z przynet to ochotka ,pinka, mozesz oczywiscie na czerwone spr鏏owac ,bo okonek jest bardzo aktywny w tym okresie.Po豉mania lodu,tzn kija...tzn.lepeij zosta w domu ,zadzwon p鎩dziemy na piwo jak jestes z 郵御kiego...pozdrawiam

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/12/03 19:58
no mo瞠 masz racje l鏚 na razie do najmocniejszych nie nale篡 dzisiaj sprawdza貫m i by nawet ok ale troch ryzykownie by這by wyj嗆 nad g喚bsz wod na ryby chcia貫m i嗆 w niedziele ale to si jeszcze zobaczy
w tym w徠ku jednak nie chodzi mi o porady jak si nie utopi tylko jak ryby 這wi :)

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/12/03 21:36

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/12/04 09:32
Na Dolnym l鏚 ju sprawdzony i my郵e 瞠 mo積a powoli co dzia豉, mo瞠 jutro si wybior, ale prosze uwa瘸 na pierwszy metr od brzegu gdzie jest du穎 郾iegu, tam jest bardzo kruchy i cienki l鏚

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/12/04 15:20
no tu masz racje by貫m dzisiaj sprawdzi l鏚 na 鈔odku by ok a jak wraca貫m to sie wsadzi貫m po kolana we wod przy samym brzegu :)

zg這 naruszenie

Reklama

wys豉no: 2010/12/04 16:26
ja mia貫m to samo wczoraj przy samych trzinkach przy brzegu wpad貫m jedn nog po kolano,a po 鈔odku gruby

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/12/04 19:04
Kiedy dorwa貫m   ksi您k stworzon jeszcze w ZSRR, ale wspaniale by這 tam opisane w璠karstwo podlodowe, i tak autor zwraca szczeg鏊n uwag na trzcinowiska 瞠   w tamtych rejonach bardzo  cz瘰to tworz si oparzeliska czy jako tak si to nazywa這. Wi璚 b康幟y Panowie ostro積i na lodzie i po豉mania kija na dorodnych  p這ciach garbusach i leszczach!!!

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/12/04 22:19
oparzelisko tworzy si tam gdzie s podwodne 廝鏚豉 lub wp造wa jaka rzeczka do zbiornika lub rozk豉daj ro郵iny i wydzielaj ciep這 niekt鏎e oparzeliska s niebezpieczne bo ich nie wida a jak wp造wa rzeczka to wida z daleka i najlepiej omija je z daleka

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/12/04 23:47
Podziwiam koleg闚. 5cm. lodu a wy ju heja. Pomy郵cie o waszych matkach, 穎nach i kochankach. Poczekajcie jeszcze tydzie. Rybki nie uciekn.

Podgl康 zdj耩 na forum dost瘼ny jest tylko dla zalogowanych u篡tkownik闚.

za堯 konto lub zaloguj si

zg這 naruszenie

Reklama

wys豉no: 2010/12/08 11:05
Witam,

ja z koleg wczoraj buszowali鄉y po lodzie w Warszawie ( Wis豉 ), kt鏎ego grubo嗆 dochodzi豉 do ok 15 cm. Niestety ze zdobyczy by造 tylko 5 okonk闚 i 3 jazgarze.

Pozdrawiam.

zg這 naruszenie

strona g堯wna forum

Google