» » » Grupy » ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

Kuter "S這wik" κba

Witam, czy kto korzysta z us逝g tego kurta?
Je瞠li tak to prosi豚ym o opinie dotycz帷e, pracy kutra i jego za這gi? Mam okazj wybra si nad morze na po堯w w豉郾ie z tego kutra, zaznaczam 瞠 by豉by to moja pierwsza wyprawa na w璠kowanie nad morzem.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2011/02/14 18:54
To nie p造 nim.Jet to jednostka o kt鏎ej jeszcze nikt dobrze nie napisa.Cwano tam podchodz do sprawy poniewa jedzonko super i za這ga te super ale je瞠li chodzi o rybki to wieczne tamnie ma wynik闚.P造waj bardzo blisko linii brzegowej a w obecnych warunkach dorsz jest daleko od brzegu wi璚 namachasz si tylko kijem.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2011/02/15 17:34
Witam , a kiedy planujesz ten wypad ? Jak cos to ja organizuje wypad na dorsza 8-mego marca . Sprawdzona jednostka i jak cos to sluze moim doswiadczeniem i pomoca . Jesli masz ochote to zapraszam .

zg這 naruszenie
wys豉no: 2011/02/15 17:58
O na Twoim miejscu skorzysta bym z opcji kolegi wy瞠j, do鈍iadczony w璠karz u boku zawsze si przyda na 這dzi :))

zg這 naruszenie
wys豉no: 2011/02/16 00:07
Okazja si nadarzy豉, poniewa w zak豉dzie pracy mojego ojca jeden z pracownik闚 pochodzi z okolic κby i dobrze zna szypra owego kurta, a to 瞠 grupa pracownik闚 lubi w璠kowa postanowili si zorganizowa i wybra si na tak wypraw (niekt鏎zy byli ju nawet kilka razy). Sk豉d ju jest mniej wi璚ej dobrany, termin do ustalenia (wst瘼nie planowany jest na drug po這w marca - pierwsza po這w kwietnia)
Dzi瘯uje panowie za rady i wszelk pomoc

zg這 naruszenie
wys豉no: 2011/02/16 06:08
Nie ma problemu po to si mamy :))

zg這 naruszenie

Reklama

wys豉no: 2012/04/20 12:04
υwi貫m na Dr.S這wik dwa lata.Wtedy szyprem by Johny(chyba Janek).To by這 這wienie!Jochny odszed i ,,po ptokach''.Jedyne co jest dobre to sympatyczni w豉軼iciele,szczeg鏊nie Staszek i jego dowcipy.S這wika odpu軼i貫m od po這wy 2010 r.i wszystkim te to radz.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2014/04/29 22:05
Wszystko co piszecie obecnie mija si z prawd. niedawno wr鏂i貫m z tego kutra i ca趾owita rewelacja. Za這ga od tamtego czasu ca趾owicie si zmieni豉 i obecnie pilotowana jest przez rodzin S這wik闚 :) . Szyper doskonale tropi ryb a obs逝ga zapewni komfort 這wienia i zawsze s gotowi i CH邛NI do pomocy. To 瞠 p造waja 3 mile od brzegu nic nie zmienia jak ryba jest aktywna to nawet i tu na豉pali鄉y 豉dnych okaz闚. POLECAM GOR。O

zg這 naruszenie

strona g堯wna forum

Google