» » » Grupy » ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

Kuter Marcel κba = Dramat

Witam.
Je瞠li kto ma zaklepane terminy na kuter Marcel z κby to odradzam.
Wczoraj nim p造n掖em je瞠li mo積a to tak w og鏊e nazwa.Zaczn od tego 瞠 go嗆 zupe軟ie nie dba o kuter jest strasznie zapuszczony.Mieli鄉y wyp造n望 o 7:00 a wyp造n瘭i鄉y o 8:30 bo 堯d nie mog豉 odpali i ma豉 problem z akumulatorami.Po za tym w豉軼iciel pojawia si 5 minut przed wyp造ni璚iem, wchodzicie na obladzan 堯d, wszystko pozamarzane , skrzynki relingi wszystko.
Kolejny dramat to messa kt鏎a nie jest ogrzewana i jedzie w niej jak w dworcowym kiblu.Jak ju tam wdepniecie to zapach moczu nie opuszcza Was do ko鎍a wycieczki.
Nawet w pomieszczeniu szypra nie jest zbyt ciep這, ma這 tego sama za這ga mia豉 problem 瞠by tam dotrze bo drzwi przymarza造.
Samo w璠kowanie to nieporozumienie.1,5h p造niemy rzucamy co wychodzi i od razu odp造wamy.Jeden wrak w okolicy my w niego wp造wamy i na 19 os鏏 na 這dzi 13 l康uje w zaczepach.Nie wiadomo dlaczego nie uciekamy z tej miejsc闚ki , tylko ja trac 4 zestawy.Koledzy wi璚ej.Kolejna wycieczka na nast瘼ne 這wisko to 1h i przy rzucie okazuje si 瞠 jeste鄉y w 鈔odku sieci i kolejne zaczepy.
Wyprawa wygl康a tak 瞠 jak wykona貫m 12 rzut闚 to by maks.Mn鏀two p造wania ma這 w璠kowania.Socjal i warunki wczesna komuna.Ma這 tego szyper na koniec 瞠 nie wyp造wali鄉y ca貫go czasu i wyruszyli鄉y p騧nej nawet 1z nie spu軼i z ceny.
Wcze郾iej s造sza貫m nie najlepsze opinie o tej 這dzi no ale jak si cz這wiek sam nie przekona to do ko鎍a nie wierzy.
Podsumowuj帷 Marcel + dramat wczesnej komuny, tylko kasa od w璠karzy a dbanie o 堯d i za這g to ju mo積a ola.Por闚nuj帷 Marcela na przyk豉d z Morsem-d kt鏎y stoi po drugiej stronie portu to jak por闚na obornik z hotelem pi璚iogwiazdkowym.Nie tra熯ie kasy na wyprawy t 這dzi.

Pozdrawiam

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/12/19 11:26

SZOK................

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/12/19 12:17
Za ekstremalne doznania i niezapomniane prze篡cia powiniene dop豉ci ;)
Niekt鏎zy nie zdaj sobie sprawy w jakim 鈍iecie 篡jemy i 瞠 dbanie o klienta ma sens, bo z貫 wie軼i rozchodz si szybciej i s trwalsze ni zapach wspomnianego moczu.....

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/12/19 12:27
Za ekstremalne doznania i niezapomniane prze篡cia powiniene dop豉ci ;)
Niekt鏎zy nie zdaj sobie sprawy w jakim 鈍iecie 篡jemy i 瞠 dbanie o klienta ma sens, bo z貫 wie軼i rozchodz si szybciej i s trwalsze ni zapach wspomnianego moczu.....

Tym bardziej w czasch internetu , gdzie informacje rozchodz sie z predko軼i 鈍iat豉.

baloon wspo販zuje.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/12/19 12:41
No to Szyper tej瞠 " fregaty " robi sobie jaja i nabija w璠karzy w butelk . No , ale fama  w necie posz豉 i ma porobione . Na pohybel takim kombinatorom i wydrwigroszom !!!!!!......

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/12/19 13:24
Moim zdaniem to powinna by utworzona lista takich kutr闚 kt鏎e nie spe軟iaj warunk闚 do 這wienia.Mo瞠 to da這by nauczk tym naci庵aczom.

zg這 naruszenie

Reklama

wys豉no: 2010/12/19 13:29

Zasypywa tego szypra takimi w豉郾ie komentarzami jaki da @Baloonstyle i po temacie..........

@Baloonstyle podaj jego e-meila............

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/12/19 13:55
marcel@wedka.pl

To jest adres go軼ia.
Naprawd by z nami w豉軼iciel innego kutra z tr鎩miasta i nie b璠 tu przytacza Jego s堯w bo ban  b璠zie z miejsca :))

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/12/19 14:45

Moim zdaniem to powinna by utworzona lista takich kutr闚 kt鏎e nie spe軟iaj warunk闚 do 這wienia.Mo瞠 to da這by nauczk tym naci庵aczom.

Bardzo dobra my郵 !!!

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/12/19 17:10
Baloon....dzi瘯i za to info...wiem ju na st闚e, kogo mam omija w 貫bie !!! T瘼i takich....nie powiem wi璚ej, bo id 鈍i皻a.

zg這 naruszenie

Reklama

wys豉no: 2010/12/19 17:32
Z κby polecam jednostk Mors-D.Tam ludzie wiedz jak dogodzi w璠karzowi.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/12/19 20:17
Jak do tej pory p造wam jedynie z W豉dys豉wowa i nie moge powiedzie nic na temat tamtajszych jednostek, ale jestem gor帷ym orendownikiem stworzenia swoistego rankingu jednostek. Niech szeroka spo貫czno軼 tego portalu interesuj帷a si po這wami dorsza z kutra ma rozeznanie z kim warto a kogo nale篡 omija. W闚czas s豉bi b璠 musieli r闚na w g鏎, a dobrzy dba o utrzymanie swojej pozycji. Jednym s這wem: ka盥a informacja zar闚no in + jak i in - to cenna wskaz闚ka dla pozosta造ch urzytkownik闚 w璠kuj瘼l. z pozdrowieniami

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/12/20 12:44
Wys豉貫m wiadomo嗆 do go軼ia na ten adres  marcel@wedka.pl   ,    ale dosta貫m zwrot . chyba go嗆 zmieni poczt.A t瘼i takie gnidy trzeba !!!

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/12/20 13:38
Ja tez wys豉貫m ale potwierdzenia odbioru jeszcze nie dosta貫m.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/12/20 16:32
Witam W璠karz Jogi wyszed z inicjatyw listy , kutr闚 kt鏎e s najbardziej przegrane w鈔鏚 jednostek p造waj帷ych po naszym Morzu .Warto poprze tak koncepcj ku przestrodze .Tym bardziej 瞠, wielu w璠karzy z naszego portalu jest ZA,TAK LIST.S康z 瞠 nasze opinie na temat szypr闚 i za堯g ,wyeliminuje te jednostki kt鏎e 瞠ruj jak hieny na w璠karzach.A w naszym 鈔odowisku wie嗆 -niesie si szerokim ko貫m.Pozdrawiam

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/12/20 17:07
Ja si wypowiedzia貫m.
Na jednym portalu widzia貫m takie statystyki ka盥y kto by na wypadzie wchodzi do portalu  klika na kuter kt鏎y by i pokazywa si wykres na plus czy minus.Kwestia zebrania informacji z internetu z nazwami 這dzi i stworzenia czego takiego.
Poni瞠j wykres闚 ka盥y kto g這sowa dodawa kr鏒ki wpis co by這 dobrze a co 幢e  jak ocen da.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/12/20 19:00
Cze嗆 koledzy i kole瘸nki ja tez jestem za tym 瞠by stworzy taka list cho sam tylko raz do roku korzystam z kutr闚 i to na Helu i nie mia貫m 瘸dnych problem闚 i bez dw鏂h zda mog poleci oba kt鏎e mo積a spokojnie wpisa do listy : MASZOPERIA HELSKA ; KAPITAN MORGAN wi璚ej niestety nie znam a wracaj帷 do tematu to pr璠zej czy p騧niej ju kole nie wyp造nie z 瘸dnym w璠karzem w ko鎍u kto nie wytrzyma i mu nie zap豉ci i jeszcze dostanie 這mot jak b璠zie bardziej nerwowy wsp馧czuj temu ,, szyprowi" po豉mania tylko nie kija na nim bo nie warto na takim szczurze portowym szkoda 瞠 nie masz zdj璚ia tej jednostki Baloonstyle Mam nadziej 瞠 w styczniu wyprawa bardziej ci si uda

zg這 naruszenie

wys豉no: 2010/12/20 20:42

Witam wszystkich serdzecznie.

Jedyny jaki ja bym poleca kuter, to Szmugler. To 瞠 mam te軼i闚 w κbie jednokrotnie wyp造wa貫m tym kutrem. Cieplutko, kawka, cherbatka, zupa rybna... bajka. Je瞠li kto b璠zie mia zamiar wybra si na dorsze do κby, i b璠zie wyrusza po raz pierwszy nie wypr鏏owanym kutrem, prosz o kontakt, zadzwonie do te軼ia i b璠 zna opini.

ps.

je瞠li b璠zie kto potrzebowa pok鎩- pokoje, te da si taniej za豉twi.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/12/20 21:04
Ja polecam kuter Scirocco w Ko這brzegu. Mo積a na nim dosta ciep陰 cherbat, kaw, ciep造 posi貫k i przek御ki. Kuter zadbany, wszystko ok. By貫m na nim nrazie tylko raz ze wzgl璠u na wiek, ale w przysz造m roku zamierzam si wybra zn闚.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/12/20 22:11

Nale篡 podzi瘯owa koledze, 瞠 opisuje i przestrzega potencjalnych w璠karzy przed utrat wiary w dobre kutry, nastroju, pieni璠zy.

Faktycznie ranking by豚y najlepsz rzecz by promowa sprawdzonych, dobrych i znaj帷ych si na rzeczy rybak闚.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/12/20 22:46

Witam

Ostatnio by貫m kilka razy na NEREIDA W豉dys豉wowo i z czystym sumieniem gor帷o polecam ten kuter.

Ostatnio tz.20.12.2010r mia貫m termin na wyp造ni璚ie ale szyper pan Marek odwo豉 rejs z powodu braku ryby.Wyobra嬈ie sobie 瞠 dzwoni i powiedzia 瞠 na razie do ko鎍a roku nie b璠zie p造wa z w璠karzami poniewa nie ma ryby i nie b璠zie robi ludziom wycieczki dopiero a si poka瞠 wi璚ej ryby to zacznie p造wa.To jest szyper z prawdziwego zdarzenia nie naci庵a ludzi na kas a jak p造wamy to naprawd stara si tak 瞠by wszyscy byli zadowoleni.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/12/21 08:07
No to W豉軼iciel wie co robi.Chwa豉 takim ludziom :))

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/12/21 09:24
Witam kolego baloonstyle

Zgadzam si 瞠 jest taka potrzeba stworzenia takich info (list) i to mia貫m w zamiarze zak豉daj帷 post ju wcze郾iej post Kutry - opinie.
By這 to jaki czas temu i mo磧iwe 瞠 nie by widoczny.
Po mimo wszystko na bie膨co trzeba opisywa takie przypadki ku przestrodze innym kolegom.
Przyda這 by si mo瞠 tak petycj to kapitanatu lub stowarzyszenia jednostek je瞠li takowe istniej napisa mo瞠 to by poprawi這 sytuacj.

To r闚nie tyczy這 by si co do o鈔odk闚 w璠karskich (stanic).
W ko鎍u za co p豉cimy tak ci篹ko zarobione pieni康ze?

Pozdrawiam

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/12/21 09:34
Witam kolego baloonstyle

Zgadzam si 瞠 jest taka potrzeba stworzenia takich info (list) i to mia貫m w zamiarze zak豉daj帷 post ju wcze郾iej post Kutry - opinie.
By這 to jaki czas temu i mo磧iwe 瞠 nie by widoczny.
Po mimo wszystko na bie膨co trzeba opisywa takie przypadki ku przestrodze innym kolegom.
Przyda這 by si mo瞠 tak petycj to kapitanatu lub stowarzyszenia jednostek je瞠li takowe istniej napisa mo瞠 to by poprawi這 sytuacj.

To r闚nie tyczy這 by si co do o鈔odk闚 w璠karskich (stanic).
W ko鎍u za co p豉cimy tak ci篹ko zarobione pieni康ze?

Pozdrawiam

To prawda z tymi pieni璠zmi, tylko czy to by co zmieni這....
Ka盥y w豉軼iciel ma sw鎩 spos鏏 na sukces, a jak op豉ca wszystkie sk豉dki to taka organizacja nie mo瞠 chyba wywrze na nim presji lepszej organizacji.Przynajmniej tak mi si wydaje.mog si myli.

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/12/21 18:13

zg這 naruszenie
wys豉no: 2010/12/25 19:44
zgadzam si z Tob w 100%, nie do, 瞠 sp騜nieni z wyj軼iem, obsypane burty sniegiem, to jeszcze to zimno i wsz璠zie ci庵n帷y si zapach uryny. Co do w璠kowania, jak trafia造 si konkretne bicia na wraku to po kilkunastu naj軼iach wycieczka wzd逝 brzegu, na koniec wr璚z na odczepne trzy naj軼ia na wrak- z konkretnymi wynikami- i powr鏒 do portu- bo, bo si ciemno robi. Jakie nieporozumienie, fryzjerzy powinni by na l康zie a nie na wodzie...

zg這 naruszenie

12&helip; ostatnia

strona g堯wna forum

Google