Kulki proteinowe Warmuz Baits

/ 5 odpowiedzi
Witam!Mam pytanko co powiedzie o kulkach HAKER jaki to zapach i czy dobrze spisują się na amura proszę o opinie tych kulek pozdrawiam!
u?ytkownik27096


Raczej nic konkretnego się nie dowiesz bo kulka jest w sprzedaży dopiero kilka tygodni.  (2015/03/09 19:26)

MarcinMorawski


Witam! Koledzy wędkarze pomóżcie co powiecie na temat kulek proteinowych firmy Warmuz Baits oraz ich prodóktów. Ponieważ słyszałem o tej firmie same superlatywy.  (2018/02/23 19:05)

MarcinMorawski


Witam! Jak oceniecie firmę Warmuz Baits miał ktos  z was ich produkty głownie chodzi mi o kulki proteinowe a także o inne zanety i przynęty. Proszę o opinie. :) Dzięki  (2018/03/08 09:56)

Karpiomaniak


Ja też miałem coś od Wojtka ale mi się to nie widzi.Coś tam połowiłem ale szału nie ma.... Na pewno nie użył bym tego na kilkudniowe nęcenie ze względu na pochodzenie i nijaki skład,w tej cenie dostaniesz o wiele lepszy towar np Dynamita ;) Ale mimo wszystko czy dasz za kulki 15zł czy 50zł nie gwarantuje ci to żadnego sukcesu,"złote kulki nie istnieją" Liczy się czas i miejsce jak i taktyka=sposób nęcenia,zestaw końcowy,prezentacja zestawu,kulka to naprawde mały % sukcesu. Dla wielu młodych karpiarzy kulka w torbie jest rzeczą najważniejszą,ale nie wiedzą o tym że jak dojedzie nad wodę to kulka staje sie rzeczą najmniej istotną.... Sprzęt i przynęty nie łowią tak w skrucie ;) Tylko urzywanie głowy nad wodą (2018/03/08 13:30)

mazu89


Znaleźć karpie na łowisku to najważniejsza sprawa ale na gówniane kulki też się nie połowi. (2018/03/08 16:09)