Kulki na miesiące jesienne

/ 2 odpowiedzi
Witam jakie kulki (smaki) proponujecie na miesiące jesienne  wrzesień-pazdziernik
karwos33


Cześć, powiem Ci szczerze, że pytanie dość niefortunne. Ciężko mówić o jakichś uniwersalnych zapachach na każdą wodę. Mi dla przykładu najlepiej sprawdzają się śmierdziuchy - krab, ośmiornica, ryba... Ale mój dobry znajomy, który łowi na innym stawie zachwala sobie słodkie smaki - wanilia czy tutti-frutti. Najlepiej przejdź się nad zbiornik, na którym zamierzasz łapać i popytaj łowiących tam wędkarzy. Albo spróbuj zastosować metodę prób i błędów, choć to rozwiązanie może być kosztowne. Pozdrawiam serdecznie :) (2014/09/19 16:38)

u?ytkownik158065


Mam swoje ulubione zapachy,  smaki kulek których jestem  pewny ale za dużo sobie tym nie zawracam głowy,  skupiam się na dużo ważniejszych sprawach..... :-), zarówno kulki owocowe,  słodkie czy " smierdzace "sprawdzają mi się całym rokiem lecz sa zbiorniki, zwłaszcza te o dużej presji gdzie dobrze jest  poeksperymentować z zapachami, lecz każda woda jest  inna, na wodach dzikich ( mała presja )  nie zauważyłem jakiejś dużej różnicy między zapachami kulek, najwazniejsze zeby kulki byly świeże,  dobrej jakości itd, należy również pamiętać żeby jesienią  używać kulek zrobionych z miksu który dobrze pracuje w zimnej wodzie,  zapach to sprawa drugorzędna.  (2014/09/19 17:36)