Kukurydza XXL Carp Zone - porady

/ 12 odpowiedzi
Witam! Zakupiłem kukurydzę XXL o zapachu waniliowym i widzę, że jest ona dość twarda. Jak myślicie: lepiej założyć ją na włos czy nabić na haka? Używaliście kiedyś takiej kukurydzy? Czy sprawdza się na waszych łowiskach? Z góry dzięki.
jezioro213


na prawdę nikt nie ma doświadczeń z tą kukurydzą? (2014/07/24 21:24)

Bernard51


Nie panikuj jak jest twardsza od tej z puszki , to taka ma być, możesz dać na włos jak i na hak nie ma problemu. (2014/07/24 21:38)

Jędrula


Ranyyy ! No spróbuj na  włos a potem bez włosa i się dowiesz . Na moich się sprawdza .

(2014/07/24 21:39)

u?ytkownik158065


Witam! Zakupiłem kukurydzę XXL o zapachu waniliowym i widzę, że jest ona dość twarda. Jak myślicie: lepiej założyć ją na włos czy nabić na haka? Używaliście kiedyś takiej kukurydzy? Czy sprawdza się na waszych łowiskach? Z góry dzięki.



Na włos, a sprawdzić się sprawdzi na pewno, kukurydza to kukurydza, wszędzie się sprawdza :) (2014/07/24 22:48)

berthold


ale ta akurat dupna u mnie się nie sprawdzała a mam duży zbiornik z karpiami co się prawie każdego roku wycierają 650 ha bierze dużo i duże ale mało kiedy na tą kukurydzę na małą tak najlepiej na pelet lub wszelkie chrupki zwłaszcza przenica preparowana ta do dzieci z miodem idą w to kabany po 12 kilo i większe (2014/07/25 09:13)

u?ytkownik158065


ale ta akurat dupna u mnie się nie sprawdzała a mam duży zbiornik z karpiami co się prawie każdego roku wycierają 650 ha bierze dużo i duże ale mało kiedy na tą kukurydzę na małą tak najlepiej na pelet lub wszelkie chrupki zwłaszcza przenica preparowana ta do dzieci z miodem idą w to kabany po 12 kilo i większe

sorry kolego ale nie wieżę w to :) jeśli znajdziesz odpowiednie miejsce i położysz tam dobry zestaw o odpowiedniej porze, odpowiednio zanęcisz i przypłyną duże karpie to napewno zjedzą ta kukurydzę, powiedz czemu by miały tego nie zrobić ???? (2014/07/25 11:13)

u?ytkownik102837


Oczywiście kolega sliwa80 ma racje a aby potwierdzić tą informacje to na you tubie są filmy z żerowisk ryb, które były właśnie nęcone kuku. (2014/07/26 18:52)

berthold


ale ta akurat dupna u mnie się nie sprawdzała a mam duży zbiornik z karpiami co się prawie każdego roku wycierają 650 ha bierze dużo i duże ale mało kiedy na tą kukurydzę na małą tak najlepiej na pelet lub wszelkie chrupki zwłaszcza przenica preparowana ta do dzieci z miodem idą w to kabany po 12 kilo i większe

sorry kolego ale nie wieżę w to :) jeśli znajdziesz odpowiednie miejsce i położysz tam dobry zestaw o odpowiedniej porze, odpowiednio zanęcisz i przypłyną duże karpie to napewno zjedzą ta kukurydzę, powiedz czemu by miały tego nie zrobić ??




pewnie że by tak było ale jak do wody idzie dziennie strzelam ze 20 kg tej zwykłej to one normalnie do tego się przyzwyczajają ,też myślałem że pozbędę się drobiu typu 2-4 kg i okazało się że brania sporadyczne ,zbiornik specyficzny bo tam są w 80% same karpie reszta to tylko okonie spore i karasie powoli zanikające i nic innego no może po 1% płoci i leszczy ale to niezwykła rzadkość karp króluje i praktycznie co rok się wyciera samoistnie ,,chłopaki ze Śląska wiedzą o jaki zbiornik chodzi ,ale fakt faktem pellet duży ,kukurydza ,i chrupki to główne przynęty ,kulki proteinowe też sporadycznie kłapną
(2014/08/02 13:29)

u?ytkownik158065


ale ta akurat dupna u mnie się nie sprawdzała a mam duży zbiornik z karpiami co się prawie każdego roku wycierają 650 ha bierze dużo i duże ale mało kiedy na tą kukurydzę na małą tak najlepiej na pelet lub wszelkie chrupki zwłaszcza przenica preparowana ta do dzieci z miodem idą w to kabany po 12 kilo i większe

sorry kolego ale nie wieżę w to :) jeśli znajdziesz odpowiednie miejsce i położysz tam dobry zestaw o odpowiedniej porze, odpowiednio zanęcisz i przypłyną duże karpie to napewno zjedzą ta kukurydzę, powiedz czemu by miały tego nie zrobić ??




pewnie że by tak było ale jak do wody idzie dziennie strzelam ze 20 kg tej zwykłej to one normalnie do tego się przyzwyczajają ,też myślałem że pozbędę się drobiu typu 2-4 kg i okazało się że brania sporadyczne ,zbiornik specyficzny bo tam są w 80% same karpie reszta to tylko okonie spore i karasie powoli zanikające i nic innego no może po 1% płoci i leszczy ale to niezwykła rzadkość karp króluje i praktycznie co rok się wyciera samoistnie ,,chłopaki ze Śląska wiedzą o jaki zbiornik chodzi ,ale fakt faktem pellet duży ,kukurydza ,i chrupki to główne przynęty ,kulki proteinowe też sporadycznie kłapną

sorry ale karrpie juz łowię jakiś czas a nadal nadal nie rozumie w czym rzecz, uważasz że karp zje kukurydzę normalnej wielkości bo jest do niej przyzwyczajony a tej większej już nie, dobrze zrozumiałem ? (2014/08/02 13:34)

u?ytkownik158065


piszesz też że sporadycznie biora na kulki, również w to nie wierzę :) (2014/08/02 13:40)

zbynio 33


ale ta akurat dupna u mnie się nie sprawdzała a mam duży zbiornik z karpiami co się prawie każdego roku wycierają 650 ha bierze dużo i duże ale mało kiedy na tą kukurydzę na małą tak najlepiej na pelet lub wszelkie chrupki zwłaszcza przenica preparowana ta do dzieci z miodem idą w to kabany po 12 kilo i większe

sorry kolego ale nie wieżę w to :) jeśli znajdziesz odpowiednie miejsce i położysz tam dobry zestaw o odpowiedniej porze, odpowiednio zanęcisz i przypłyną duże karpie to napewno zjedzą ta kukurydzę, powiedz czemu by miały tego nie zrobić ??




pewnie że by tak było ale jak do wody idzie dziennie strzelam ze 20 kg tej zwykłej to one normalnie do tego się przyzwyczajają ,też myślałem że pozbędę się drobiu typu 2-4 kg i okazało się że brania sporadyczne ,zbiornik specyficzny bo tam są w 80% same karpie reszta to tylko okonie spore i karasie powoli zanikające i nic innego no może po 1% płoci i leszczy ale to niezwykła rzadkość karp króluje i praktycznie co rok się wyciera samoistnie ,,chłopaki ze Śląska wiedzą o jaki zbiornik chodzi ,ale fakt faktem pellet duży ,kukurydza ,i chrupki to główne przynęty ,kulki proteinowe też sporadycznie kłapną

Dawno już nie czytałem takich bajek :)))))) Dobre :))))) (2014/08/02 13:47)

berthold


ale ta akurat dupna u mnie się nie sprawdzała a mam duży zbiornik z karpiami co się prawie każdego roku wycierają 650 ha bierze dużo i duże ale mało kiedy na tą kukurydzę na małą tak najlepiej na pelet lub wszelkie chrupki zwłaszcza przenica preparowana ta do dzieci z miodem idą w to kabany po 12 kilo i większe

sorry kolego ale nie wieżę w to :) jeśli znajdziesz odpowiednie miejsce i położysz tam dobry zestaw o odpowiedniej porze, odpowiednio zanęcisz i przypłyną duże karpie to napewno zjedzą ta kukurydzę, powiedz czemu by miały tego nie zrobić ??




pewnie że by tak było ale jak do wody idzie dziennie strzelam ze 20 kg tej zwykłej to one normalnie do tego się przyzwyczajają ,też myślałem że pozbędę się drobiu typu 2-4 kg i okazało się że brania sporadyczne ,zbiornik specyficzny bo tam są w 80% same karpie reszta to tylko okonie spore i karasie powoli zanikające i nic innego no może po 1% płoci i leszczy ale to niezwykła rzadkość karp króluje i praktycznie co rok się wyciera samoistnie ,,chłopaki ze Śląska wiedzą o jaki zbiornik chodzi ,ale fakt faktem pellet duży ,kukurydza ,i chrupki to główne przynęty ,kulki proteinowe też sporadycznie kłapną

Dawno już nie czytałem takich bajek :)))))) Dobre :)))))










zapraszam na PW umówimy się na tym łowisku sprawdzę swoje sposoby a ty swoje zobaczymy kto ma rację
nie będę pleć bez końca tego samego łowię te karpie od ponad 25 lat na tym zbiorniku i coś nieco wiem już choć wszystkiego niestety nie ale w 90 % to co napisałem się sprawdza ,pewnie że weżmie na kukurydzę monster weżmnie także na kulki jak najbardziej ale mnie nie bawią zasiadki kilku dniowe tylko szybki wypad na 1 dzień/noc i najlepiej to zwykła gotowana kuku  na wiosnę pellet śmierdziel ale kulki czy ta kuku monster to na branko trzeba czekać sporo czasu a ja jestem niecierpliwy lepiej więcej ale mniej
ale 18-ki są na rozkładzie inni mają większe po ponad 24-ki ale kto normalny nad wodą wytrzyma tydzień ??? hehe (2014/08/04 15:54)